Споделена история от Тинейджърски

Късен пубертет и малък пенис
Здравейте на всички, който ще прочетат тази статия. Аз съм момче на 15 години и все още не съм влязъл в пубертета. Когато бях по-малък не обръщах внимание, но сега съм на 15 и съм висок само 1. 55 см. и това не е всичко имам странно малък пенис мисля, че имам нещо наречено микропенис. Пенисът ми е 8см в еректирало състояние и това ми пречи много с общуването с връстниците ми. Имал съм няколко приятелки, но винаги съм се страхувал ако нещата се задълбаят и тя ще поиска да го направи с мен. Нямам нищо против да го направя с момиче което харесвам и то мен, но ме е срам от големината на члена ми. Искам да попитам дали това е съвсем нормално нещо и дали след като вляза в пубертета ще се оправя?

П. П. : Моля не омаловажавайте проблемът ми защото това е една много деликатна тема засягаща мен.!

* Ако някой е имал същият проблем и се е оправил ще се радвам да напише коментар

Благодаря

Коментари

1.   БЯГАЙ НА ЛЕКАР, все още не е късно може би да те лекуват с МНОГО ТЕСТОСТЕРОН. Веднага на ендокринолог, уролог дори без родители - не става дума тук само за пениса ти, като цяло не можеш да възмъжееш и трябва да се бие СЕГА тестостерон или ще си остнеш такъв. Ходи на лекари, докато не се намери човек да ти бие тестостерон, но мисля, че дори първият МЛАД ендокринолог с най-нови познания веднага ще ти бие тестостерон и ще отключи възмъжаването при теб.
С този си пенис иначе не можеш да осъществяваш полов контакт - минималният размер е 10 см., но пак казвам - не само това ти е проблемът и сега е дори леко късно, но има шанс да направиш нещо по въпроса

2.   No1 : благодаря за коментара, но не мисля, че ще помогне вече съм ходил на 5-6 ендокринолози, но те ми казват, че съм много малък и че ще се развия, но мен ме е страх че ще си остана така.. Пак ще ходя, но в България трудно ще се намери точният човек който ще вземе проблемът ми на сериозно.

3.   Дa, подкрепям н1! Нa ендокринолог по нaй- бързият нaчин. Спокойно, товa е попрaвимо още, но вземи си чaс и върви.

4.   А пениса ти какво общо има с общуването с връстници. Освен може би да общуваш с пениса?

5.   Номер 1... гледай си работа, не можеш да осъществява полов контакт.... пълни глупости, не вкарвай момчето в още по-голям филм.
Ако си намери момиче, което го обича истински ще си бъде щастлив с какъвто й да е пенис!!!

6.   Пениса расте докато си жив, щом сега е 8 докато станеш на 20 ще стане най-малко 12. Аз самият бях като теб на твоите години. Дори от страх скъсах с приятелката си с която бях 3 години почти. В момента съм на 22 и пениса ми около 13 санта. Не е кой знай какво, но с точното момиче няма проблеми :). Освен това както ти препоръчаха по-горе може да си направиш инжекция с тестостерон. Мисля че се правише по 1 на 6 месеца. Най-добре се консултирай с лекър.

7.   Определно ти трябва лекар - андоролог/ ендокринолог.
Проблема не е само членът ти. Трябва ти и височина.

8.   Да му бият много тестостерон? И как го реши това, защото на 15 не е влязъл в пубертета ли.

9.   За късния пубертет е притеснително. Но за дължината на пениса не слушай номер 1. Гледал съм японско и китайско порно - китайците са много ощетени, но са най-многобройни..

10.   И при мен е същия проблем само, че аз съм на 14 и половина и нямам грам сперма.

11.   Здравейте, в момента ми на размисъл и абстрахация, бих могъл да вметна, че не само ендокринолог или уролог могат да завишат нивата на тостестерон с външни влиятели както инжекции. Ако започеш стабилна диета или прост хранителен режим който да включва, често приемане на ядки и други плодове повишавашти естествения тостестерон би могъл да се стимулираш. Втория не толкова препоръчан варянт е да се обърнеш към най-блиския фитес да влезеш и да посмееш да се поговориш малко с тренйора или собственика и да се запознаеш с времето с Параболан, Анавар-разновидности на ситезиран тостестерон.