Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я! Но тя дали ме харесва?
Здравейте,
аз съм на 14 години и много харесвам едно момиче.Да я наречем "Х".Това момиче е от моя клас и ми е завъртяла главата от 1 година.Но аз не мога да разбера дали тя ме харесва-от време на време ме гледа доста дълго,все гледа да е около мен.....Но аз си падам малко срамежлив,тя също така че се съмнявам че някой ще направи първата крачка.....Дайте някой и друг съвет!!!!!!!

Коментари

51-100 от 107

68.   Казвам ти и мен ме срам да говоря с това моми4е което харесвам дори тя ме мрази, но стига за мен -ако изкаш ти направи първата кра4ка и внимавай да не си развалиш приятелството с нея както мен

69.   Давай казвай и каквото имаш пък здраве да е. Аз не го направих няколко пъти и съжалявам за това, но пък всичко се случва и това е просто част от живота.
Pr0cK

71.   иди и я питай дали те харесва, ако и тя те харесва - ок, ако каже не се направи, че не ти е важно :)

74.   Има едно момиче което харесвам. Но най-добрия ми приятел е нейното гадже. Не знам какво да правя и малко ревнувам. Кажете ми какво да правя моля!

75.   Аз също харесвам едно момиче, но е 1 година по-малка и е от друго училище. Проблема е, че не знам какво да и кажа, за да тръгнем... Просто до сега не съм имал приятелка, а съм на 13 :X

76.   Моя съвет е да даваш смело. Ако не стане го обръщаш на ебавка, но поне няма да се мъчиш дали тя те харесва. Но и според мене това "искаш ли да си станеме гаджета " вече не върви. Обаждай и се интересувай се от нея, излизай с нея и тя сама ще разбере че я харесваш. Момичетата не обичат да говорим а да действаме. :)

77.   Здравейте аз съм момче на 18 години от 3 години харесвам едно момиче но все се срамувах да и кажа за чувствата си и тя вече от година и половина си има сериозно гадже, но въпреки че е с него пак виждам признаци че ме харесва, но винаги се чудя дори и ако стане тя да скъса с него и да тръгне с мен дали ще е по-щастлива със мен или не защото все пак тяхната връзка е от година и половина а за толкова време една връзка може да стане доста стабилна защото въпреки караниците все още са си заедно???

78.   74, на колко си?

79.   Какво мога да ви кажа аз (на 15 и съм момиче) харесвана съм и доста и това което мога да ви кажа аз като момиче е: най -тъпото е да почнеш да обясняваш на момичето колко я хареваш ( особено ако е по facebook или skype... Аз лично като съм имам някакви симпатии към момчето и то почне да ми се обяснявя в някава безобразна любов, почти веднага изгубвам интерес и даже ми става леко скунфузнои неприятно. Когато се разкриете вече я няма тръпката няма го усещането, не казвам никога да не ни признавате, но бъдете внимателни. По флиртувайте малко ако момичет не ви харесва веднага ще си проличи и ако е така по -добре не продължавайте защото ще останете разочаровани, но ако момичето също флиртува с вас и си личи че има симпатии към вас следващата стъпка е среща поканете я навън ( вие преценете къде) парк, кафе, кино, басейн, може да отидете да тичате заедно в парка или я поканете на наргиле бар, опитайте различни неща. Ако приеме не е 100% сиг. че вече ви харесва, говорете с нея, докосвайте я лекичко от време на време и НАЙ-ВЕЧЕ КОЛКОТО И ДА Я ХАРЕСВАТЕ И ДА СТЕ ВЛЮБЕН В НЕЯ БЪДЕТЕ СЕБЕ СИ, АКО ВИ Е ХАРЕСАЛА ТЯ ВИ Е ХАРЕСАЛА ТАКЪВ КАКЪВТО СТЕ НЯМА НУЖДА ОТ ПРЕСТРУВКИ. Ако си пишете пишете и винаги пръв, но не бъдете прекалено нахални оставяйте и въздух да диша. И така най - много да си останете най - добри приятели :ддд поне ще трупате опит :)

81.   Здравей, приятел. Слушай... момичетата много често си мислим същото, но знаете ли. Ние момичетата винаги чакаме вие да направите първата крачка. Закачай я известно време и ако видиш, че се смее и се забавлява с теб, значи те харесва и просто и признай. Аз го знам добре.. повярвай ми, ако те харесва дори и да изръсиш най-голямата тъпотия на света, тя пак ще се засмее.. това колкото и тъпо да звучи много ясно показва, че те харесва!

