Споделена история от Тинейджърски

Прибързах или не?
Здравейте! Аз съм момиче на 16 и от половин месец ходя с едно момче, което познавам от доста време, но чак сега се получи нещо между нас. За този половин месец ние сме правили секс 2 пъти- с него изгубих и девствеността си. Мислите ли че сам прибързала и кога е най-подходящо да се започне със секса в една връзка? Защото понякога си мисля че той е с мен само заради секса и мисля че съм прибързала с действията си. Как мислите трябвало ли е да изчакам да видя как ще се развият нещата? При вас как е било?

Коментари

1.   Здравей мила! Аз съм на 29г. Правих секс за първи път на 14 госини и не мисля. че прибързах. Ти си на 16, все пак си вече развита за това. Недей да се косиш за това, че си правила секс. Но защо го правите толкова рядко, аз незная...Само използвайте винаги презервативи, ама винаги. Желая ти успех в този нов за тебе етап от живота ти!

2.   Моето мнение е, че си избързала. От личен опит знам как стоят нещата- имала съм вразка, в която секса дойде, когато му беше времето и мога да кажа, че въпреки, че приключих с нея, тя ще остане за мен най-запомнящата и човека от нея голямата ми любов. В др. връзка и аз прибарзах и съжалявам - всичко изчезна между нас след като правихме толкова бързо секс. НЕ БАРЗАЙ, макар,че вече може би е късно в тая връзка. Млада си занапред да знаеш - първо опознай човека и тогава го прави. А тая връзка седни и хубаво я осмисли. Успех.

3.   Мисля, че си пойзбързала малко. Не заради годините, а заради времето, от което сте били заедно... трябва да се научиш да не лягаш с момчето толкова бързо, защото от тук нататък ще те използват само заради това като научат, че си дашна...

4.   Здр според мен не си прибарзала не се тревожи ако тои си заслужава няма нищо лошо ако имаш приятелки на които можеш да ражчиташ ги попитай за някакав съвет те наи добре ще знаят какво да направиш

5.   Да ти кажа честно по-добре да правиш с него секс, отколкото след време да правиш секс с някои кретен, и да съжаляваш че не си правила секс с момчето което си харесвала.