Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в приятеля му
Здравейтее !
Преди време тръгнах с едно момче ... стана по моя вина ... един ден се бяхме събрали и аз го целунах ,после той ми писа в скайп.Аз нямах особено голямо желание да тръгвам с него ,но една приятелка харесваше един негов приятел и реших да пробвам да видя какво ще стане... Тръгнахме по двойки.Другата двойка скъса... Не исках да късам с моя приятел,защото щеше да стане гадно ,а и започна да върви между нас.Събирахме се с неговата компаня.Аз започнах да си пиша често с един негов приятел,започнах да му споделям и станах много по-близка с него от колкото с гаджето си.Даже много пъти сме излизали без него.Винаги съм му симпатизирала,но малко по малко започнах да го харесвам.Не харесвам гаджето си и за това трябва да скъсам с него.,но ме е страх че така ще загубя всякакви контакти с момчето ,което харесвам нали все пак са приятели.Трябва да скъсам с него нали ?

Коментари

1.   Е браво добра каша си забъркала... и сама знаеш какво да правиш ,защо питаш нас? не си сигурна или искаш да задървиш "играчката си" за по дълго време

2.   Според мен трябва да поговориш за това с момчето, което харесваш. И наистина трябва да скъшаш с гаджето си щом не го харесваш вече. Рано или късно все ще скъсате. А ако приятелят му наистина държи на теб няма да те остави. Може би трябва да изчакате преди да тръгнете веднага, защото гаджето ти сигурно ще се ядоса и ще иска да ви раздели, а приятелят му може да реши, че приятелството им е по-важно от едно момиче. Често се случва при момчетата. Късмет и не прибърэвай. Но поговори с тях.

3.   Това е младостта обаркана с един си искаш втори мислиш за трети спиш с четвърти и .... та мисълта ми е внимавай от два стола да не паднеш на земята че боли като се удариш да знаеш намери си нов то времето ще си покаже успех

4.   Така първо съгласна съм, че си сътворила голяма каша.... Но не е неразрушима. Първо дори и да скъсаш с приятеля си не е задължително да прекратиш приятелските си отношения с приятеля му, ако наистина сте били приятели, то вие ще си запазите приятелството и след раздялата с гаджето ти. Второ обаче ще трябва дооооста да изчакаш преди да предприемеш каквито и да било стъпки различни от приятески спрямо момчето, което харесваш, защото ще бъде доста неловко спрямо приятеля му... Като за начало говори с момчетата :) Късмет :)

5.   Моята история е почти същата .. самоче аз съм в доста по оплетена каша .. ходя с едно момче от три месеца и постояно излизаме с най-добрия му приятел .. на нова година обаче аз си бях с моята компания и към 12 .30 ме извикаха при тях отидох и цяла вечер танцувах с въпросния му приятел .. вечерта като легнахме той легна до мен с още едно момче и аз бях посредата приятеля ми легна някъде в другата стая когато другото момче заспа приятеля му тругна да ме прегръща и да ме целува ии аз защото го харесвам за първите 5 минути се дърпах 2 часа продължи и заспахме с мисълта че сме пияни и ще е само до там събудихме се тои продължи да ме целува и аз отново не се дърпах .Когато се прибрахме приятеля ми беше разбрал и момчето било казало ми аз само я пробвах а за мен това не беше пробване той ме целуваше по-много красив начин сигорна съм че не ме е пробвал не знам какво да правя с приятеля ми сме в неангажираща връзка за момента и не знам какво да кажа е да бъда с него какво да мисля и как да направяя нещата че да съм с това момче

6.   На това му се вика сваляч и срахливец. (за коментар 5 говоря) Щом си усетила чувствата му към теб, значи те харесва. НЯМА ЕДНОСТРАННА ЛюБОВ. Щом с твоя приятел удобрява такова отношение към теб" Аз само я пробвах" , значи не заслужава да бъде с теб. А момчето можеше да каже, че те харесва много и за това е преспал с теб.