Споделена история от Тинейджърски

Страшно ме обиди..
Здравейте!
Ето и моята история. Онзи ден излязох с приятеля си. Той е на 19 години, а аз на 17. От скоро (около месец) водим сексуален живот- той ми е първия. Казвам това, защото ще има значение малко по-късно. Значи.. Излязохме и срещнахме някакви негови приятели. Постояхме малко. Заговориха се. И един негов познат каза нещо от сорта на " Много е красива твойта". А приятеля ми познайте какво каза?! Цитирам "Ще ти я пусна за някоя вечер, ако искаш". Останах потресена. Не вярвах, че може да го каже. Много се обидих, но не го показах. Засмях се и толкова. Но... това, съвсем, не е всичко. На другия ден отидохме на фитнес. И той се съблече (до кръста). Там нещо правеха с неговите приятели.. Не знам какво точно. И.. проблемът е там, че.. Много ми е неудобно, но.. Предишната вечер правихме секс, а аз без да искам си спуснах ноктите по гърба му. Напълно, ама напълно неволно. И то останаха следи. След това му се извиних, обясних, че не е било нарочно. Той ми каза, че му е харесало, да не се тревожа. Успокой ме. И като бяхме във фитнеса, още имаше леки следи. Приятелите му започнаха да го базикат, а на мен ми стана толкова неудобно, че.. И той ме погледна и каза " Такава е днешната младеж- развратна." Аз си събрах нещата и си тръгнах, моментално! От 3 дни не му вдигам, не искам да говоря с него. Тези два пъти толкова ме унижи. Първият път го възприех като шега, помислих, че неволно го е казал, но след това ми стана много зле. И не знам.. Кажете ми какво да правя?
Имам нужда от съвет! :(

Коментари

1.   Мисля, че той просто се фука с теб. Предвид годините му предполагам, че няма кой знае какъв сексуален опит и
сега виждаш ли дай да покажа аз какъв бурен секс правя, колко съм добър, та чак я докарвам до лудост.
Иначе ти си постъпила много правилно. Покажи му, че си сериозно момиче и че такива недодялани шеги не на теб.
Успех!

2.   Гледа си неговия кеф. Остави го млада си ще имаш още мноого връзки. Недей се тормози заради някой си келеш. Явно не те заслужава и всичко е само за единия секс ;)

3.   Очевидно се опитва да те унижи за да си повдигне самочувствието.. типично комплексарско поведение. Моят съвес е - ЗАРЕЖИ ГО!!! НЕ си струва тоя хлапак..защото точно такова е поведението му.. Щом не те уважава - значи е поредния боклук!!!!!!!!

4.   "Ще ти я пусна за някоя вечер, ако искаш".

Просташко. Следващият път наговори някой познат мъж да каже "Гаджето ти е много готин", а ти отгвори - "Ще ти го пусна за някоя вечер, ако искаш".

" Такава е днешната младеж- развратна."

Е какво, ще кажеш, че е лъжа :D?! Кел файда от белезите по гърба, ако човек не може да се изфука. Много се връзваш, момчето има дебелашко чувство за хумор, ама ако е само това - с мед да го нахраниш.

Дядо Торбалан

6.   Не знам какви са критериите ти за момчетата - за мен този твой приятел е определено простоват. Не знам какви са били впечатленията ти в началото на връзката, но това момче ми се струва невъзпитано и от този тип момчета, за които едва ли не е под достойнството да признаят, че връзката е сериозна, че изпитват чувства и пр. С една дума опитват се пред приятелите си да се правят на "пичове", които не се обвързват емоционално. Така, че прецени той и средата, вкоято се движи да ли отговаря на твоето възпитание и отношение към секса, любовта и т.н.т. С една дума даже да има чувства такова момче ще се държи вулгарно, за да не падне в очите на приятелите си "бройкаджии", което естествено ще те обижда и няма да се случва един или два пъти. Дано не съм права, но на мен това поведение ми звучи познато до болка и за това правя този коментар.

7.   Ами игнорирай го тоя изрод, какво още питаш?!?

8.   Кажи му,че ако продължава с oбидите няма да свъши на добре,неможе той да те унижава а ти да стоиш и нищо да не му казваш,да спре да те убижда за никого не е приятно,кажи му ,че те е наранил и трябва да ти се извини :)

9.   Ха-ха, гаджето ти е шегаджия, пък ти си тънкообидна. Явно няма да изтраете дълго.

10.   Зарежи го . То и ти имаш малко вина за това с ноктите . Погледни през погледа на околните за случващото се .

11.   Много е хубаво това, което си направила.Добре постъпваш.Но все пак му вдигни телефона и му обясни, че това положение не ти харесва и , че просто не трябва да те унижава.Ако го разбере и се промени-остани с него.В противен случай следващия път го зарежи.Така поне ще знаеш, че не си струва да си хабиш времето с него.
Сега си на 17 и може би още не знаеш, но достойнството е всичко!Загубиш ли него, губиш всичко.Не позволявай на никой да те унижава!

12.   Ами говори с него, кажи му, че не ти е приятно да говори така. Моя съвет е винаги да говориш с гаджето си, да общувате не само сексуално а и да имате общ език...

13.   Никакво чувство за хумор нямаш...
аз какви ебавки съм правил с гаджетата си, добре че винаги излизат печени, не пръчки като теб

14.   Може да пробваш нещо като тест 3а любов... ра3бери дали те обича....

15.   Разкарай го тоя буклук,не си залужава щом така се държи по добре го разкарай !!!!

16.   Ако беше само това, което ти е казсал първие път можеш да го приемеш на майтап, обаче това второто не ми харесва. Първото може да звучи грубо, обаче ако е на майтап няма нищо лошо. Проблем ще е ако обидите продължат и тогава ти решаваш ?

17.   Ами поговорете, ако продължава-не си губи времето с него... Все пак трябва да имаш общ език с гаджето си, иначе не става..

18.   Добре, де, направил се на мъж пред приятелите си за твоя сметка - сбъркал е. Три дена за цупене са достатъчни. Като ти звънне пак, кажи, че искаш да поговорите и си му кажи как си се почувствала от думите му, и че не би искала отново да се шегува за тези неща. Кажи му още, че за теб това е достатъчно сериозно и не би направила компромис с него.