Споделена история от Тинейджърски

Помогнете ми!Как да отслабна?
На 12 години сам и тежа 50 кг.Висок сам 156см.Искам да отслабна но незнам как?Моля ви пoсаветвайте ме как да отслабна!Благодаряви предварително!

Коментари

1.   Според мен си си напълно нормална-На 156см ,50 кг са си нормални

2.   Абе лапе, чуваш ли се какво говориш?! Ти си още малко дете. Тепърва ще започваш да се развиваш и тялото ти ще се промени коренно. Ще видиш. Когато станеш на .. поне да си над 17 тогава може да започнеш да спазваш някакви диети (без да хапваш и после да ходиш да го повърнеш).
Още си прекалено малка за диети. Организмът ти има нужда от всичко, без да го лишаваш, но в рамките на нормалното. : )

3.   Боже, колко теми се изписаха- все един и същи. ИДИ НА ФИТНЕС, ХРАНИ СЕ ЗДРАВОСЛОВНО. Омръзна ми навсякъде едно и също да пиша.. Разрови се в сайта и ще намериш още 10 такива теми.

- Атина`

4.   Спокойно, имш още да растеш. Аз на твоите години бях даже и повече килограми и се мислех за кюфте. С времето обаче станах по- висок, и сега съм си ОК.
Иначе най- добре започни да тренираш нещо, според мене най- добре плуване.

Ale

5.   Тичай и намали яденето

6.   Не се ограничавай с храната много, но все пак не яж чипсове, сладки работи и т.н. Хапвай плодове. :) Лято е... Отиди да тичаш в някой парк, като с времето ще напредваш и ще увеличаваш разстоянието.

7.   Имам едно вълшебно прахче, което като го изпиеш вечерта - сутринта се събуждаш колкото килограма искаш. При това си с пропорции като принц/принцеса от приказките!
Струва само 10 000 лв. за 10 гр. (но повече не ти трябват).
Обади се за координати.

8.   Номер 7, не подлъгвай момичето! Какви са тия глупости дето пишеш.. само мога да се чудя !!

9.   Ама никой ли не забеляза, че авторът е писал "висок сам", демек май е момче...А иначе ще те посъветвам да ходиш по-често на училище, че пишеш безобразно зле. А за твоя проблем-хората са го казали преди мен

10.   7 до 8: ти от шега не разбираш ли? Трябва наистина да си малоумен, за да повярваш на предложение като моето. За съжаление, подозирам обаче, че точно това искат да прочетат 99% желаещите да отслабнат... (отиваш, купуваш, пиеш (ако може еднократно) и хоп! чудото станало...)

11.   От номер 8 - извинявай, номер 7. Прав си, повечето това искат. :) Но не може. А, и извинявай, авторе, не съм обърнала внимание на мъжкия род. :) Хаха. Ами фитнес:)

12.   За този ръст тези килограми са напълно нормални,пък и все още ще растеш и ще се развиваш.Няма за какво да се притесняваш