Споделена история от Тинейджърски

Да му се отдам ли?
Здравейте аз съм момиче на почти 14 години :) От скоро -1 месец ходя с едно момче ,но незнам какво ми става.Мисля ,че съм влюбена.Приятелите ми казват ,че за толкова малко време ,не мога да се влюбя в определен човек... така както и да е! Той е доста по голям от мен на 19.. Отначало когато започнах връзка с него си мислех ,че ще е както останилите целувки , прегръдки тва онова ... Но не е така той иска секс от мен .. Но аз си го разбирам какво мога да очаквам от 19 годишно момче само да ме целува ... ? ммм нее той иска много повече от мен .. и сега сам много раздвоена .. чудя се какво да правя.. все пак сам много малка.. Да го напусна и да забравя за него ? Или да съм с него и да му пусна? Според мен по логично е 1-вото да скъсам с него и да се опитам да го забравя по някакъв начин... Но май няма да е толкова лесно ... А ии забравих да кажа че той преди 2 дни ми изневери спа с бившата си ... Защото аз не съм му давала това удоволствие което искал.... ......... ;( кажете какво да правя??????? Ще съм ви много благодарна ... :)

Коментари

1.   Грубо но.....За*би го!!! Изневерил ти е!? ИСка само секс от теб и после "Чао!"

2.   ..... И какво като му пуснеш .. на него няма да му хареса и пак ще отиде при бившата си .. той иска само секс ! .. за*еби го ;) (момче на 20 )

3.   Хаха.. малко заблудено момиче... Не знам ти какво изпитваш към това момче,но той към теб нищо друго освен сексуално привличане. Нормално е да си мислиш,че всичко дето хвърчи се яде,но не е така :).. Остави баткото да си бъде с момичетата,които могат да му дават това,което иска,а ти запази честта си,защото си още твърде малка и след това ще съжаляваш. Повяйрвай ми! ;)

4.   Виж сега, няма какво да се чудиш рано или късно трябва да направиш първата крачка. Това е в природата на човека да изразява чувствата си с прегрътки, целувки и секс нормално е поеми иниациативата бави го малко и лека полека му пускай ;) ае успех

6.   Мила,няма да ти е последната любов! Ти тепърва започваш да изпитваш такива любовни трепети! Когато бях на твоята възраст и аз се сблъсках с подобно нещо:бях на 14,той на 17,ходихме близо 4 месеца,но с всеки изминал ден след тези месеци той се опитваше да изкопчи това,което иска от мен.Аз не бях готова и му заявих следното нещо:Или оставаш с мен без секс,или късаме и отиваш да чу*аш,която си искаш.И така той избра втория вариант,а и сега и двамата сме доволни от този избор.
Моето мнение е,че е по-хубаво даже ти да го оставиш.Той ти е изневерил и дори и да ти се кълне,че няма да го повтори:не се връзвай.Хормоните му ще го контролират още в близките няколко години,а ти щом пишеш тук е явно,че не си готова за такова нещо.

№4-почти 100% съм сигурна,че си момче. Не мисля, че е редно да прави секс с него,само защото той иска и за да не я остави!Нали се сещаш, че е малко вероятно момиче на 14 да има стабилни чувства и да е готова за секс.Остави останалите,които явно си мислят,че е модерно да се е*ът на 12,13 или 14!

Скъпа късмет и ако искаш ми пиши да ми кажеш какво си направила,ето ти e-mail: me.amor@abv.bg

8.   И аз мисля като н0мер 1.