Споделена история от Тинейджърски

Помогнете ми хора, много я харесвам !
Здравеите ! искам да ви споделя моят проблем които ме измъчва и благодаря от сега за отделеното внимание ;) значи .. аз съм младеж на 21 години и живота ми е мн объркан още от самото началоо понеже не съм имал до сега нормален живот като другите младежи нито гаджета нито приятели и продалжава да е така всичко около мен ;( недостатъците ми са че съм бедно момче от провинцията и сам мн слаб в тяло но иначе не намирам че съм грозник и че съм за изхвърляне но не съм и първи красавец аве нормално момче съм си така да го кажа но съм мн затвроен в себе си и подтиснат ;( оня ден ми се случи нещо което не очаквах изобщоо .. вървеики към магазина понеже отивах да пия една бира и срещу мен гледам некво много красиво момиче с руса коса до кръста с изваяно тяло като на принцеса и с хубави стегнати и доста големи гърдии .. аз познавам това момиче така по физиономия но никога не съм говорил така лично с нея и не и знам нито стила нито качествата нито дали е мои тип или не :( и така да се каже понеже тя беше просто ослепителна аз се влюбих в нея смисал много ми хареса усетих го още в момента .. та проблемът ми е че имам страшно голямо притеснение да говоря с момиче и огромен срам не знам изобщо какво да правя как да се държа и просто имам нещо което ме спира да заговоря момиче още по малко пък да и предложа да ходим :Х и все си мисля че понеже съм слаб и беден и нищо не мога да предложа на едно момиче и това още повече ме спираа :( и постоянно ми е в главата че веднага всяко момиче ше ме отблъсне и че никоя няма да ме забележи изобщо щото до сега винаги е било така ... и не знам сега какво да правя стана почти три дни мисля само за това момиче и как вървеше срещу мен и стегнатите и гърди се друсаха тя дори като ме видя почна да си оправя презрамката на сутиена нз защо :Д охх как да разбера дали имам шанс с тва момиче и дали нещо може да се получи тя е толкова сладка като принцеса е мн я харесвам хораа а ме е страх да и го кажа и нз да не се изложа ии .. мн са нещата а и чувствата напират все по силно в мен и не мога повече така иска ми се да я цункам да я гушна да правим любов само за това си мисля ;(;( между другото аз съм Българин а тя доколкото знам е от турски произход и ще е малко трудна такава връска ноо .. какво да направя тя е толкова красива все едно е Българка мн ми харесваа !!! аз по принцип презирам турците и циганите и всеки ден се възмущавам от тях и не ги приемам в никав случаи за хора просто щото не са такива и вършат кви ли не неща отвращавам се от тях ... но това момиче мн ми е сладичка и изобчо не я приемам като такава ии ... плсс даите некви савети какво да правяя за да стане нещо как да се държа охх нзз ... помагаите моля ви се :(

Коментари

1.   По правописа ти си личи, че си от дълбоката провинция.

2.   От тази връзка нищо няма да излезе. Единствено си се привързал към нея заради бушуващите ти хормони. Щом мислиш само за гърдите и как да правиш любов с нея значи я няма онази магическа химия. Когато я усетиш най - малкото за което ще мислиш е секса.
А относно как да се мотивираш да я заговориш те съветвам да отидеш при нея (ще си вкаменен, но просто върви с рогата напред и импровизирай на място).

3.   Аз от всичко разбрах само че има големи гърди...

4.   Ти май не си много умен, а???

5.   "Аз от всичко разбрах само че има големи гърди..."

които се подрусват като върви. :))))

Авторе, ако аз бях това момиче и знаех мислите ти в главата, нямаше да ти обърна и секунда внимание. Що не си купиш надуваема кукла? Даже няма да ти се наложи да я сваляш.

Не липсата на пари и визия са ти проблема, а бедното съдържание на главата.

6.   Съгласен с номер 1, 3 и 5.. :D:D

9.   От автора : до тук просто чета и се смея на коментарите ви щото вие самите сте смешните :Д дори не ме познавате лично какъв човек съм и вече ми давате диагнози какво съдържание в главата имам :Х непоправими сте браво на вас чудесни съвети ми дадохте благодаря ви ! напълно ще ви разбия безпочвените теории точно сега ! номер 5 какво очакваш ти и какво лошо видя в това че казах че момичето има хубаво тяло а ?! ами нали първо идва пулса на страстта тоест привличането и тази тръпка която усещаш когато видиш човека който ти е харесал ! не си ли чувал че няма любов ако няма страст бе човек как да кажеш на черното че е бяло просто видях че момичето има прекрасно изваяно тяло и го споделям какво лошо видя в това бе човек ?! надуваема кукла си купи за тебе аз не искам не ми трябва разбра ли ме ?! ако се опитваш да се шегуваш с мене да ти кажа че си сгрешил човека ! а ти номер 1 не видях какви грешки имам в писането та ми казваш че съм от дълбоката провинция .. нещо май имаш грешка а ? поне на мен така ми се струва :Д офф боже боже вече няма свестни хора ейй на къде върви този скапан свят вече и в сайтовете те освиркват като че ли си престъпник едва ли не :Х :Х пишеш една историика с цел да си споделиш болката и да получиш ценен съвет те почват да раздуват темата и правят от мухата слон :Х много сте зле хора ! повече нямам какво да ви кажа мога само да се смея на коментарите ви дори не ги вземам под внимание щото сте ми под класата и нивото не можете да се мерите по никав начин с мен ! айде довиждане :Д

10.   Ако си пробваш шанса и поговориш с нея нищо няма да загубиш.Така ще разбереш и нейното мнение за теб и чувствата и.Успех