Споделена история от Тинейджърски

Доволни ли сте от телефона си?
Здравейте, искам просто да попитам дали някой от вас има/е имал телефон LG GSM E610 Optimus L5 и дали е/е бил доволен от него, понеже аз си поръчах такъв, но никога не съм имала LG.. Също Вие с какви телефони сте и доволни ли сте от тях? :)

Коментари

1-50 от 56

1.   Да, аз бях с LG близо 1 година ( не знам кой номер е и т. н). Да ти кажа, не знам да ли само моят телефон е много бавен или всички са такива. Чаках по 4-5 минути, докато се опитвах да звънна на някой. Като цяло не ми хареса LG-то, но тези новите модели може да са по-бързи и по-качесвени.

2.   Много здрави телефони, но много бавни и забиващи. Ползвала съм L5 и съм крайно недоволна. Процесора е едноядрен - това е един от най-големите минуси, както и 5 мегапикселовата камера, която е с доста ниско качество в сравнение с по-новите модели, които са също с 5 mpx камери, всичко това е защото този модел е от 2012 година, когато още не бяха толкова напреднали технологиите.

3.   Аз съм с iPhone 5s и съм много доволна.. единствено батерията му пада много бързо :д
Ж13

4.   Пак е номер 1. Аз съм с iPhone 6. И ти го препоръчвам! Знам, че е скъп но цените паднаха много (сега е 1200лв. ). Камерата е 8mp, батерията пада бързо (както каза и номер 3), но си струва.

5.   Номер 4, защо да не си купи Samsung Galaxy S4, който е към 700 лева и с по-добра камера и батерия?

6.   Аз към момче на 15 и използвам Айфон 6, страхотен е!

7.   Аз съм момче на 14 и имам Samsung Galaxy Grand Neo Duos, много съм доволен от телефона.

8.   Аз имам бял Samsung Galaxy Mega 6.3 и съм много доволна. Не бих го сменила за нищо на света с друг телефон. За твоят не съм чувала, тъй като не съм много запозната с различните марки телефони и модели, но едва ли ще е лош. Ти трябва да знаеш най - добре, щом го ползваш.

9.   LG не правят мн хубави телефони. Изключения са G2, G3 и nexus-ите. Поне така съм чувал де.

10.   Към номер 5 от номер 4: Предлагали са ми го в Мтел, но честно казано никога не ми е харесвала марката Самсунг. Добри са, но доста приятели се оплакаха, че е бавен. Не знам така ли е, но просто не ме кефи.

11.   Имам LG optimus l7 II и съм много недоволна. Не ми харесва как е направен телефона. Задната камера е супер, но предната е ужас. Ако имаш ретрика(приложение за снимки) снимките с предната стават горе долу добре. Батерията е странна. Един път пада за един ден, при положение че го изполвам както държи примерно 3 дни. После пак държи 2-3 дни и пак се променя. Като цяло от всички мнения, които съм чувала и от телефоните, които съм използвала, най много предпочитам iphone. Но пък например ако си пазиш телефона и го зареждаш правилно, какъвто и да пак ще си е хубав.

12.   Моят телефон е iPhone 12, последна дума на техниката. Само камерата е 120 мегапиксела, а и си имам 2 терабайта вградена памет слот за карта памет отделно. Беше около два пъти по-скъп от компютъра ми и малко по-голям е от монитора ми, но си заслужава цената! Ако имаш парички ти препоръчвам да си вземеш и ти iPhone 12 - ще ти излезе само 4000 лв. Останалите се изяжте от завист!

13.   Бях с LG Optimus L9 II и съжалих, че си го взех главно, защото забиваше често и ме изхвърляше от приложенията поради недостатъчна рам. Изтраях 5 месеца с него и си взех Samsung Galaxy S5 и нямам абсолютно никакви проблеми с него.

15.   Аз съм с Galaxy S4 и съм много доволен! Страхотен телефон.

16.   Nokia 808 PureView. Само камерата е 42 негапиксела, батерията държи дълго ако не го използвам, имам предостатъчно свободно място (16 гб) и място за карта памет... както и Angry Birds :)

10/10

17.   Аз съм с Vertu Ti. Малко е старичък, ама още върши работа. В момента може да си го вземеш даже и за около 8000 долара.