82.   аз съм момиче имах подомна история с момче което също ме гледаше дълго през часовете но аз се осмелих да направя първата крачка и не беше никак трудно затова опитай бъди себе си и и кажи чувствата си не се притеснявай от никого.

83.   Плс Помогнете на 15 години съм и аз съм много срамежлив към момичетата само. Много ме е срам незнам защо така ;(( иначе. До преди 1-2 дена като почнахме даскало и забелязах че имаме нова ученичка много я харесах тя поне е първата която ми хареса от тоя клас. Иначе аз съм с много хубаво тяло и съм висок та, днеска много ми хареса само се вглеждах в нея през часовете и забелязах че и тя ме гледаше даже доста повече и от мен смисъл с периферното зрение го виждах това и като я погледна и тя си сменя посоката на гледане просто имам предчуствие че тя ме е симпатизирала също.. хмм както и аз нея и незнам какво да правя защото много ме е срам плус това и тя е срамежлива като гледам въпреки че я познавам от 2 дена...

84.   Ако се притесняваш и ако смяташ, че не можеш просто да й кажеш какво изпитваш, покажи й го без да й го казваш. Дръж се мило с нея. Смятам, че така тя би разбрала какво изпитваш към нея. Успех!

85.   Виждам че темата е стара но мога да кажа...
евала на номер 4!!!

86.   Номер 9 в какъв смисъл да я загуби?

87.   Еи кво ви пука кво ще ви кажат ''да'' или ''не''. Помислете това момиче не е единствено. Правете като мен зарибявате 1 седмица после и казвате какво мислите за нея и дали тя изпитва същтото към теб е друго. Аз съм на 13 момче и съм имал 7-8 гаджета :D нетрябва да ви пука дори и да неви хар си я зарибяваите докъто не намерите друга. НЕ Е ЕДИНСТВЕНА. Ако неви харесва продължаваите с зарибявките галете и дупето, бараите и гърдите, прегръщаите я и др. Успех :)

89.   Виж какво направо действай и виж какво ще стане, но запомни внимавай.

90.   виж винаги момчетата правят първата крачка, номерът обаче е да янаправиш внимателно в подходящия момент. Заливай я с комплименти, а после ? кажи че я харесваш и чакай отговор.

91.   Има само една причина момиче да гледа да се навърта все около теб и да те гледа продължително и това е че ня те харесва! Моят съвет е прекарвай повече време заедно с нея и виж как ще тръгнатат нещата! Аз съм мовиче и као такова ти казвам, че тя вероятно няма да направи първата крачка, а ако чака твърде дълго ще се откаже! Така че ти предлагам да побързаш! Успех

93.   Направи ти първата крачка и признай чувствата си
едто момиче никога няма да признае първо

94.   И аз си харесвам едно момиче ... Тя ме хапе почти всеки ден по няколко пъти и ме щипе от време на време прегръщаме се и така и се чудя дали ме харесва...

95.   кажи и по скаип че я харесваш а ако нешто се обърка и кажи че си с един приятел у вас и че тои се базика с теб :-D

96.   Пич, ти си като мен. И аз харесвам много едно момиче , но не съм много сигурен дали и тя ме харесва. Прочетох толкова много съвети и още се притеснявам да й кажа. Разбрах, че жените не обичат да направят ПЪРВАТА СТЪПКА. Такаче й кажи ти. Ако чакаш тя да ти предложи... ще има да чакаш...

97.   Спокойно бе момчета кат гледам всеки втори харесва някоя, въпреки, че не осъзнава как се самозалъгва. Кво се хващате на въдицата вие момчетата не мога да ви разбера. Чакайте до 18 г не си търсете момичета за няколко седмици или година. Просто тъпа загуба на време, проблеми и т. н. Най - добре не бързайте с тия момичета ако питате мен да си хванеш някоя на 14 , 13 че и по малко е детска работа.... Имаше един от 6 клас дет вика че има гадже от 2 клас абе голям смях пада кат чуя такива ;) В днешно време децата не говорят, не се забавляват както трябва, а й най - вече се смятат за големи хора а поради тая причина се е**т. Заради глупавата фукня всички почнаха да го правят тва. Просто мозъка ми не може да приеме, че някви недорасли пикли и момчета стават гаджета на някви смешни години кат се почне от 10 г до 14 направо комедия става. Осъзнайте се бе хора кво значение има дали имаш гадже или не... Вие още сте дребни като мравки гаджета сте тръгнали да търсите боже мои... **МАА**

98.   виж... просто се зачуди - това да се провалиш, по-лошо ли е от това изобщо да не опиташ?

