Споделена история от Тинейджърски

Много го обичам..Моля помогнете ми!
Става въпрос за първата любов в живота ми. И двамата сме на по 15, бяхме на 13, когато тръгнахме, ходихме година и кусур. Всичко беше прекрасно. Бяха първите любовни трепети и за двамата. Постоянно бяхме заедно, като залепени. Но нещо се обърка, започнахме да се караме, той искаше да излиза с приятелите си, а аз него разбрах и му се сърдех, и един ден се скарахме и се разделихме. Аз искам да съм с него, много го обичам и съм сигурна, че и той все още ме обича.

От месец може би,откакто не сме заедно, а все още немога да го забравя и искам да си го върна. Той казва, че е края, че просто не иска да ме вижда и да има нищо общо с мен, въпреки че на мен не ми се иска да повярвам. Голям инат е "Обичам те, но няма да сме заедно" ?! Незнам как да си го върна, ако го потърся пак, пак ще се "надуе" и ще се прави на мъж, а като не го търся си мисля, че си мисли, че вече съм го забравила и незнам, какво да направя. Просто много го обичам и си го искам обратно, но как и по кой начин незнам. Моля Ви, ако някой може да ми помогне по някакъв начин ще бъда много благодарна!

Коментари

1.   Мила, всичко е преходно в тази възраст. Свикнала си с него, бил е първата ти любов и си мислиш че не можеш без него, а не е така. И двамата сте в пубертета и ви се живее по различен начин. Не се съсипвай с тази първа любов. Времето лекува всичко.

2.   Сигурна съм, че до месец ще ти мине. И на мен ми се е случвало и съм си мислилам че не мога без него, но това чувство е измамно...Споко....

3.   Постарай се да те види с някое момче/но не прави нищо с него че да не разбере/, когато се срещате бъди весела, щастлива-в никакъв случай не изглеждай унила. Опитай все пак да разбереш дали няма друга. Успех

4.   ПЪРВАТА Л'БОВ ПОНЯКОГА СИ ОСТАВА И ПОСЛЕДНА ;)

5.   Пробвах много от нещата, не го търсех много време, после пак му звънках, не сме си говорили нещо кой знае какво, той всеки път пита защо го търся, а аз му казвам просто да го чуя. Чудя се дали да му кажа, че още го обичам,но дали има смисъл в това. Той не е с друга, даже говореха нарочно, че ходел с една, а даже не я харесвал, негови приятели ми казаха.Незнам, как да си го върна, дали да не му кажа, че още го обичам . . .