Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към момичетата !
аз съм момче на 21 години и имам един въпрос към момичетата и се надявам да бъдете честни в отговора си :)

и така .. въпросът ми е :

КАКЪВ ПРЕДПОЧИТАТЕ ДА Е ПАРТНЬОРЪТ ВИ - БОГАТ ЧИЧКО С МНОГО ПАРИ И СКЪПИ КОЛИ ИЛИ ПРОСТО ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ ?!

Коментари

1-50 от 97

1.   Отговорът е - ако може и двете!
А ако не може... богатият чичко предлага далеч повече възможности, а и не изключва тайната връзка с доброто момче, напротив - би я спонсорирал без дори да се усети! ;)

2.   Според мен красотата и парите са до време. Ако нямаш "човек" насреща си. За какво са ти парите му ?

3.   Предпочитам обикновено и добро момче и връзките ми го доказват, понеже в тях аз играя ролята на "богатия чичко".
Не държа на парите,красотата и колите.Те така или иначе са до време, дори и да не са по-скоро биха били пречка в отношенията и повод за несигурност в отношенията....

4.   ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА МЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ ?! ЛЮБОВТА Е ПО-ФЬЖНЬ ОТ ПАРИТЕ. и БЕЗ НЕЯ ОСТАНАЛОТО Е БЕЗМИСЛЕНО.

5.   Мисля че 9 от 10 жени/момичета ще ти кажат - момче да ги обича, но после 8 от тези 9 ще тръгнат с някой който може да и мпредложи повече от целувки в парка... не е лошо да си намериш финансово стабилен партньор, все пак любов уста не храни нито плаща сметките, но меркантилността си казва своето рано или късно:/

М.

6.   Бе, мъж съм ама какво му пречи на "доброто момче" да си опича акъла навреме? Не е казано, че трябва да е милионер, но...сещаш се, нали? :)
Ралф

7.   Аз лично предпочитам МЪЖ ама като казвам МЪЖ значи ИСТИНСКИ МЪЖ! А не някой като днешните пиклювци. Парите не ме интересуват особено ;)
I'm Trouble-

8.   7, а ти ЖЕНА, ама като казвам ЖЕНА значи ИСТИНСКА ЖЕНА ли си? А не някоя като днешните пикли?
Иначе за парите си го знаем.. :)

9.   Много зависи от това какви сме самите ние. Ако си беден, много ясно, че ще търсиш по-стабилен във финансово отношение човек. Логично е. Но пък не винаги е така. Нещата опират и до принципи, самосъзнание и т.н. :)
Извод: Не може да се даде еднозначен отговор. Зависи от... от... от.. :)))

10.   Въпросът е кого обичаш ? Парите не купуват щастието казвам го от опит !!

11.   Ето сега ще ти отговоря на този въпрос. Парите и материялните неща нямат значение, поне в моя случай, а и при повечето жени. Мисля, че жените гледат материалното, когато са отчаяни, че няма свястни мъже. Защото например, има разлика между момче, което обвинява теб за всичко и когато ти се плаче ти обръща гръб, и има разлика между момче, което ти отваря вратата, постоянно пита как си, студено ли ти е и прекарва цялата нощ по къс ръкав за да носиш якето му и не гъква дори за миг. Момче, което те гледа така, сякаш в очите ти вижда целия свят, и не у е нужно повече, момче, което иска постоянно да е до теб и не те упреква за нищо, просто ти дава нужното време, когато ти трябва. Момче, което няма да бълва хиляди глупости, когато не ти е наред, с някаква странна глуповата цел да те убеди в противното, а ще се заеме с проблема ти и ще направи всичко да ти е по - добре...
Едно простичко отношение търсим, една неочаквана целувка по вратлето, която така стопля, дори едно леко ощипване по крачето, всички тези малки неща.... Които крепят света.... Красотата е до време, да, външният вид помага в началото, но по - натам няма ли я нътрешната красота, няма спасение....

