Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я! Но тя дали ме харесва?
Здравейте,
аз съм на 14 години и много харесвам едно момиче.Да я наречем "Х".Това момиче е от моя клас и ми е завъртяла главата от 1 година.Но аз не мога да разбера дали тя ме харесва-от време на време ме гледа доста дълго,все гледа да е около мен.....Но аз си падам малко срамежлив,тя също така че се съмнявам че някой ще направи първата крачка.....Дайте някой и друг съвет!!!!!!!

Коментари

101-107 от 107

134.   Хора може ли да ми помогнете. Има едно момиче с което скъсахме, но аз имам още някакви чувства към нея, но незнам дали ме харесва. В часовете ме гледа и когато забележа веднага поглежда на друг край. Когато съм наблизо винаги се занимава с други момчета. Можете ли да ми помогнете защото аз я обичам страшно много и искам да е пак в живота ми.

137.   Номер 67... Да знаеш, щом момичето те гледа така, това значи че е срамежлива и няма смелост да изкаже чувствата си към теб

140.   Здравейте на всички! И аз имам подобен проблем. Много харесвам едно момиче. Тя е с една година по-малка от мен и учим в едно училище, но нямаме еднакви часове заедно или някаква възможност да говоря с нея насаме. Това е много важно да сме сами. Аз бих я заговорил в междучасията, но постоянно я виждам с нейните съученици, особено с едно момче от нейния клас, който не се отделя от нея. Не знам какво да си мисля-дали са много добри приятели или са нещо повече от приятели. Само да спомена, че тя е единственото момиче в класа си и че вече съм се запознал с нея, но лошото е, че няма как да общувам с нея. Ако говоря с нея пред съучениците й има голям риск да почнат да се бъзикат с нея без примерно тя да няма чувства към мен. Моля помогнете и благодаря предварително!

141.   Аз имам същият проблем, харесвам едно момиче от около 2 години. Проблемът е, че живеем в различни села, и двамата сме срамежливи. Моля ви дайте ми съвет. Учим в едно училище, в един клас сме и ме е срам ако и предложа и ако откаже после как ще я погледна в очите... Не искам да ми се смеят и т. н.

142.   Попринцип не е ли по-добре дa познaвaш момичето и дa сте си близки пък тогaвa дa си стaвaте гaджетa щото инaче зaкво ше си говорите

144.   Здравейте! Аз харесвам едно момче, но не знам той дали ме харесва. Не знам как да му кажа, че го харесвам. Моля Ви, дайте ми съвет.

148.   Здравей аз имам съшия проблем само че аз харесвам момчета и преди 10 месеца се влюбих в едно момиче за пръв път чувства нещо такова към човек беше ме страх да й кажа тя все ме гледаше заговаряше държеше се мило с мен преди 1 ден не разбра че я харесвам но така й не сме говорили ли защото ме страх смисъл личи си че харесва момчета но не мога да отрека че неините приятелки ми намекват нещо не знам как да го талкувам другия проблем е че не живея в България и това се случва в Швеция знам шведски но не много все пак мога да говоря където не на английски не знам какво да правя май по скоро и на мен ми трябва помощ само ще ти кажа КАЖИ Й може да имаш по голям късмет от мен :)

101-107 от 107