Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в поредния неудачник
Здравейте, ще се опитам накратко да разкажа какво ми се случи.
Един ден моите приятелки ме запознаха с едно момче на пръв поглед си казах :" Малее, тоя колко е грозен. " и момичетата мислят така, а той нито е някакъв набит-мускулест, нито е красив, даже моите приятелки му се подиграват, има пъпки по лицето си и то много, а аз изглеждам добре, обичам да поддържам външния си вид, в училище даже мислят, че съм спала с много момчета, а аз все още съм девствена. Ние всичките се заформихме като компания и си излизаме редовно, но един ден бяхме навън и той се опита да ме забие, но аз му казах, че не може така, на следващия път бяхме в едно заведение всички отидоха да пушат и ние останахме двамата и той ме целуна и продължи, а аз нищо не направих като пълната патка седях и мълчах, дори имаше лош дъх, но какво стана няколко пъти така и на мен нещо ми стана, не мога да повярвам как се влюбих в този неудачник - той никога не си е имал гадже, а е на 19. Пропуснах да кажа, че когато се пробваше да ме забие е имал някаква история с едно момиче, а тя никакво внимание не му е обръщала само са се забивали и това е, после каза, че я бил харесвал, ама тя го била лъгала и той уж щеше да я забравя и сега гледам двамата си харесват снимки едни на други във Фейсбук, а аз глупачката давам мило и драго за него, чак ме подиграват как можело аз да съм се забивала с такъв като него, а на мен не ми пука от хорското мнение и ако ще да е най- грозния на света и щом го обичам, не ме интересува. Казал на моята приятелка, че много искал да забие такова парче и всичко му било само за забивката, харесвал ме ама не искал да става нещо по сериозно за да не си развалим компанията. Та аз редовно му се вързвам и накрая нищо занимава се с тая на която не й пука за него и същевременно с мен. И общо взето се чувствам като използвана вещ.

Моля Ви публикувайте тази история, наистина е важна за мен, искам да знам мнението на хората!!!

Коментари

3.   Забий му един на този забития и си забий някой, който си заслужава забиването.

4.   Не мисля, че си влюбена! По - скоро се чувстваш поласкана от вниманието му и това те влече, а не самия него, никак не е добре това, което е казал на приятелката ти, избива си така комплексите, но накрая той като се влюби в тебе, а ти просто осъзнаеш, че ти харесва само неговото внимание и нищо повече, ще видим кой ще се почувства като използваната вещ!

5.   Па ти си толко хубава, че Смъртта като те види и се прави че коси трева...

7.   Ааа не мога. Това е като някакъв филм за красавицата и звяра. Не се занимавай с тоя защото много ще му се вдигне самочувствието, а тебе ще те гаврят.

8.   Не сте стока и двамта. Дано си омрете детствени!

12.   Не се тревожи! Ти не си използвана вещ! Просто го помоли да не те разиграва по този начин и му кажи, че тези игри те нараняват. Попитай го дали има сериозни намерения или само си играе с теб. И ако ти каже, че наистина те харесва и решите, че може да имате връзка не е нужно да се срамуваш от вида му. Какво като не е мусколест или някой супер готин,по важно да е мило момче, което да те разбира. Някой, с който да се чувстваш прекрасно. Ако с това момче се чувстваш така, то трябва да не се срамуваш от чувствата си! Но ако това е просто игра е по добре да потърсиш някой друг, който те разбира. Успех!