12.   Добре, тогава какво значат според вас понятията "истински мъж" и "истинска жена"? Хайде да видим как се дефинират, че ми стана много интересно.

13.   А кой е казал, че богатият чичко не може да ни обича истински?!

14.   До 12 и 13:

Ще видим колко ви обича и колко ще сте му верни, когато този богат чичко не е вече толкова богат.

А колкото до истински мъж и истинска жена - поне в България такова нещо не същестува. Връзката е такава, че тези понятия си взаимопречат.

15.   10, ти го казваш от опит, обаче тези, които нямат твоя опит изобщо не ти вярват и си мислят, че това са празни приказки и глупави дрънканици, докато не направят сами своята собствена върховна глупост! Тогава вече разбират, че си бил прав/а, но.. "късно е, либе, за китка".

16.   №13 не в "богатия" а в "чичко" е ключето.

17.   Номер 13 : Номер 14, мога да те оборя отвсякъде - и за едното ти твърдение, и за другото.
Първо - пари и любов НЕ се изключват взаимно. Който твърди обратното, значи има доста предразсъдъци. Нима само бедните могат да обичат? Това са глупости. Най-мразя да чуя - аз съм обикновено момче и мога да обичам истински. Е, ако имаш пари, не можеш ли да обичаш? Абсурдно е! А пък що се отнася до жените - вярно, не всички от тях са верни на мъжете си, но историята помни и случаи на изневяра в бедни семейства. Относителни са нещата...
Второ - Защо пък да не съществуват истински мъже и жени в България? И всъщност, както попита номер 12, каква е дефиницията на "истински човек"( независимо от какъв пол е) . Извинявайте, обаче всеки влага различен смисъл в тази дума. Ако истинският мъж е нежен и грижовен, то в България определено има такива. А ако истинската жена е вярна на съпруга си, красива, интелигентна и т.н. то в нашата страна има и истински жени. :)))

18.   Последните 15 години парите са неизменен фактор!

*Syndrome

19.   Ха ха на теб май ти хлопа дъската и си праиш тукс някви бъзици из интернет... аз съм момче и знам от личен опит ако момичето е фукла някфа такава глезла кифла... и тряа чичко. но всеки по вкуса си, аз не допускам много хора до мен..

20.   8-ми можеш да бъдеш сигурен,че не съм от днешните пикли. Дали съм ИСТИНСКА жена може да каже само 1 човек.
А колкото до "истинските" мъже съм сигурна,че все още има такива в България,но са на привършване!
I'm Trouble-

21.   Богат чичко и хубав любовник, защото любовта е до време ами после?......няма пари няма и любов, а само проблеми.... ;)

22.   Аз си имам приятел който не е ''богат чичко'',напротив той е на моята възраст и е съвсем обикновенно момче.Но пък е толкова мил и грижовен,че на мен богати чичковци не ми трябват.Има момичета за които парите са по-важни въпрос на избор и на предпочитание е. :)

23.   ОБИКНОВЕНО МОМЧЕ, КОЕТО ДА МЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ!

24.   Аз предпочитам обикновеното момче парите не са всичко на този свят

25.   Пу, жалко! В момента съжалявам, че не съм обикновен :)

*Syndrome

26.   Предпочитам обикновено и добро момче

27.   Аз също предпочитам обикновено и добро момче.Ако сте с някой богат чичко с много пари и скъпи коли мислите ли че няма да си има и някоя друга ?!

28.   ПРОСТО ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ С МНОГО ПАРИ И СКЪПИ КОЛИ КОЕТО ДА ME ОБИЧА ИСТИНСКИ ?!

