Споделена история от Тинейджърски

Още се обичаме,но...
Моята история става преди 3 години.Аз бях 11г.,а той-10г.Тогава се запознах ме.Той ме хареса от 1 поглед,а аз разбрах,че го харесвам- чак като го загубих.

И така аз съм от Варна,а той от Твърдица.Кристиян(така се казва той)идваше във Варна при баба си и при дядо си.

Започнахме да ходим насам-натам(ест.винаги заедно).Ходих ме на плаж(там той ми сваляше банския-или поне се опитваше),играх ме си със сестра ми(може и да не му е било приятно-но ни забавляваше),(НО ТУК ИМА И ЕДНА ПОДРОБНОСТ - ТОЙ СИ ПОКАЗВАШЕ ОНОВА НЕЩО ВЪВ ГАЩИТЕ).Така изтекоха2години.Но на мама й писна и едвам-едвам(но ме разубеди)да приключа всякакви връзки с Кристиян.

И аз глупачката публично го унижих.(за което сега съжалявам).

Но за моя жалост след 9 месеца аз започнах да го сънувам.(как вече излизаме и вече се натискаме).

МОЛЯ ВИ СКЪПИ ЧИТАТЕЛИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ!

Коментари

1.   Миличка, точно за такова момче ли ти е мъчно? Спокойно, изобщо не е сериозно. Скоро ще го забравиш, а до тогава не се тревожи- нищо не си изгубила. Найстина не е трябвало да го унижаваш, можеше да поговорите сами. Но станалото- станало. Спокойно.

- Атина`

2.   Нищо не прави. Слушай мама, пий си млякото и си лягай рано.

3.   Ти на 11, а той бил на 10 мхмм... сега ти си на 14 а той на 13
деца ... :)
миличка колко момчета ще видиш още и колко пъти ще се чудиш защо не съм с този той е толкова сладък , например де :)
съвет няма според мен като порснеш ще промениш мисленето си
сега за мен си дете , не искам да те убидя естествено, защото детството е нещо много красиво така че си изживей него както трябва
а после вече говори както каза "за онова нещо в гащите му "

4.   Тук да не начално училище бе девойче! Я, малко се ограмоти, порастни и тогава гледай в гащите на този и онзи. Колкото до сънищата - продължавай да си сънуваш, а ако толкова искаш -9
обади му се и идете примерно на кино или сладкарница. За сега толкова.

5.   Не е трябвало така да правиш,но няма да те съдя.Обади му се и поговорете.Кажи му ,че съжеляваш и задължително му кажи какво изпитваш към него.Ако и той изпитва такива чувства ви желая успех

6.   Абе едно не разбирам защо толкова бързате да пораснете и да видите, какво има отсрещния пол в гащите и да си го вкарате между краката. Абе живейте си детството. Това е уникален период в живота на всеки човек, който трябва да се изживее. Аз на твоите години още на жомънка и лапак играех, айде даже и на подаръци, ама не сме мислели да се събличаме и изобщо за гаджета. Бързате да пораснете ама не знаете какво ви чака. Живота е доста суров и непредсказуем. Има време за всичко под слънцето, но всяко нещо е добро, когато е на времето си. За това твоето сега изобщо не му е времето.
FerNando

7.   (Авторката)Аз не бързам да порасна и да видя, какво има отсрещния пол в гащите и да си го вкарам между краката ми!!!Просто споделям какво правеше той!!!

9.   Ами че той е бил дете... Едва ли е имало някакъв скрит подтекст в действията му :D
По темата : Изчакай 2-3 месеца, ако трябва и година. Ако все още мислиш за него и не можеш да го забравиш - действай. В случай, че не те влече вече, ще разбереш, че е било нищо и никакво моментно влечение, по детски несериозно :) Това е.

Послепис: След като прочетох историята се върнах на заглавието и... познайте! Паднах от смях...