Споделена история от Тинейджърски

БРАТОВЧЕД МИ ???
Здравейте искам да споделя със вас мойта история- имам братовчед на 25год. аз съм на 17год. Преди 2год. той имаше проблеми със едни лихвари което все още има и със лихварите жевееят във същия блок и имам друг братовчед който е на 29год. техните майки са сестри а бащите им са братя (до сега дано всичко да ви е ясно) по големия ми братовчед излизаше със една п*т*а и тоя негодник малкия ми братовчед и той почна да се занимава със нея след няколко време разбра по големия ми братовчед за това и полудя направо и той се съедини със лихварите срещу негодника и тоз дойде у нас и казва искат да ме бият, да ме убият разни глупости и мойте родители са много добри и са госто приемни и казаха на тоя да се скрий у нас стана час от нащо семейство и един ден аз реших да си купя въздушна пушка и не ми стигнаха парите и майка ми имаше скрити пари от баща ми неми стигнаха 110лв. и тя добави пари аз дадох ГСМ си на тоз че да кажа на баща ми уж съм залагал телефона си на някой заложна и простака ми каза дай телефона си аз ще го скрия и аз му се доверих и майка ми дала на тоз 500евро да плаща лихвите на заложната тоз взе всичко и ходил да продава ГСМ ми и не е дал пари на заложната (откраднал парите) разбрах ме със майка ми дори баща ми все още не знае за това тоз почна да отрича казва дадох парите както и да е тоз почна да се скрий у нас и не излизаше никаде за 2 години най последно уж ходи дава парите и миналата година го гледам със кого се е написал във скайпа от хронологията видях нещо което се шокирах чатил със една и писал! искам да еба осиновената си братовчедка, един път я ебах във тяхната стара къща! ставаше въпрос за майка ми а пък от старата ни къща нищо не става дори и няма ме ключове те стоят във чичо ми който не говорят със него от 30години аз от там разбрах че братовчед ми лъжи момичето от чата и такава омраза се роди вътре в мене че от 2години става по злобна мисля неща който никога няма да ги правя към най големия ми враг и никой незнае това дето прочетох от хронологията и тоз като бил по малък пращал гнусни писма на майка ми със цинизми това го знам от 6,7годишен и вече събрах пъзела разбрах че тоз желае майка ми и баща ми има една друга кола даваше го на него и тез лихвари със големия ми братовчед постоянно спукаха гумите на баща ми заради него и удряха колите със бухалка заради него станах ме врагове със другата ми леля тя е много умна жена и много я обичах майката на големия ми братовчед всичко стана заради негодника:( !!! през месец март той замина във чужбина да бачка тоз педал който не е работил от 2години тате и мама го гледаха цигари всичко му купуваха и го изпратих ме на чужбина и най накрая тоз се махна от наща глава аз и брат ми много го мразим искаме да умре тоз боклук и след изпращането вдигнах ме голяма музика :D тоз там правил една работа никой нищо незнае ко прайл и са го арестували през месец април миналата седмица говориха по телефона и тоз щял да излиза от затвора във 23,24юли сега аз брат ми мама много се претеснява ме като излиза тоз да не идва пак да живее у нас приятели сега знаете цялата ми история което никой незнае само вие го знаете дай те ми съвет къкво да правя плссс не искаме да го виждаме мисля да кажа всичко на баща ми но той ще го убие и неща да прая бела побаркам се дай те ми съвети плсс преди да съм му правил нещо преди го обичах ме многоо но сега го мразим не го искаме 2години смятай те че ми е писнало да го виждам има още неща да ми казвам но става дълга широка история.

Коментари

1.   ''Става дълга широка история'' - става да, една точка поне да беше сложил...

2.   Oле че обаркващо, нищо не разбрах

3.   Моя съвет е да се научиш да пишеш...това е.

4.   Първо го прочети кой какво виж живей си живота и не се бъркай в чужди работи .... живота е труден това е