Споделена история от Тинейджърски

Заради една смучка..
Здравейте.. Аз съм момиче на 14 години.. Родителите ми работят в чужбина и в момента живея при баба и дядо.. Преди 1 месец тръгнах със едно момче и реших да и кажа за него.. До тука всичко добре, но вчера той ми направи смучка.. Колкото и да я криех баба я видя на края. Няма да ви казвам колко ми мрънка за това.. Не знам какво толкова видя в нея.. Тя започна да ме гони в нас да я види по-отблизо.. не и позволих да види нищо.. Но на сутринта преди да отиде на работа дойде в стаята ми и започна пак да се мъчи да ми гледа смучката.. аз я прикривах с ръка с одеало.. Тя ме беше хванала за едната ръка и ме размяташе като парцал.. Обиждаше ме.. И накрая ми каза, че щяла да ми забрани да се виждам с него.. Макар, че се съмнявала дали не сме правили нещо повече.. И тука искам да се уточня, че със приятеля ми не сме стигали до секс. Девствена съм, но баба не ми вярва.. И това с тази смучка ще продължи.. Моля ви кажете ми какво да правя.. Благодаря на всички предварително и се извинявам за правописните грешки..

Коментари

1.   Еми то.. белята станала .. за напред когато ти направят смучка я търкай продължително! някои казват с лъжици и тем подобни, но и само с ръчичка става. мен лично ме боли, обаче след едно добро търкане се разсейва и изобщо не прилича на смучка - след това изчезва ;р

2.   Кажи и :"като не ми вярваш ме заведи на генеколог и се успокой дърто ще получиш инфаркт!".Да види че не те е страх :) И следващия път си копи фондютен ;)

3.   Старите хора откачат, Една смучка не трябва да е никакъв проблем

4.   И при мене беше същото .. ужас и беше мн кофти пред наще .. само че аз нямах и на представа че смучка означава, че сте правили секс, те ми казаха ноо ми вярват, сега избягвам такиз неща, но съветите на предишните са добри :)

5.   A къде е смучката ,че неразбрах?

6.   Нормално е, старите хора са по-тесногръди. Наистина щом не ти вярва й предложи да те заведе на гинеколог. Обясни й, че това не е нищо лошо. Какво толкова, една смучка. А и всяко чудо за три дни, скоро все ще забрави. Следващия път се опитай да прикриеш следите, другите са ти дали добри съвети. :)

7.   Между другото от фондютена няма кой знае какъв ефект.. Пробвай с лед, разсейва го до някаква степен..

8.   Кажи да излезе от филма... Ако по тяхното време са се женили на 15 тва не означава , че ще тръгнеш да правиш бебета и т..н Дърта работа. Аз лично много се нервя така. Кажи на някой по-млад твой роднина да й обясни някои работи. :)

10.   Баба ти и дядо ти са прави, защото отговорността е голяма - ти си в "опасна" възраст, те все пак не са ти родители и освен това са от друго поколение. Всичко се свежда до страха им, че си малка и може не само да започнеш рано сексуален живот, а и да не настъпят неприятни последици от това - болести, бременност. С една дума - нормално е да преживееш първите си любовни трепети, но в същото време съветът ми е - поизчакай със секса, а най-доброто решение, за да няма подобни бурни конфликти спокойно да поговориш с тях или поне с баба си. Убедена съм, че ще ти повярва. Наистина дори й предложи, ако не вярва да отидете на гинеколог - тя надали ще стигне до там. Но просто се опитай по всякакъв начин да ги убедиш, че не е толкова страшно, че се целувате - то от страстните целувки стават тези работи със смучките, което не значи, че веднага ще започнеш сексуален живот. Без диалог и разбирателство повярвай ми много ще ти се усложни живота.

11.   Така номер 10 е напълно прав или права та така де те ти мислят доброто повярвай ми и да може малко преувеличават но това е един някаква ревност защото за тях винаги ще си малкото момиченце но това не е подходящия период за тебе т.е. рано е за секс и гаджета внимавай първата любов трудно се забравя а първия секс никога ама никога не се забравя

12.   Аз дори не знам какво е това!

15.   Сега може да те притиска и да ти се кара, но може би просто се притеснява за теб. А като не ти вярвай и кажи да те заведе на гинеколог той ще и каже най-сигурно. Но да ти кажа ли до гинеколог може и да нестигнеш, защото ако не беше детствена нямаше да и предлагаш да те заведе

16.   ужас горкичката аз имам 7 смучки и наще още не са ги забелязали твоита как са я видели незнам

17.   Как се прави смучка? :)