Споделена история от Тинейджърски

Нямам гърди
Здравейте! Момиче на 15 съм и проблема ми е, че гърдите ми са много малки. Това ми е голям комплекс като се има предвид това, че всичките ми приятелки са с доста обемен бюст.

В класа ми като се огледам се чувствам като дъска. Нося най-малкия размер сутиен и се опитвам по някакъв начин да изглеждат по-големи. Още по-зле ми е че лявата ми гърда е деформирана - стои надута от едната страна и видимо се отличава от другата. Вече три години е така.

Ходих на ехограф и ми казаха, че няма някакви усложнения и било възможно да се оправи формата на гърдата. Това било много рядък случай. Трябвало да изчакам още две три години да видим дали ще се оправи. Ами аз няма да мога да се съблека пред момче - изглеждам трагично. Шансът да се оправи е малък и аз цял живот ще стоя саката и с комплекси.

Не знам какво да правя, много ми е трудно.

Коментари

1.   Здравей! И аз съм на 15 години и имам малки гърди. Мен не ме бърка като цяло, но за сметка на това имам оформено дупе! Не се притеснявай за глупости! :)

2.   И гаджето ми няма гърди, почти никакви. За сметка на тва има супер яко дупе и е слабичка тва ккомпенсира. Хич да не ти пука сладко е.

3.   От авторката:
Знам че гърдите не са най-важното, но едва ли на някое момче ще му е приятно да види деформирана подута гърда. Поне да го нямаше този проблем.

4.   Ооооо тва да ти е проблема аз съм на 13 момиче и гърдите ми са като на 9 годишна има такива хора споко не се притеснявай

6.   Да не се чувствате зле, ама личното ми мнение е, че гърдите са нещо важно във секса.
Разбира се, характера също, но има някой неща, които ние момчетата харесваме...
Иначе не се притеснявай за всеки си има още половин парче бисквитка :)

8.   На жените с големи гърди - няма кърма. На жените с малките - пълни с мляко ;] Това ти го казвам за вбъдеще така че не се притеснявай ;] И в любовната игра какво ще му пречи на момчето? Нищо ;]

9.   Н 6, ти също не се тревожи, зa всякa някъде тaм имa двa сaнтиметрa повече:)

10.   Здравей авторке,
не знам дали това ще ти бъде утеха, но моито гърди се пявиха чак като станах на 16 години и то чашка А, след около две години стигнаха до С. Не ми е въобще проблем, дори се чувсрвам по-удобно.
Поздрави
PS всеки се развива различно така че не се притеснявай. Може до година ти да си най-надарена :D

11.   На 15 си, така че няма страшно. Имаш реален шанс да се сдобиеш с по-големи гърди. Просто си дай малко време. И аз на 15 имах малки гърди, а сега ме питат дали имам силикон, а нямам! Станала см като крава! Ужас! Така, че спокойно, ще пораснат.

12.   аз си слагам чорапи в сутиена и изглеждат по-големи

13.   Пий боза и ще порастнат, така съм чувал.

14.   От авторката: Дано да порастнат, но проблема ми е главно, че едната ми гърда е с различна форма, като подута и губя надежда защото три години не се е оправила. :(
Номер 13 - Това е мит. :D От боза расте г*за :D.

15.   От авторката: Дано да порастнат, но проблема ми е главно, че едната ми гърда е с различна форма, като подута и губя надежда защото три години не се е оправила. :(
Номер 13 - Това е мит. :D От боза расте г*за :D.

16.   аз съм на 17, когато бях на 15 и аз нямах гърди но почака 2 години и сега имам хубави и добре оформени гърди. Искам
да кажа че щети пораснат след 1, 2 години