29.   Не, номер 27, не мисля. Или поне не е задължително да е така. Как винаги изопачавате нещата....
То като се замислиш и "обикновеното момче" може да си има друга :) Между другото тази дума "обикновен", употребена за човек, ми звучи адски зле. Все едно няма никакви качества :D Но както и да е.. :)

31.   Напротив , номер 27 е абсолютно права защото много добре виждам почти всеки ден "богатите чичковци" как си сменят жените като носни кърпички .. що не разберете че един богаташ не може да цени и да се задаржи с една жена бе хора :Х неговото съзнание е друго .. самите му пари са му променили съзнанието .. за него са важни промените тои се кефи на парите си щото знае че чрез тях той може да има всяка жена понеже подсазнателно му е ясно че жените се поддават страшно лесно като им изкараш пачката и това е ! мислиш ли че един богаташ може да обича и да цени само една жена ?! боже мили .. това е абсолютно невазможно .. ми утре той ще скива там неква по засукана госпожица и хоп веднага ше се направи на газар пред нея само и само за да я притежава .. и каде отива в краина сметка предишното му завоевание .. просто остава в девета глуха :( а така ли треа да бъде ? определено НЕ ! но това е "богатият чичко" ЕбЕ и бяга при следващата си жертва .. а това не е любов ;) докато едно обикновено момче което отчаяно търси любовта и което се чувства самотно и тъжно и ако на т'ва момче му се падне некое момиче нема ли момчето да го оцени и да го обича ?! естествено че да щото е бедно и изстрадало момче жадуващо отчаяно любовта на живота си .. а такива хора винаги ценят това което имат ;) може да си с бедняк но поне ше си обичана и ще те гледа в очите дето се вика .. а "богатият чичко" кво ше направи ? ще те прасне и ще те забрави все едно че никога не те е познавал ! така че сами си правете изводите дали си заслужава да си продавате телата за пустите и скапани "пари" ?!!

32.   Не всичко е пари.Какъв е смисъла да си с богатия чичко,след като няма да има любов и разбирателство!?Все пак не си търся спонсор,а човек,когото да обичам и той мен.

33.   Я стига глупости .. баща ми е богат .. майка ми му е вярна .. НЕ Е ВЯРНО ЧЕ ВСИЧКИ богати ''чичковци'' мислят с оная си работа ... всяка момиче с предпочетанията си ... нека момчето да ме обича но и да има пари // но кой казал че тр да е някой подземен бос // все пак момчето може да те обича много .. но щастливо ли ще е момичето обичано, но живеещо в канафка ???

34.   Никой пък не казва че като не си богат живееш в канавките и по улиците но разглезевните богаташки момичета май че не разбират това.като не живееш охолно не означава че си нещастен или че си бездомник,просяк и тем подобни.Защото извини ме но ти неможаш да знаеш баща ти какви ги върши все пак не си постоянно с него пак подчертавам че не обвинявам и не искам да обиждам никого само си казвам мнението

35.   Аз лично бих избрала богатия чичко който да има бизнес извън България и да отсъства докато аз се виждам с който си поискам.

37.   аз предпочитам момче което да ме обича истински .

38.   Според мен повечето момичета предпочитат приятеля им да се грижи за тях , да е добър и да ги обича- какво повече от това бихме искали . . а за чичкото с парите - това само курвите предпочитат , е все пак малко пари в повечко не са излишни но малко момичета гледат това като основен критерии

39.   Съгласна съм със номер 29..:) ....Та според мен, зависи от момичето. Повечето от днешните момичета харесват ''богатите чичковци'' с многото парички, които да им усигоряват всякакви удобства. За мен лично парите не са от особено значение. Но немога да отрека, че и те играят важна роля, защото, ако нямаш пари да си издаржаш семейството рано или касно ще възникнат проблеми колкото и да се обичате. ...Но любовта не пита...Може да се влюбиш във най-бедният мъж, само защото е добър и те обича истински и може да се влюбиш във 'богатият чичко' по същите причини. .... Пожелавам успех на автора да си намери момиче, което да не се интересува колка са му кредитните карти, а какво му е сарцето ...;))))))

40.   Винаги бих предпочела истинската любов :) Мъж, който да ме обича истински. Парите не са цел, а са бонус към всичко останало :) Всички обичат парите, но немисля, че играят толкова важна роля, поне з амен.

