Споделена история от Тинейджърски

Диета на Дюкан?
Здравейте,
Аз съм момиче.. И имам проблем. Тежа 56/57 кг, а съм висока 173. Чух за някаква диета на Дюкан. Може ли някой да я пусне, защото не я намирам. Може би търся на грешните места. Мерси :)

Коментари

1.   Искаш да отслабнеш!? Ти нормална ли си ? Съмнявам се .....Какво искаш да станеш кука?По-скоро трябва да вдигнеш до 63 ;)

2.   Заповядай > http://www.evropea.com/pierre_dukan_diet.html ,но все пак мисля,че за височината ти кг. са добре:))

3.   Според мен нямаш нужда от диета,за тази височина си идеална на килограми.

4.   Ако си висока 173 и Тежиш 56/57 кг не ти трябва диета изобщо!

6.   Луди сте всички... аз съм на 12 и съм може би 55 кг.. да искам да по-отслабна но не мие лудост.. все пак изобщо не ми личи.. даже ми казват че имам фигура на известни личности ^^ така че първо помисли преди да отслабваш

7.   Недей че така ще хванеш Анорексия. Ще станеш буквално на скелет.
173- аз съм 175, момче съм тъй че няма значение колко килограма тежа, но все пак ръста ти придава тежест също.Тъй че мисля, че си лекичка за 173 см момиче.Трябват ти поне 65 килограма. аз съм 75 и не бих казал че съм дебел-пълничък съм, но мисля че ако съм даже 70- направо съм перфектен па камо ли 65-супер. Тъй че яж до 65 килограма или поне до 60-63.