18.   Аз съм със Samsung Galaxy S 3neo и съм много доволно в момента много се купува 400лв,а няма големи разлили с 4и5

19.   Аз съм с Алкател One touch xpop. Не съм доволна от този телефон! Ужасно бързо пада батерията, постоянно зацепва, затварят ми се приложенията сами, но за сметка на това е много здрав...

20.   И аз имам таз марка телефон и ми забива.Зада се обадя на някой чакат 2,3 мин.Но пък са много здрави.

21.   И аз имам таз марка телефон и ми забива. Зада се обадя на някой чакат 2, 3 мин. Но пък са много здрави.

23.   Аз съм с iPhone 6 plus, страшно доволен съм батерията държи цял ден

24.   До 18. Ако м/у галакси с3 и галакси с5 няма големи (подчертавам големи) проблеми аз съм трамвай!!! Все едно да ми сравниш астра 92-ра година с инсигния 2014 :D :D :D

25.   И аз съм с S3 neo, ужасно съм доволна, върви без никакви забивки, камерите са прекрасни, има предостатъчно памет и цената е супер.

26.   Аз имам Samsung GT-97364 Galaxy S9
Отличен телефон с 30 гигабайта РАМ, 78 гигабайта вътрешна памет, 24- ядрен, 2048 битов процесор, Full LCD, LED, AMOLED, IPS МЕГА, УЛТРА, ХИПЕР, ГИГА, ОКТА, ХЕКСА икономичен екран.
14 инчов!
Батерията е 50 000 mA!
Камерата е 2763746367282773781 мегапиксела с автофокус и УЛТРА хипер LED СВЕТКАВИЦА (СВЕТИ КАТО СЛЪНЦЕЕЕ!
Цената е:
34 999 лева чисто!
Много изгодно, с тарифен план ТРАНСФЕРЕН РЕЗЕРВ можеш да го вземеш за 33 888 лева плана, който на месец ще ви струва 1 111 лв.
Все пак знае ли се, можеш да срещнеш Минаж в асансьор, кученце в беда....
Майтапа на страна, имам някакъв умрял Самсунг, дето използвам 10-20 % от батерията му на ден. Все пак телефона е за "Ало, ало". Имам компютър, ако искам да играя Fifa, NFS, Asphalt 8, Modern Combat ще си ги инсталирам на него.
Пък и не виждам защо се карате в някои др. теми:
Samsung или iPhone?
Оставете корпорацийте да се карат и съдят помежду си.
Пък и вместо да давате 400-500-600-700-800-900-1000-1200 за т. н. "смартфони" излезте да играете навън с аверите и да забиете някакво гадже. Ходете на фитнес и т. н.
Честно казано аз събота и неделя излизам с приятели ( с анцунг и гуменки) и играем в училището или ходим някъде на частни игрища...
Излизаме в 1 часа и се връщаме в 9 (не играем футбол постоянно, разхождаме се, ходи в Железник...
На "смартфОУна" какво? Разваляш си очите...
Момче на 15 години.
Моля модераторите да публикуват коментара ми, въпреки че е мааааалко дълъг :)

27.   Аз утре ще имам самсунг галакси мн як е ама забравил съм модела но съм доволен

28.   С Галакси С2 съм. След месец става на 2 години... Месинджър, уатсап, youtube и интернет. За това го ползвам... буксата за зареждане се беше развалила... сега почна батерията бързо да пада... Ще си купя нова батерия и ще карам още една година.. Не ми се дават пари за нови телефони, като и този върши същата работа...

29.   Аз съм със iphone 5s gold и съм много доволна, но преди това имах такова LG и също бях доволна

30.   Аз съм със Sony experia Z2 малко е скъп към 700-800 лева но е мн хубав издържа час и половина под вода и до 3 метра дълбочина също така има и защита от пясък знам защото много пъти съм го изтървала във пясък а да и малко е голям но пък е мн хубав орепоръчвам го :)

31.   Аз притежавам Алкател Идол 2 много е бърз и е много стилен.. минусите му са че камерата няма много добро качество и батерията.. другото е айляк :)

32.   Аз съм с Wiko Lenny 8 Нямм проблеми с него за сега само дето фейсбука там не е много в час

33.   Здравей , аз съм с Iphone 6 , да доволна съм от телефона , подарък ми е за рождения ден , струваше около 1300-1400 , но не ми е от България . Бърз е , и поне на мен не му пада толкова често батерията , а с него съм 247 .

