Споделена история от Тинейджърски

Любовта е гадна
Здравейте :) Сега ще ви разкажа моята любовна история..
Всичко започна така: Когато бях по-малка от колкото съм при мен и приятелите ми дойде едно момче, което беше голям сладур, но се оказа турчин.. Запознахме се с него, учехме в едно училище, и накрая се оказа, че ме харесва.. и аз го харесвах.. той ми предложи да станем гаджета и аз приех.. тогава имаше панаир до училището и имаше много хора, и когато майка ми ме видя с него ми се усмихна и не ми каза нищо.. след няколко дена братовчед ми спеше в нас заедно с майка си и тогава ни казаха спри да се занимаваш с тоя и точка.. И беше се опитал да ме целуне и аз го отблъснах и го наплюх с вода :Д И след това нямаше взимане даване нищо.. След около 1 година той доведе едно друго момче при нас и го харесах.. След това започна да идва на наща улица и беше гадже с едно момиче от моето ново училище(между 4 и 5 клас се преместих) това беше към края на 5 клас.. Оказа се, че започна д харесва най-добрата ми приятелка повече от нея и накрая я заряза и аз го утешавах наистина защото много ревнуваше от едно друго момче... Аз много го утешавах и 2-3 пъти щеше да му се хвърли на бой и аз му казван не не недей!! .. След това тръгна с мен и ходехме горе-долу 2 седмици.. много бързо се привързах към него, защото аз много бързо се привързвам и той ме заряза точно един ден преди да завършим училище.. Наистина много ревах и не си заслужаваше.. Иии така дойде лятото, както казват всяко лято си има история :Д.. Едно момче се премести на наща улица той ми стана наистина добър приятел и така, забравих да кажа че то излизаше с нас от доста време и ми помагаше да си уча уроците.. И аз намразих момчето, което ме заряза и направих нещо много нараняващо и се върнах и се оплаквах на първият- турчин.. Той ме подкрепяше, говорехме си с часове навън отделени от всички други, гушкаше ме.. И накрая се оказа, че e влюбен в мен, както и аз много се привързах към него.. Така най-добрата ми приятелка стана гадже с един, който е 9ти клас и аз излизах с тях и най-добрият му приятел (те са пушачи) тя не стана такава.. След това им разказах всичко на двете момчета и те искаха да бият оня дето ме заряза.. Ходиха при него изплашиха го и си тръгнахме, този ден беше гаден за мен, защото се пребих няколко пъти и така... След това спрях да излизам с тях и запомнах да излизам с едни много добри и забавни приятели от моята улица и всяка вечер при мен идваше турчина да си говорим и аз тогава го харесвах и той мен.. Имах си го като братче и той мен като сестричка и се влюбих в него и лошото беше, че не ми даваха да излизам с много турци и излизах само с него.. Всяка нощ той ме гушкаше и като се прибрахме си говорехме до 3-4 часа вечерта и се смеехме.. Един ден той идва при мен и ми казва :Заминавам за Чехия! Стана ми супер гадно и както и на него и той остана няколко поредни дни само и саммо заради мен... Замина върна се и така.. Иии дойде 15 септември тогава с него се мразехме.. той уж щял да ме бие и така.. После той се премести в моето училище да тренира щанги(беше футболист и играехме двамата) ии се запозна с момичетата от моя клас и една , която също ми е фр от 5 клас... Всичко стана така, че те много се сприятелиха и аз напълно изчезнах и само ме разпитваха дали го харесвам и така нататък и ми писна и накрая казах не и след училище той ме пита и аз казах, че го.. После пак и пак интриги, панаири и ме защитиха много други приятелки от лятото и така мина всичко, а да и той заминаваше в сливен и се връщаше.. и един ден с него пушехме заедно и с още момичета и с него правехме войнишка нареченето.. по-точно пушене от уста в уста и беше ме малко страх да дръпна и той хвана цигарата запали я и ми сложи дим в устата и аз глътнах нищо не беше общо взето и това беше един наистина прекрасен ден... и сега вече всичко се свърши няма нищо против мен а тази другата от 5 клас се мисрлише за много близка с него и с мисли че той ме мрази и щял да включва в игра заедно с рижата... той говори с една моя приятелка и каза че много ще му липсвам иИ ЗАБРАВИХ ДА КАЖА ЧЕ ТОЙ ТРЪГВАШЕ С ЕДНО МОМИЧЕ ОТ МОЯ КЛАС ЗА ДА МЕ НАРАНИ И ДА СИ ОТМЪСТИ ама на мен не ми пукаше иии... не го мислете за такъв каквито са другите турци или цигани той няма смелост да ме целуне... той постоянно ме пита може ли да те цункам може ли да те гушна и така нататъка... Още си го обичам като братче, но вече няма смисъл... Никой от вас неможе да ме разбере как се чувствам.. ако ви се чете прочетете тази история много е разбъркана и ще съм ви благодарна :) <3 <3 Има и още много, но не ми се пише толкова... Ако ми прочетете историята ще съм благодарна и чакам въпросчета :D <3

Коментари

1.   Ами гадна е, когато почнеш от детската градина да се занимаваш с глупости

2.   Стадо диви планински кози, дето един пръч ще им изкърти кочинките на всичките.

3.   Сериала "Дързост и красота"...пасти да яде....дечковци :)))

4.   За кокошка гладна, любовта е вечно гадна! ;)

5.   Номер 1.. бахах а ти знаеш ли че не бях в детската градина :д големичка съм си ;) модераторите как въобще ви позволяват :Д

7.   Като почнете да се вкарвате в такива филми, няма спасение