Мег*

41.   Аз лично също бих избрала винаги истинската любов. . . За мен не е важно колко пари има един мъж, важното е да съм щастлива с него и да се чувствам закриляна и обичана! (Само да вметна нещо- да сега в това време на пари всеки би избрал богатия чичко с пачката, но има и обикновени хора, които не търсят само това)

42.   Предпочитам обикновеното момче ... за какво ти е богат чичко към когото няма да имаш чуства?? ... дори и момчето да не богаташ важното е да се обичате ...

43.   Винаги ще предпочитам човек който винаги да е до мен и да ме обича независимо добро или лошо

44.   аз да питам харесвам едно момче но по голям аз см 17 тдй 20 и маиками недава да го харесвам тои има гадже но ме заглеждаше сега вече него прави аз см влюбена в него като убуя кса пола погледне и наведе поглет само за мик и товае има момчета падат си по мен но искам него маиками казала неси мисли че некои те харесва такаде аз незнам о го обичам много как да го накарам да ме загледа тои гледа ама несмее оставихмо белешка писахlove незнам много мие гадно аз см слаба гримирвмсе длга коса тмно руса тои несме от маиками изглежда инче има други момчета кадето си падат по мен но аз искам него

45.   всяка жена си мечтае за принца на бял кон, да е най-красивия, най-богатия, за да и дава неща за които да се фука пред "приятелките й". Но лично аз не бих се хванала с някой само защото искам нещо от него.

46.   ами ако с богатия чичко се обичате що да не е с него

47.   45 не слагай всички жени под един покрив, аз съм жена и както многократно съм изтъквала в този сайт, не търся принцове, бели коне или каквито и да е други. Мерси

Лола

48.   17 за мен е абсолютно прав и чесно ще ти кажа - аз лично с некадърници не мога да бъда. Много семейства познавам, в които мъжете пред ТВ-то, жените работят, чистят и гледат децата... каквато и любов да е имало, ако не може един ток да платиш - скоро ежедневието ще я убие.

На 21 си задаваш обаче малко неуместни въпроси. Нормално е да нямаш пари на тази възраст, спокойно - гледай обаче да направиш всичко възможно да напредваш в живота, учи, прави кариера, прави си фирма ако щеш, отиди в чужбина - мисли си ти, ти си знаеш какво искаш....

Успехът в днешни дни се изразява в пари. Няма го комунизмът да раздаде и на инжинера и на чистачката една заплата, разбери го това. Жените търсим нормални мъже - успели в областта си. Ако един ден си просто добър в това, което вършиш, ако имаш някаква нормална, желателно над средното заплата - какъв ти е проблемът?

В една държава с 10% богати хора (има-няма половината от тях мъже), ще останат достатачно момичета и за теб!!!

Не вярвай в клишетата - и за нормалните по доход има момиче, и за не много атрактивните жени се намира момче. Е, Клаудия Шифър е заета, и да - не е с бедното момче от съседната къща, но ти с нея ли искаш да бъдеш?

49.   Нямам отговор на този въпрос, от една страна предпочитам богатият чичко, а от друга момче което да ме обича истински такава каквато съм.

50.   Момче на 21г. пита това? Еми нека едно момиче на 21 му отговори - предпочитам обикновено момче, което да ме уважава и да държи на мен. Тези, които искат непременно партньора да има пари по никакъв начин не могат да ме обедят, че с дрънкулки и скъпи коли се живее по-добре, отколкото с любов!
И още нещо- жената в днешно време е независима и успяла, ако е амбициозна и не й трябва някакъв там да я издържа. Според мен самия въпрос си е отживелица докянъде и едно клише :) Но.. всеки си знае за себе си...

51.   Ами, аз естествено бих предпочела нормално момче, което да ме обича такава каквато съм.. но всяка е на различно мнение.. първо трябва да я опознаеш.

52.   аз лично предпочитам красиво момче, което да ми обичаа, но в днешно време повечето момичета предпочитат дъртаците с пари

1-50 от 97