34.   Аз също съм с iPhone 5S.. адски доволен съм. Преди имах Самсунг и беше ужас.. набираше сам контактите, отваряше приложения, не реагираше, гола вода беше.

35.   Аз съм на 16 и имам нокия с фенерче, както се казва :D . Мисля че тези телефони са си просто ,,изгъзици''. Наистина ми е странно за какво по дяволите са ви? Само да си влизате в facebook ли? Или да си пишете с някой по време на час? Това са си пълни лигавщити...едно момиче, което познавам имаше черен айфон и накара родителите си да и купят бял, че и писнало от черния...

36.   Здрасти, аз не съм бил никога с друга марка освен, , Apple".. В момента съм много доволен с 6 съм... Само не ме кефи тва, че пада батерията много бързо, когато се гледа филм...

37.   Здравей! Имах iPhone до преди няколко месеца. Страшен боклук, скъп е, но ай остави цената, защото за нашите не са проблем парите, но... Ужас. Батерията държи половин ден. Признавам си, много го ползвах, но на мен ми трябваше - социалните мрежи, плана ми за деня, разговори, музика и т.н.. Сега съм с Lenovo a536. ПРЕПОРЪЧВАМ ГО НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС. В случай като моя, държи 2 дни, но съм експериментирала без да го ползвам и държи 1 седмица.

39.   Ако нямаш търпение – не го купувай. Много, много е бавен.
Ако лесно чупиш телефони – този телефон е за теб. Много, много е здрав.

40.   LG G2 mini е моя и съм супер доволна. Не забива. Samsung Galaxy забиват.

41.   Аз съм със Samsung Galaxy Y и съм доволна. Интернета малко забива на моменти, но е добър като цяло. Батерията издържа по 5-6 дни с интернет и много музика. Не прави най-хубавите снимки, ама аз не използвам камера като цяло.

42.   не погледнах кога е публикувано това но аз съм с LG G Flex купих го от онлаин груп много евтино много е добър и има доста добри качества на 13 съм но не се заблуждаваи по годините

43.   Четвъртък си взех galaxy s3 neo. :) Препоръчвам ти го,уникално си е телефончето и определено надмина очакванията ми !
-ст15

44.   не искам да го сменям много по-добър е моя не казвам че твоя не е хубав

45.   Имам Nokia XL от 4 месеца и общо взето съм доволен. Супер си е телефончето, най-вече заради замисъла (Нокиа работеща с Андроид приложения). Сериозният минус е че е слаб и много лагва когато се играят игри, но за интернет, музика и снимки е тип-топ; а и си е евтинджос - 140 кинта.

46.   Аз съм с Huawei ascend P7. Супер е. За 600лв получавате 6или8мп предна камера и 13 задна. двуядрен 1. 8 ghz процесор. 5 инча дисплей супер много настойки за предонализиране и много др. Неща прави много по хубави снимки от самсунк с4 (сравнявал съм) и не забива не е бавен. За мен е много по красив и мощен от всеки айфон понеже съм стеснявал и така. 7слоя стомана и е много здрав. (от опит :Д). Задната страна е от стъкло а от страни е алуминий или не знам. Като цяло съм много доволен катзнам че го зех лятото и все още не е лагнал и веднъж.

47.   Samsung Galaxy S3 neo.
Момиче на 13

48.   Аз съм съм с iPhone 4s от месец и половина и мн си го обичам, хаха. Нищо че не е най новия, за мен е :)

49.   Аз съм с lenovoa536 и съм доста довoлен.

50.   Аз съм с iPhone 5 добре си е телефона само дето кабела му е много шибан и го сменям през 2-3 месеца и батерията пада бързо

51.   Здравей! Аз съм с samsung galaxy s3 и съм много доволен от него! Доста памет има (16GB) Става за игри, музика и т.н.
М13

52.   Аз съм със Samsung Galaxy S4 много добър телефон не е забил нито един път изпускал съм го и е много здрав уникален телефон и камерата му е 13-мп перфе ^^

53.   Аз ползвам svmsung galaxsy es 3 neo и айфон 6 но мога да ти препоръчам ес тройката много съм доволна. А иначе айфон 6 по почти нищо не се различава от айфон 5 имам го и него, само дето камерата е по хубава и е по голям момиче 17 години

1-50 от 56