Споделена история от Тинейджърски

Как да разбера дали ме харесва
Аз съм момиче и ми трябва съвет.
С най-добрият ми приятел сме наистина близки. Когато съм му сърдита, той не може да търпи и винаги ме гушка, извинява ми се поне по 1000 пъти и дори не ме пуска да си тръгна докато не му простя (по средата на центъра) и ме ободрява когато съм тъжна. Миналата година ме харесваше, но аз не се интересувах и така станахме още по-близки, защото той не искаше да си съсипем приятелството и т. н. Напоследък се държи толкова мило и ми казва, че ме обича, но като приятел. Още съм малка, сериозно, няма да казвам на колко съм (не е като някоя малка пикла) просто като съм с него се чувствам толкова добре, но за него не знам. Та искам да разбера дали и той изпитва нещо подобно, но без да го питам или нещо такова. Няма да навлизам в подробности, но много искам да знам... таа.. дайте ми съвети, моля!

Коментари

1.   Оле каква си ''пикла'' извинявай, че ти го казвам как може да питаш много имаш още да разбираш от живота като станеш на 20 ще търсиш мъже каот него...

2.   За мен не съществува такова най-добро приятелство между момче и момиче. Има.. не казвам, че няма, но няма такива които са като вас както го описа.. винаги такива приятелства се превръщат в любов. Една жена винаги усеща.. просто послишай сърцето си всичко ще е наред и нещатата ще се развият от самосебеси

3.   Според мен те харесва.

4.   ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ НЯМАТ ТАЙНИ !!!!!
Ако ти е истински приятел няма причина да се срамуваш да го питаш

5.   Няма причина...и все пак ме е срам,но ще го питам и също, 1.- не съм споменавала годините ми, за да ме наричаш "пикла". :)