101.   Момчета и момичета, аз съм момче на 16 години нямам голям опит в тази област, но съветът ми е да действате (как? - както прецените за добре :) ), ако стане ще ви е екстра ако не кофти но знайте 1: Момичета/Момчетата са като влаковете- винаги идва следващ :)

102.   Давам ви един хубав съвет. Иэвикайте я на съме и си приэнайте чуствата към нея но искрено! Попитайте я дали иска да сте нещо повече от приятели след това я гушнете. А ако ви откаже нямате шанс за нещо повече! Но може с времето да ви хареса. Не е лошо да побърэате, задъне я изгубите! Все пак съм момче на 12 г. и нямам мн. идеи но се надявам да ви е помогнало.

Успех!

- Александър Ч.

103.   Преди да те посъветвам, да ти кажа, че имам сходен проблем с твоя. На същата възраст съм като теб и ме харесва едно момче, но аз не го харесвам. Затова ще те посъветвам направи първата крачка не я мъчи :D, ако те харесва ще се получат нещата, но пък от друга страна, ако не те харесва не страдай, а продължи напред. Рано или късно ще намериш половинката си, може да ти е трудно, но както казват хората " Който търси, намира " :D

104.   Здрасти аз съм момиче на 14 и мисля, че ще мога да ти помогна. Говори е нея, с чакане нищо няма да стане. Момичетата предпочитаме вие да ни заговорите. Ей давай смело и горе главата. И късмет стискам палци.

105.   Аз съм момче на 12. Преди 2-3 години много харесвах едно момиче "бих убил за нея", но после спрях. Наскоро пак започнах да я харесвам. В часовете понякога гледа към мен или, когато поглежда надруга страна поглежда и към мен. Срамежлив съм и ми е срамно да я извикам насаме, за да и го призная. Понякога пиша повече по Facebook дори. Когато я видя на линия винаги и пиша. Искам да разбера дали ме харесва без да съм много директен, защото когато харесвам някое момиче и и го призная, и тя не ме харесва после ми е срамно да се виждаме (в компанията). И моля без коментари като:
"Казвай каквото трябва и това е... ", защото изобщо не е така... ако ме отреже ще се чувствам много гадно, вярно трябва да се продължи напред, но тя е от моят клас и я виждам всеки ден. Или "Поговори с нея... ", защото, когато я видя тя винаги е в компания. Наскоро я попитах дали харесва някого и тя ми отговори с "не". И не съм сигурен, че само аз я харесвам. Моля за съвет!!!!

107.   Здравейте. Аз съм на 12 и харесвам едно момче. Историята е същата. По нищо не мога да разбера да ли ме харесва. Приятели сме отдавна но нищо повече, а аз искам повече!

108.   Дръж се мило с нея, заговаряй я, пиши и, усмихвай и се, и виж каква ще е реакцията и, но по-добре не почвай направо с разговори за чувства, преди да си видял как реагира, защото може да се уплаши или да те отреже. Направи първата крачка, но не избързвай.
Момиче на 15

109.   ми купи и токчета, грим и и кажи че обичаш и си влюбен в бившата си щот сте били в една детска градина, и я остави срамежливката да се осъзнае и да си хване свистен, не я мъчи

110.   Като момиче мога да ти кажа ,че определено има симпатия към тебе . Мисля ,че ти трябва да направиш първата крачка ,защото ние момичетата чакаме първо момчето да направи първата стъпка . Заговория за нещо за музика ,филми които тя харесва и така от приказва на приказва и кажи ,че я харесваш и я попитай дали има чувства и тя към теб . По -добре да и кажеш отколкото всеки ден да се мъчиш да гадаеш дали те харесва или не -казвам го от опит . Успех :)

