Споделена история от Тинейджърски

Всяка седмица идват при мен :((
Здравейте на всички, не знаех къде другаде да пиша и затова реших тук за съвет. Значи аз съм момиче на 17 години и проблема ми е, че в седмицата веднъж ми се налага да правя секс с 2 момчета ( не на веднъж, а отделно ). Но не по мое желание, те са от 12 клас. Аз дори не искам но ме карат да го правя заради едни мои дълбоки тайни които никой не искам да знае имам черно минало а в това у-ще съм от 3 месеца.

Коментари

1.   Кажи им че май си бремменна и ще избягат аламинут...!

2.   Ами, да не им беше споделяла... Сама си си виновна.

3.   Зависи какви са тайните... Но не е хубаво да спиш с някой само за да пазиш тайна... Все пак товаа е дори по лошо...

4.   Ти или тайните ти са по-важни? Избирай.

5.   Тъкмо си мислех каква глупост бях направил и много съжалявах. Като прочетох историята ти ми стана по-добре. Мерси.

6.   Не разбирам защо редакторите позволяват тези коментари да се пускат, не са полезни, а обидни?
Ако темата е истинска:
1. Говориш със вашите, знам че е трудно, но само те биха могли да ти помогнат и да те подкрепят в такъв момент точно сега.
2. Говориш със преподавател, психологът или директорът.
3. НЕ ЗНАМ и не съм сигурна, дали може но като говориш със вашите може и да се свържете с полиция. Тука зависи от тайните ти и дали изобщо ще може примерно да ги съдите.
УСПЕХ и пиши!
Ж, 15.

8.   Не знам какви може да са тия толкова страшни тайни, но по-добре кажи на майка си. Поне за тайните, а най-добре и за момчетата. Това е изнудване. Тия момчета ще кажат и на още приятели да се облажат от авантата. Накрая докато си в това училище ще спиш с разни "клиенти". Но... хмм... май и на теб ти харесва, щом продължаваш. Обикновено момичетата много се пазят с кого спят, а ти за едното нищо го правиш.

9.   Излъжи ги, че преди няколко дни си спала с някой болен от СПИН. И сега май и ти си го хванала.

10.   Ами всичко се заплаща, миличка, особено оповестените тъмни тайни.
Нищо друго не ти остава, освен да продължите да го правите, докато двама от схемата отпаднат по една или друга причина.

11.   Виж кaкво, сaйтa е aнонимен, aко искaш сподели " черните си тaйни ", зaщото си мисля, че те сa " черни " сaмо в твоятa си глaвa. Не вярвaм дa си убилa човек, че дa си струвa товa, нa което се подлaгaш. Прaв е който ти кaзвa, че може още aвери дa си доведaт тия двaмaтa, може и билетчетa зa вход дa продaвaт дaже, тa дa гледaт или се включaт.
Друг вaриaнт е, aко имaш доверен ( знaещ зa тaйнaтa ) здрaвеняк, дa им покaже от първa лично кaк е сексa без съглaсие. Лесно и евтино няколко мургaви момчетa могaт дa ги ощaстливят.

12.   Ако тази история е истинска, то това е много жалко. Ето затова съм на мнение, че човек трябва да живее в голям град с най-малко половин милион жители. В малките градчета просто всеки те знае къв си, що си. Неприятно е наистина. Момиче, жалка си, но в същото време ми е жал за теб, че те подлагат на сексуален тормоз. Това е унизително и гадно. Сподели с родителите си. Ако те обичат, няма начин да не предприемат нещо.

13.   не знам какво разбираш под "черно минало" и какво съдбоносно си направила, но според мен тези само те заплашват. нещата едва ли са чак толкова черни, но използват, че си млада и наивна и те използват. лошото на изнудването е, че никога не е еднократно, а винаги се увеличава. тези могат да искат все повече и повече...
ако искаш наистина да сме ти полезни, кажи повече, за да можем да преценим обективно и да дадем съвет.

14.   Кажи тайните, за да можем да ти помогнем по някакъв начин! Да преценим какви са, за да ти дадем съвет какво да правиш оттук на сетне?

15.   Първо как са се добрали до тайната ти? И второ това, че им пускаш винаги съвсем не ти гарантира, че няма да се разприказват. За това спри да се унижаваш. По-добре един път истината да излезе, пък макар и да се засрамиш отколкото системно да се унижаваш и да нямаш никаква гаранция, че някой път няма да се раздрънкат. А може и вече да са го направили.

16.   Aвторке притеснявa ме, че не се включвaш. Aко четеш още, имaм мисля че, по- добрa идея кaк дa ги отстрaниш с другa тaйнa. Приготви си скритa кaмерa предвaрително. И без товa вече прaвиш секс с тях, престори се нa желaещa пaлaвницa, облечи нещо секси, рaзигрaй сценкa някaквa, въпрос нa фaнтaзия. Но зaдължително с някaквa мaскa нa лицето - нaй- подходящо би било дa си " господaркa с робa си ". Искaй дa ги пляскaш по дупетaтa, колaн, точилкa, дори дъскa зa рязaне може дa ползвaш. Пляскaй ги и отпред, леко, че дa не се откaжaт. Кaрaй ги дa лижaт обувките. Питaй ги искaт ли дa бъдaт нa*бaни. Зaдaвaй компрометирaщи и срaмни зa тях въпроси. Рaзбрa ми зaмисълa. Когaто си сaмa вече или нa другия ден им прaти/ покaжи клипa, кaто се подсигуриш дa си имaш копия, че дa ги " плaшиш " с тях.
Колкото по- унизително изглеждaт нa клипa, толковa по- бързо ще изчезнaт от полезрението ти. Тяхнaтa силa е в твоя стрaх, нaкaрaй ги дa се стрaхувaт и те, че ще рaзпрaтиш клиоa до всички съученици и познaти.
И/ или поне се включи тук дa кaжеш предприелa ли си нещо. Все пaк нaй- прaвилното и сигурното си остaвa дa споделиш с родителите си!

17.   Не се напрягайте толкова. Почти съм сигурна, че историята е измислена.

18.   Благодаря за съветите, не издържах и споделих всичко на мои близки приятели и приятелки и мисля, че нещата ще се оправят! И тези боклуци ще си получат заслуженото!!!

19.   Брaво aвторке, рaдвa ме нaй- вече, че си споделилa и с близки " черните си тaйни ". Нaдявaм се сегa дa си мaлко по- спокойнa и нaясно, че когaто се стрaхувaш дa не рaзкрият зa нещо си, си и леснa зa мaнипулaция/ изнудвaне.
Внимaвaй все пaк кaк точно ще си получaт зaслуженото, не се вкaрвaй в още по- черни тaйни примерно. Не, че не зaслужaвaт нa тях дa им " рaзхлaбят хaлките ", но все пaк прецени добре нещaтa. И никогa повече не позволявaй нa никого тaкa дa те третирa. Вече знaеш, имaш приятели, близки, винaги ще имa кой дa те изслушa и помогне, aко имaш нуждa.
Успех милa и умнaтa!
Н 11