Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към момичетата !
аз съм момче на 21 години и имам един въпрос към момичетата и се надявам да бъдете честни в отговора си :)

и така .. въпросът ми е :

КАКЪВ ПРЕДПОЧИТАТЕ ДА Е ПАРТНЬОРЪТ ВИ - БОГАТ ЧИЧКО С МНОГО ПАРИ И СКЪПИ КОЛИ ИЛИ ПРОСТО ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ ?!

Коментари

51-97 от 97

53.   Второто!

54.   Аз искам добро и искренно момче до себе си! Такъв който да ме обича истински! .. С две думи искам и предпочитам свестните, а не богаташчетата!!

55.   Обикновено и добро момче което да ме обича истински!

56.   добро момче, което да ме обича много!
парите не са от значение

58.   Наистина хубаво е, че има толкова много хора мислещи и живеещи само с любов.. Но парите също имат голямо значение колкото и да е тъжно.. Ами ако това обикновенно момче е от друг град? Но наистина щом играе сърцето значи избора е ясен!
~ Rozowkal ~

59.   С чичковци не съм била а и нямам желание. Млад хубав мъж с акъл и да ме обича. Това искам и това имам :) Не бих го заменила за пари!

60.   ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ

61.   Хаха - даже приблизителна статистика е трудно да се направи, има ги и двата варианта. Просто някои не искат да си признаят (и даже пред себе си), че искат "богат чичко".

62.   Малко ще ти променя втория вариант .. Момчето, което аз предпочитам е Умно, Обикновено, Добро, Образовано и наистина да ме обича !!

63.   Еми втория вариант!

64.   Доброто момче

65.   Се пак хубаво е да е богат ама по до-добре да те обича това е най-важно поне за мен (:

66.   Ако момичето е метариалистка ще предпочете богатия чичко за да и угажда на всичко, ама това е проблема че на тези угодия няма.... а аз предпочитам момче което знам че е до мен :)

67.   Уффффф защо мъжете сте такива тъпанари, така ли не разбрахте, че не парите са важни за жената, а отношението на мъжа, когото обича към нея. Незвисимо дали ще е чичко-паричко, или работещо обикновено момче, важното за една жена е да бъде и да се чувства обичана! Всичко друго са тъпи спеколации породени от малоумните ви мозъци и комплекси

68.   ОМГ и на мене ми писна всички да ни зимат за, как беше думата, "златотърсачки" ?!Ем да има и такива под няколко общи наименования, няма да изреждам.Не зависи само от момичето или само от момчето, трябват двама за връзка, затова просто си намери някоя нормална и няма да има проблем.Относно въпроса аз предпочитам много земни, от онзи тип дето обича истински, но не прекалява с лигавите изрази. И това което е МНОГО важно за момичета /онази част, която не са курви, кучки.../ -не казвайте ,,обичам те" преди да го изпитате.

70.   Добро момче, ме обича истински! Парите му не са от значение аз лично не харесвам момчета с много пари защото са пълни лигльовци и не знаят какво е да живееш без пари направо мога да кажа че ги мразя..

71.   Много ясно че искам момче което да ме обича истински ! Пак не ми пука за парите и богатсвтото искам обикновено момче пак ако има пари не ми пречи но не се целя в това.

72.   Значи според мен не е нито едното нито другото. Всяка жена си има предпочитания!

73.   Разбира се, че обикновено момче, което да ме обича истински. Богатия чичко може някой ден да обеднее, а бедното добро момче да забогатее. Нищо не се знае, а и да не забогатее аз си го обичам такъв и за нищо не бих го заменила.

74.   ПРОСТО ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ? !

75.   ДА, добро и обикновено момче бих избрала, много по -хубаво е да имаш до себе си истински човек, който да те обича и да е с теб заради самата теб. А не някой богаташ, който си мисли, че като има пари може да има ВСИЧКО, всичко друго но не и ЛЮБОВ. Истинската любов не съществъвува за повечето от нас. Много малко двойи познавам, които се обичат истински
номер 73, 50- са абсолютно прави.

