Споделена история от Тинейджърски

Да вярвам ли в любовта?
Здравейте, аз съм на 18години /момче/.
От 5месеца имам сериозна връзка с момиче което е 2 години по-малко от мен. И двамата сме зодия скорпион (попринцип 2 скорпиона не се понасят). В началото на връзката всичко беше ок, после започнахме да се караме, дори се разделихме за 2 седмици и пак се сдобрихме и сме заедно.. Адски много я обичам ТОЧНО ОТ ТОВА МЕ Е СТРАХ.. за първи път се влюбвам в някой така силно, имам чувството че със всеки изминал ден става по-силно и по-силно. Знам че колкото по-дълго време са заедно двама човека, толкова по-трудна е раздялата. Та въпроса ми е съвсем сериозен. Вярвате ли че на тази възраст съществува истинската любов? Вярвате ли, примерно, че двама човека може да се заобичат от малки и да бъдат заедно цял живот? Много ми е интересно вашето мнение.. Аз съм такъв, че обичам разнообразието, излизам с други момичета, даже си мисля за секс с други.. но просто обичам нея и винаги бих се върнал при нея, . В очите на другите виждам нея. И секса който правим е неповторим :д. Това което ми дава тя никоя неможе да ми го даде. Повечето знаете за какво става дума... и сте минали през това. Просто за първи път в живота ми ми се случва да се влюбя наистина в момиче... и изпитвам страх от това, незнам с кой друг да го споделя. Ще се радвам ако има отзовали се.

Коментари

1.   Това на тази възраст е по-скоро привличане - физическо и емоционално. Нарича се влюбване. Не е точно любов, но е първата крачка към нея. Любовта се появява на доста по-късен етап. Но няма значение сам ще го разбереш след време.

Иначе е възможно това вашето наистина да прерастне в любов след време и тогава ще разбереш за какво говоря. По принцип е възможно да сте заедно цял живот, но рядко се случва първата любов да е за цял живот, но на теория е възможно.

Знам как се чувстваш. Всички сме били влюбени тийнейджъри. На всички ни се е случвало това, което описваш. Струва ти се, че тя е всичко на света, че никога няма да се разделите, че няма как да се влюбиш в друга и т. н.

Колкото до секса ако си мислиш, че сега е прекрасен, то изчкай още 10-20 г. и нагоре и ще видиш какво е истинско удоволствие, особено ако го правиш с любим човек. Сексът става все по-хубав с всяка изминала година и това поне до 40-50 е така. Нататък вече не знам, не съм толкова възрастен.

2.   Ти си единствения, който може да отговори на въпроса има ли силна любов между вас или не. Няма как някой страничен да го направи. Още по-малкото непознат.

3.   Да, аз вярвам в любовта! А колкото до това, че се карате, ами няма двойка, която да не са кара понякога, по-важното е, че се обичате и винаги се сдобрявате. Така, че не се тревожи за нищо, а бъди щастлив с нея. А и още нещо питаш дали е възможно два души да се влюбят рано и да са заедно цял живот. Възможно е. Когато баба и дядо са се срещнали са били деца, на 12-13 години. Оженили са се на 20 и няколко и живяха заедно над 50 години (до смъртта на баба). До края на живота си не спряха да се обичат и да се подкрепят и когато баба се разболя, дядо беше този, който се грижи са нея до последния и ден. А няма да ти казвам през какви трудности са минали през тези 50 години. Така, че да, истинската любов съществува, просто трябва да я откриеш. И ако това е твоето момиче, ще бъдете щастливи заедно много дълго време, а защо не и цял живот. Така, че обичай я и бъди обичан и изобщо не се тревожи, че сте се скарали за някоя глупост. Случва се.

4.   Не разбирам как адски много я обичаш и същевременно излизаш с други и си мислиш за секс с тях.
Имаш чувства, но в моите очи не е любов това бих те посъветвала за спреш с излишните мисли за другите и да държиш на момичето.
Карай я да се чувства добре с теб и да е щастлива, не и изневерявай ако наистина имаш чувства.

8.   Колко пще ще ги смениш приятелю....ще притръпнеш дори.....

9.   Един съвет - не позволявай да се стига до скандали. Говори с нея за всичко,обсъждайте проблемите.
А и хайде да сме честни - като ти се ядоса можеш да я неутрализираш с един глуповат комплимент. Жените обичат с ушите :)
Успех!!!