111.   На 14 съм и има едно момиче което много харесвам. Проблемът е, че незнам как да и го кажа. Имам чуството, че и тя ме харесва. Поддържа визуален контанкт с мен, предизвиква ме, удря ме (игриво), смее се на шегите ми дори и когато са тъпи :D, държи ме за ръката, когато си пишем в facebook и аз няма какво повече да и кажа тя ме пита нещо и продължава разговора ни :D намира си извинения за да е на саме с мен. А когато се прибирам от училище тя е с компания и я зарязва и идва при мен. Моля помогнете ми! Благодаря предварително :)

112.   № 111. Толкова ли е трудно да кажеш много си хубава и те харесвам?
Ако сте сами директно даваш, както си знаеш без предварителни думи и подобни глупости, защото момичетата усещат тия работи.
Не се притеснявай, че може да я изгубиш като приятелка, ами давай смело напред.
Има две възможности - да или не
Един баща към дъщеря си : Дъще по-добре ние да оберем ябълките или другите?
Момичето: Ами тате щом градинката е наша ние ще оберем плода
Айде ''любовнико'' и дано ме слушаш ;)
**Sunny Day**

113.   плс помогнете харесвам едно момиче с 1 година по голяма от мен един път тя опита да ме снима също искаше да я снимам с една нейна приятелка също един път си говореше нещо с приятелката и докато ме гледаше и 4ух само името ми и думата sexy в разговорът им спорет вас харесва ли ме

114.   Абе извода е ДЕЙСТВАЙ!!! пак каквото стане

118.   хора знам че тая тема е старичка но и аз имам такъв проблем хлътнал съм до уши по едно момичефправифми нещо като намек"ти ди ми най близък" предния път тифотказах зокото ме беше страх да не си като другите и мисля да се събирам по често с нея дали ако започна да се шегувам с нея и да и права повече комплименти ще имам шанс с нея мисля че тлябва да спомена че аз съм и казал че я харесвам ако някой има идеи и може да ми даде съвет как да станем наистина много близки моля да каже

119.   И аз съм момиче...
Мисля че трябва да направиш първата крачка защото скоро може и да е късно
Ако аз харесвам ниякое момче рядко си признавам
ПЪРВАТА СТЪПКА Е ЗА МОМЧЕТО
По описанието ти предоолагам че те харесва но не съм напълно сигорна
Дано е така
Късмет

120.   Здравейте аз съм на 12 години и искам да кажа на момичето, което харесвам много но как да кажа малко ме е бъз. между другото аз съм на крачка да и го кажа защото сме много добри приятели! даже и подарих картичка. ДАЙТЕ СЪВЕТ КАК ДА И КАЖА!!!

121.   Здравейте аз съм на 13
Харесвам едно момиче която обаче е една година по-голяма от мен тледа ме продължително , но незном кой да направи първата крачка

122.   Мога ли да кажа на едно момиче:
"Трябва да ти кажа нещо, но ми е много трудно"
Подразбира ли се какво искам да кажа?

123.   Ох, тези коментари едвали помагат особено на автора, защото всеки казва "аз съм в подобно положение, помощ" :Д Вместо да молите за помощ толкова, просто прочетете какво са написали другите хора, защото е същото :) А за автора- направи първата крачка и не се притеснявай. It's not a big deal. Ако ти откаже, здраве да е! :) Успех!

~black princess~

125.   Пич, има лесен начин да разбереш дали те харесва. Целуни я. Ако те харесва ще ти отвърне със същото. Ако не... може да отнесеш някой шамар( но не е задължително).

126.   Моето мнение е, че не трябва когато харесваш момиче да и казваш че я харесваш. Ако момче каже на момиче което харесва, че я харесва тя няма да разбере точно какво изпитваш към нея. Изкам да кажа, че парво трябва да разберете дали тя ви харесва. Аз сащо харесвам момиче вече от две години но не съм и казал и няма и да и кажа какво изпитвам защото ако тя ме харесва ще разбере, че изпитвам сащото. Същност тя ме пита кого обичаш и аз и отговорих теб. Не че заради това не изкам да и кажа че я харесвам но щом ме попита кого обичаш сигорно се е досетила, че я обичам. Моят савет към всички момчета е не е нужно с думи да кажете на момиче
че я харесвате опитаите се да и го покажете с поглет или и разкажете някаква любовна история и тя сама ще се досети че бие имате чувста към нея. Успех на всички момчета.

