Споделена история от Тинейджърски

Няколко малки проблема, заради които не мога да заспя..
Здравейте,

Аз съм момиче на 14 години. Не съм мислила, че ще напиша пост, заради нещо толкова.. глупаво. Знам, че има много по-големи проблеми от моите. Хора губят близките си и какво ли още не, но в момента всичко, за мен, се върти около тези повърхностни неща. Значи..

Датите, записани в хотела ни за почивка съвпадат с датата, на която би трябвало да ми дойде. По принцип, не идва на една и съща дата, но този месец ми дойде на 13 и може би и другия месец ще е така. Мислех си за тампони, но аз съм девствена.. така че го изключих като вероятност.

Освен това в последно време ми излизат доста пъпки.. Може би е, защото съм неразположена, но не ми е приятно да се разхождам пред хората с тази проблемна кожа. Използвам кремове и др. неща (няма да казвам имена, не съм сигурна, че е позволено), но пак ги има. Понякога слагам коректор, но във водата.. едва ли ще издържи.

Имам и паласки.. Поредното момиче с този проблем. Не съм дебела, но тях си ги има. Въпросът ми е с каква диета/упражнения да ги премахна от тялото си, без да отслабвам на други части (дупе, крака, ръце), защото съм висока и ще е много грозно. 'Сдобих' се с тях, защото имам заболяване, от което или дебелееш, или слабееш - аз дебелея.

Е, благодаря, че прочетохте историята ми.

Коментари

1.   Момиче ТИ СИ СУПЕР ОБЪРКАНА!!!

2.   Паласките - с много движение! за другото напразно се измъчваш

3.   Според мен нямаш проблем. Случва се непрекъснато на жените и никой не е умрял.
Свиквай с това, защото от тук натаък поне още 30 години, често почивката ти ше съвпада с този период от месеца.

4.   Номер 1, момичето, ако беше наясно нямаше да пише тука :Д:) Ами мила.. нищо не можеш да направиш. Нито ние, нито ти. Единствено паласките с много движение, аа да - храни се здравословно. Товае :)

- Атина`

5.   За неразположението - мисля, че има по-тънки тампони, а за другото - коремни преси може би.

6.   За неразположението - аз бях дочула от позната че има хапчета и помагали ама все пак се консултирай с лекар : )