76.   75, ти пък не си. Сякаш, които има пари и е успял в живота става „необикновен“, ненормален, а със златната кредитна карта му измъкват и сърцето. Едно ще ти кажа, който робува на стереотипи, сам става жертва на тях.
Който не вярва в любовта, няма право да пише за нея, който не общува със заможни хора, няма право да ги съди и изкарва извънземни безсърдечни чудовища. И богатите, и успелите обичат, създават семейства и деца. И богат и успял мъж има нужда от любов, нежност и може да ги даде. Раждаме се голи на този свят и голи умираме. Останалото е обвивка.

77.   Аз бих избрала супер красив, успял, богат, добър и умен мъж, с който да имаме общи интереси и разбирания. Ама нямааааа...

78.   За мен парите не означават почти нищо тях мога и да си ги изкарам сама, ама любовта да си я дам сама малко трудно. Мисля, че усещаш на къде бия.. к'во значение има колко пари има в джоба като не може да ме направи щастлива. Вярно, че според доста жени скъпите обувки и палта са щастие, ама човек и без тях може да живее..

79.   78, именно. Когато парите не означават нищо за теб, защо тогава дискреминираш хората заради парите им? Всеки е еднакво способен да даде любов - и бедният и богатият. Живей без обувки, ако искаш, но не изкарвай, хората с обувки нечовеци, моля ти се....

80.   Моя кратък отговор е да е стабилен - не само финансово, предимно психически, защото съм се нагледала на мамини синчета, циврещи.... :X и да е удобен за гушкане, тоест в прегръдките чу да се чувстванм сигурно. А за парите, нали за това уча, да ги изкарман и то по много!!!

81.   Тъп въпрос.
Искам обикновено момче - но не от онези комплексирани, вечно мрънкащи защо нямат жени обикновено момчета, които ги мързи да работят и обвиняват за всичко безпаричието си.
Искам момче със здравословно самочувствие, обща култура и амбиции. Да ми е сродна душа.
Парите не са най-важното - не ми трябва чичко-паричко. Но и без пари не може - искам свястно момче, с което двамата заедно - обединили образованията и професиите си, да можем да живеем спокойно във всяко отношение - включително материално.

82.   Мен не ме интересува какъв ще е само той да ме обича както и аз него, а ако трябваше да избера едно щях да избера добро момче.

83.   здр ще ти отговоря кратко и точно на твоя въпрос.. Аз лично не гледам толкова на външноста и материялнити възможности, колкото на характера и интелекта. За мен е важно човека до мен да ме уважава и да ме цени и обича истински. Малко сме момичетата, които държат на тези качества, за жалост повечето представителки на нашия пол се заглиждат повече по портмонетата на момчетата а не в самите тях а това е мн жалко.. Така е в днешно време, но знаи, че все още има и нормални момичета а не само използвачки...
Мери

84.   Второто определено, никога не сам се лепвала за богаташи, аз съм си и малко расист, така че особено ако е някой с тъмна кожа и богаташ съм способна да го набия ако ме доближи и камо ли докосне, така че предпочитам - с бяла кожа да ме обичат, да са мили с мен, да не ме използват като вещ - което ще стане при богатите - това е.

85.   Добро момче което да ме обича истински.

86.   В: КАКЪВ ПРЕДПОЧИТАТЕ ДА Е ПАРТНЬОРЪТ ВИ - БОГАТ ЧИЧКО С МНОГО ПАРИ И СКЪПИ КОЛИ ИЛИ ПРОСТО ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ? !
О: Парите не ме интересуват - и аз мога да си ги изкарам, а и с обществен транспорт да ходя насам-натам не ме е шубе лол.. Аз лично искам някой красив и приятелски настроен, с който имам общи интереси. Този който описваш дори и да ме обича истински ще го зарежа, ако е някъв адски романтичен, който и за да ме целуне иска разрешение или пък за нищо не мога да говоря с него. Или пък ако някой ми каже повреме на полов акт, че ме обича ще му бия шута.. А и не обичам страшно добрите момчета. По-скоро ще са ми като сладко малко детенце, с което се шляя насам-натам и го водя за ръчичка.. На вида давам голямо внимание, дори и повечето момичета да не си го признават..

