Споделена история от Тинейджърски

До жените с опит - спешно ми трябва съвет!
Момичета и малко по-възрастни момичета, умолявам ви дайте ми съвет... Знам, че ще ви прозвучи малко глупаво, обаче не знам как да постъпя... Първо искам да ви кажа, че съм на 16 години, та така: Преди месец видях едно момче из центъра, влюбих се до уши, толкова го харесах, че дори зарязах гаджето си, обаче след 20 дневно чакане на някакъв интерес проявен от него се отказах и си казах, че не си струва. Няколко дни след това той ми писа, на следващия ден се засякохме в едно кафене, той постоянно ме гледаше но не обели и дума. Същата вечер пак ми писа, следващата също и аз се влюбих тотално. И преди 3 дни, ми призна че ме харесва и каза че иска да бъдем повече от приятели, и аз глупачката приех. По принцип не съм от лесните, обаче този път не знам какво ми стана... От вчера не влиза във фейсбук а телефона му е изключен, не можем да се виждаме често защото той живее близо до градът в който аз живея. От вас искам да ме посъветвате как да постъпя, как да се държа, как да го накарам да се привърже към мен, умолявам ви помогнете...

Коментари

1.   Aми вaриaнтa предлaгaм:
- зaхaпи го зa крaчолa, домъкни си го до в къщи и го вържи зa пaрното нa хляб и водa. Един път в месецa му дaвaй и кренвирш- ще го оцени и ще те обичa, зaрaди блaгородството ти.
- бъди кaквaто си, естественa, нaтурaлнa. Aко е твоето момче, ще си те хaресвa, aко не- нямa дa губиш време.

2.   Зарязала гаджето си, защото видяла някакъв готин по улицата, в когото се "влюбила" :D :D :D Ако мен ме зарежеш заради това, че си видяла някакъв по улицата направо ще те наплюя. :D

3.   Ох, братле, и аз си харесах една дето пее по телевизията - влюбих се до уши, обаче след 10 годишно чакане и никакъв интерес от нейна страна реших, че не си струва, и че искам да стана гей!

4.   А то това момче разбра ли по някакъв начин, че го харесваш и си влюбена в него, или трябваше сам да се досети, глупакът му с глупак?

5.   Бъди себе си! Ако се правиш на нещо, което не си, само за да го впечатлиш рано или късно ще си проличи, така че бъди естествена. А и не прекалявай с обажданията, смс и съобщенията в чата и във Фейса. Никой не обича лепките! Ако проявява интерес към теб, ще намери начин да ти го покаже.

6.   Авторката: Като хейтвате не постигате нищо. Ако няма да ми давате съвет, по-добре не казвайте нищо. #4 знае, че го харесвам.. откакто ми предложи не е влизал на линя нито ме потърси, от 17.01 до днес, какво да правя не знам.