127.   Здравеите реших да ви дам савети за момичетата защото ми писна да слушам тъпите грешки които всяко момче когато харесва момиче. Ще ви изброя няколко неща които да правите за да разбрете дали момиче ви харесва. Парво ако не сте сигорни дали ви харесва намерете потходящ случеи за да и се разсардите. Изкам да кажа, че когато и се разсардите ако ви харесва тя ще започне да се варти около вас и ще ви закача зада и обърнете внимание. Не си мислете, че тожи савет е глупав аз го пробвах и при мен проработи. Следващи я ми савет е да не се обиждате ако момичето ви каже като гей, педерас или нещо подобно тя наи вероятно има чувства към вас независимо какви лоши или добри. Момичетата не харесват момчета който се засягат и от най-дребното нещо. И когато сте насаме с момиче никога не и правете комплименти защото тя ще си помисли че се срамувате да казете пред други хора какво мислите за нея. Последният ми савет за сега е да се отнасяте с момичето с разбиране и сачувстсие защото има хора който не разбират значението на тези думи. Като например един мои приятел ми каза, че харесвал момиче но един ден тя била разтроена много защото маикаи била болна и той отишал при момичето казал и не се тревойи за майкаси тя ще оздравее а и да не оздравее нали аз съм заедно с теб. След като и казал това тя го намразила. Е кажетеми това не е ли най-големия идиот на света ще ви кайа само едно нещо неправете такива грешки. Довийдане от мен за сега и доскоро.

128.   Здравеите реших да ви дам савети за момичетата защото ми писна да слушам тъпите грешки които всяко момче когато харесва момиче. Ще ви изброя няколко неща които да правите за да разбрете дали момиче ви харесва. Парво ако не сте сигорни дали ви харесва намерете потходящ случеи за да и се разсардите. Изкам да кажа, че когато и се разсардите ако ви харесва тя ще започне да се варти около вас и ще ви закача зада и обърнете внимание. Не си мислете, че тожи савет е глупав аз го пробвах и при мен проработи. Следващи я ми савет е да не се обиждате ако момичето ви каже като гей, педерас или нещо подобно тя наи вероятно има чувства към вас независимо какви лоши или добри. Момичетата не харесват момчета който се засягат и от най-дребното нещо. И когато сте насаме с момиче никога не и правете комплименти защото тя ще си помисли че се срамувате да казете пред други хора какво мислите за нея. Последният ми савет за сега е да се отнасяте с момичето с разбиране и сачувстсие защото има хора който не разбират значението на тези думи. Като например един мои приятел ми каза, че харесвал момиче но един ден тя била разтроена много защото маикаи била болна и той отишал при момичето казал и не се тревойи за майкаси тя ще оздравее а и да не оздравее нали аз съм заедно с теб. След като и казал това тя го намразила. Е кажетеми това не е ли най-големия идиот на света ще ви кайа само едно нещо неправете такива грешки. Довийдане от мен за сега и доскоро.

131.   харесвам едно момиче от класът ми познаваме се от еди месец много ме радва когато я гледам дори когато тя ме гледа на кръв
самото момиче набляга на бой и да души мен и приятелите ми от клас помоли ме да и дам шапката ми и когато я видях направо останах без думи тя е червенокоса мургава с зелени очи и черната ми шапка много и отива но от три седмици неми я дава и все измисля оправдания но от всичко това не знам дали тя ме харесва помогне те ми моля

132.   Здравейте. Аз съм на 13г. Харесвам едно момиче, но не знам дали и тя ме харесва. Влязла ми е в ума от месеци! Не мога да я попитам защото може да не ме харесва или да харесва друг. Не е в моето у-ще и рядко се виждаме. Има и друго момиче. С нея сме от 1-ви клас заедно, но мисля, че точно сега се е заинтересува от мен. Винаги говори с мен, идва до мен през междучасието и ме пита за неща, които дори понякога нямат смисъл, а само иска да ме заговори. Винаги е сред приятелките си и не мога да я попитам, защото ако само така ми се е струвало ще потъна в дън земя!
Нямал съм гадже до сега.

Моля ви за помощ!

51-100 от 107