87.   ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ

88.   едно мило и сладко момче което ме обича и уважава

89.   Искам МЪЖ не момче, или чичко. Да ме обича и да не е богат. Да е милиардер.
Омръзна ми от подобни въпроси на бедни комплексарчета. Като си беден-ходи се хвърли от някъде, айде чупката и не ни занимавай с комплексите си.

90.   За жалост, опитът ми показва, че хубавите момичета винаги се стремят да си намерят чичко паричко. Докато тези който изпъкват с повече вътрешна красота но не толкова с външна, търсят точно добрите момчета. И обратно, хубавите но по бедни момчета рядко са също с хубав характер и търпят неуспех и съответно страдат затова, но пък биха имали успех точно при не толкова хубавите момичета! ...
Разбира се, всичко това е мое мнение, може да бъде много субективно и изключения винаги има. За мен истината е винаги някаде посредата.

91.   За мен истината е че хубавите момичета ги привличат не толкова самите пари, колкото това че при богатите мъже липсват коплексите относно финансите.
А по-грозноватите момичета се задоволяват с каквото има.
От 89-давайте още отрицателни гласове, комплексарчета

92.   а бе какви момичета, какви момчета. Като навършите 18 години сте мъже и жени, нищо че не приличате и държите като такива

94.   Жените си гонят интереса, макар и несъзнателно и в това няма нищо лошо. Почти всички от тях не го осъзнават и не могат да го приемат с морално-ценностните си възприятия за света (така са били възпитани и опита който са натрупали). Истината е, че освен от любов се нуждаят и от сигурност за да могат да си отгледат децата в най-подходящата среда. Това им е заложено от природата. Обаче която и да попитате ще ви каже, че не е така.
Най-добре за тях ще е някой, с които наистина има любов и разбирателство, пък ако има и пари още по-добре. Така че ако е се обича с двама човека, обаче единият има кинти и по-осигурен естествено, че ще избере него, защото природата така работи. Хората до голяма степен са все още животни, ръководени от хормоните си. Това са нормалните жени. Съществуват и друг тип, тези дето не вярват в нея. Те са били разочаровани 1-2 пъти и са приели факта, че по важно от парите няма. Проблемът е, че всичко е до време, пари любов живот. Когато парите свършат става лошо...

95.   94, най-сигурното нещо е жена сама да си има парите. Ако било до инстинкти, 1-во щеше да се търси най-младия и здравия сигурно, 2-ро това, че мъжът има пари, не означава, че и жената има.

96.   Определено момче, което да ме обича истински, да бъде до мен и в хубави и в лоши моменти. Стига да е добър и искрен с мен не се нуждая от повече!

97.   Без да се колебая дори за миг избирам ПРОСТО ОБИКНОВЕНО И ДОБРО МОМЧЕ КОЕТО ДА МЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ! Но съм много разочарована относно това. Аз уча в училище където има много момчета и никой не е истински мъжествен. Повечето са по суетни дори от мен ( аз не съм много суетна де ), скубят си веждите и си купуват нови дрехи по често и от мен. Та така де, виждам колко повърхностно стоят нещата, определено не ми е приятно, но въпреки това вярвам че има и истински мъже, за които по важно е не материалното, а душевното, защото другото е постигаемо само чрез сетивата и е заблуда!

98.   според мен доброто момче
не се предлагам за пари и не съм уличница

101.   Аз бих предпочела богатия чичко, но само ако е и красив. Иначе не знам.
Момиче, 15

102.   Богaт, сaмо не рaзбрaх зaщо пък трябвa дa е непременно чичко.

104.   Личи защо си писал този коментар. Явно си някой дето няма момиче до себе си и проблема викаш е в момичета дето си търсят богатите. За жената е по-добре да си намери стабилен мъж и от къде знаеш, че като е богат мъж значи не е добър. Така ли? Аз бих предпочела мъж, който има финансова възможност да ме издържа и да съм сигурна в него.

105.   Разбира се, че момче, което да ме обича.

51-97 от 97