Споделена история от Тинейджърски

Скъсана страница на книга
Здравейте!
Моя проблем е следния:Скъсах в ъгълчето страница на книга(не е скъсана малко) която дори не е моя. Дори и за някой от вас това да е дребен проблем, за мен да върна книгата в такъв вид е немислимо! Знам, че много лесно мога да залепя тиксо, обаче ще си личи. Моля ако някой от вас е имал подобен проблем или знае как да се реши да пише в коментарите! Съжалявам ако съм Ви изгубила времето или ако имам правописни грешки!

Коментари

1.   Можеш ли да залепиш скъсаното по някакъв начин .

2.   Прав си като казваш че ще изглежда смешно за нас. Но всеки с проблемите си. Не можем да страдаме защото другите имат по големи проблеми от нас нали?
Но не разбирам каква помощ искаш от нас. Няма магически ритуал с който да оправиш страницата. Скъсаното си е скъсано. Залепи го ако липсва част от текста, ако не, остави го. Като я връщаш се извини но го кажи леко на шега защото другите хора не биха го приели чак толкова трагично и би им станало странно ако започнеш да им обясняваш как много съжаляваш и как всичко би дал да върнеш времето.

А за теб самия един съвет - не дей да се притесняваш толкова, станалото, станало, не можеш да го оправиш, можеш само да направиш по добре следващия път. Пък и се притесняваш за глупави неща, предполагам още си млад/а и за това. Не са те ударили истинските проблеми за да разбереш какво е.
Надявам се да съм помогнал.

3.   Да ти имам и проблема!!! Вземи се стегни!!! Хората какви проблеми имат, а ти с какво ни занимаваш!!! Купи нова книга!!! Боже, колко простотия има на този свят божее!!! Скрий се някъде тъпо парче!!!

4.   Ето така с някакво лепило: https://www.youtube.com/watch?v=3pUZ9IIr9Z8

5.   Щом не искаш тиксо, трудно ще я оправиш и то без да си личи. Ако не е скъпа купи нова книга.

6.   С тиксо нещата ще станат още по-зле, за това никога не оправяйте книга с тиксо. Ужасно е! Колкото до това, че си скъсала страницата, ами по-добре си признай и се извини на човека, който ти е дал книгата. И без това той рано или късно ще види, така, че извини се. Предполагам, че ще разбере. В крайна сметка станало е случайно.

7.   Купи нова книга щом е толкова важно за теб да я върнеш напълно невредима ( което е глупаво ). :)
Момиче на 14. :)

10.   Номер 1 изби рибата, много си зле, честно... :(

11.   Пффф, това, че проблемът не е голям, не означава, че не е проблем. Това не е сайт само за споделяне на драматични любовни трагедии и други такива, всеки си има и своите малки проблеми.
Иначе до автора: Ами ако само ъгълчето е скъсано, не мисля, че има проблем. Иначе аз много мразя като давам книги на някого и са чисто нови и запазени, да ми се връщат с подгънати краища или със странни на петна или сякаш са дъвкали корицата. Обаче ако е само страницата, не се тревожи, случва се. Имах една поредица с книги, чиито страници са много тънки и понякога като прелистиш без да внимаваш се късаха. Иначе няма как да я оправиш, не я лепи с нищо. Ако толкова обаче да я върнеш невредима, може да купиш нова на човека, от който си я взел, и тази да запазиш за себе си. Аз веднъж без да искам заспах с книгата на една моя приятелка и през нощта въртяла ли съм се върху нея, какво съм правила, обаче на сутринта изглеждаше сякаш е купена на старо. Но според мен в твоя случай не е нужно да купуваш нова, просто се извини на човека и толкова.

12.   По-добре откъсни цялата страница по малко ще личи и няма да се забележи ако е някъде в средата..

13.   Не късай цялата страница, това е много по-зле! В никакъв случай не го прави, така разваляш цялата книга, ако тръгне да я чете отново или да я дава на някой друг ще се забележи веднага. Дори да тръгне да я прелиства, пак ще види. Не прави това.

14.   От автора: N:4 Благодаря за помоща
. N:11Благодаря и на теб, наистина ме успокои
N:3 Всеки с проблемите си. ;-)

15.   Споко ! Аз имам решение за проблема ти. Ще възстановим страница чрез древен келтски ритуал. Първо трябва да си набавиш щипка стрит рог от носорог, две кайсии, един компот от вишни,магданоз, пенис от пор и малко сол за вкус. Смеси всичко това в купа и разбъркай с миксер за около 10 минути. След това полей скъсаната страница. Гарантирано ще подейства. Ако не стане, залепи го с тиксо.

16.   хората са го измислили - ЛЕПИЛО

17.   Случайно попаднАх на темата... стара е, но коментар номер 15 е върха. :D :D