Споделена история от Тинейджърски

Пропиления ми живот...
Здравейте,

Преди няколко дена скъсах с първата си любов. Но тя продължава да ме търси и да ми съсиппва живота, който и без това е сасипан...И когато ми званне не пропуска да ми каже как нищо не съм постигнал, как от мен нищо няма да стане и пр. .Разбирам, че раликата във възраста е голяма (9 години). Не знам вече какво да правя ;(...Знам, че живота ми е едно нищо, но трябва все някак да се живее. Иде ми да отида и да я пребия, да и затворя устата веднъж завинаги, но все нещо ме спира...Може би обичта която изпитвам още към нея. Тя си намери някой друг, който е ''перфектен'' и въпреки това продължава да ме търси. Вече смятам и картата да си сменям, щото това не може да продължава...Вече наистина не знам какво да правя... Да тя ми кава все истини, но истини, но вече не издържам и скоро може и да откача....Затова моля посъветвайтеме какво да правя!!!!

Коментари

1.   Ако наистина не искаш да я чуваш смени си картата. Незнам защо позволяваш някой да се държи така с теб, не мога да разбера от историята ти защо си мислиш че заслужаваш да ти ги говори тези неща. Но дори и да е права ти си човек и никой няма правото да те унижава, а щом тя те търси още не мисля че този който е намерила перфектния имай малко самочуствие. Изолирай я. Не и обръщай внимание и продължавай напред
Успех

2.   Разликата между мен и приятелят ми е 14 години (той е по- големия) имаме много проблеми защото крием връзката си от наще, но да ти кажа чесно когато се скараме за нещо (винаги са някакви дреболии) и аз както твойта приятелка започвам да го обвинявам за много неща, който са истина, но сигурно е гадно. Затова се постави и на нейно място и тогава се замисли много добре, защото от това което прочетох, ние имаме много повече проблеми и сме в много по сложна ситуация.

3.   Здравей, разбирам че не ти е лесно да ти се намеква колко за нищо не ставаш и как нищо не можеш да направиш, знам го защото не е по-различно при мене. Но знаеш ли кво? Това че някой си там се мисли че може да ти каже каквото си иска много се лъжеш. Докажи на вички тези който ти го казват че грешат и не само на тях, а и на себе си защото говориш за себе си с голямо отчаяние а може би не е заслужено, както и предполагам че не е. Вярно че в момента ти е трудно защото претърпяваш раздяла, но стани нещто което никой не е очаквал и покажи на тази жена че е грешала за тебе и нека съжалява че те е оставила! Успех

4.   Странното е, че тя е по-голямата...:))))