Споделена история от Тинейджърски

Трудна история
Здравейте :) Досега съм чел доста историй тук и съжалявам ама всичките като цяло са ужасно тъпи и/или лесни за решаване, за това ще споделя моята история която е един вид доста по-трудна.
Общо взето аз сам момче вече почти на 17 и все още си нямам гадже. Не е като да сам грозен или да съм в лоша форма или да не разбирам "Body Language"... моята теория е че просто за сега нямам късмет. Гадната част е че това един вид ме депресира. Постоянно виждам двойки около мен и това почти винаги ме кара да си мисля какво щеше да е чуството ако аз си имах гадже. Да мога да чуствам нейната мека,топла кожа или нейната благоухайна миризма, или магическите й очи в който мога да се потопя завинаги, или да докосна ангелската й коса. Да имам някоя която се е отдала на мен и аз на нея, някоя която да ме спаси от мъките ми и да добави повече смисъл в живота ми. Всяка жена си е уникална по свой си начин и във всяка една има в какво да се влюбиш (начина по който се усмихва или просто нейната личност). Общо взето тези мисли ми причиняват болка която аз бих нарекъл агонизираща. Като си помисля за това, тази болка изсмуква живота от мене и просто ме оставя... празен.Та общо взето се отчайвам един вид и незнам какво да правя освен да игнорирам всичко това до колкото мога. От вече 2-3 години си търся гадже и съм стигнал до точката където по-слабите умственно, се предават или биват вътрешно разбити.
Мерси за отдаденото време :)
скайп : k.e_shade (ако искате да се свържете с мене поради каквато и да е причина :Р)

Коментари

1.   Не се обиждай , ама всяка 2 история тук е като твоята....
Ева

2.   Хехе, че твоята история вярно си е уникална и толкова заинтригуваща, сравнение с другите "тъпи и ЛЕСНИ за решаване" изповеди..

Но пък малцина са тези са тези, които ще могат да ти помогнат, прителю.. повечето от този сайт сме вътрешно разбити и сме си умствено по слаби ;)

И нека силата бъде с теб, Люк !

М 22

3.   Виж... не е кой знае каква загуба, че нямаш приятелка, особено на тея години.Пък така или иначе след време ще си намериш и тогава ще се молиш да си в положението, в което си сега...
Това определено не е повод за отчаяние...

4.   Пич виж сега, това ми е много позната история, защото при мен беше почти подобно. Моя съвет е да пробваш да си намериш нова компания в която да има и момичета, ако се сприяделиш с тях ще видиш, че това помага апак и ако не те хареса някое момиче може би ще ти помогне да си намериш гадже, обаче аз съм 100 % сигурен, че ще те харесат, защото попринцип момичетата ако се появи някое ново момче до тях и се влюбват. Та така пробвай да намериш нови приятелим, нови хора, нова компания в която да има момичета, и с тази компания да си прекарвате добре. Това помага, ще видиш... Ако си набележиш някое момиче дръж се мило с нея, подарявай и цветя, смей се с нея, ако трябва бъди даже и романтичен с нея, прави и комплименти, постоянно и повтаряй колко е красива и колко добре се чустваш с нея. Това би трябвало да помогне ако има нещо пиши ми на kalamovbg@abv.bg

5.   Ужасно интересна история!! Няма да мога да спя от вълнение.

"всичките като цяло са ужасно тъпи и/или лесни за решаване"

Живот и здраве, като си хванеш гадже, и ти ще почнеш с наглед тъпите или лесни за решаване истории. Ама отстрани е много лесно, нали? Влез веднъж в блатото, пък тогава кажи дали лесно се излиза.

"някоя която да ме спаси от мъките" - момичетата не харесват лузъри. Смени амплоато си. Не се изживявай като мъченик, не си. И докато хленчиш, си помисли за инвалидите, за изоставените деца, за болните от неизличими болести. Или можеш да виждаш само до върха на носа си?

6.   От автора: Към #1-2 може историята да ми е същата или подобна като другите ама нито е написана от същата гледна точка нито нищо... та освен самата история като цяло друго няма нищо общо. Смятам другите историй за тъпи заради начина по които са написани или защото проблемите им са типично детски и ужасно лесни за решаване. Не сам написал моята история за да търся помощ а да напомня на тези който имат това което аз искам наистина го имат, и че другите им проблеми са лесни за решаване.... разбира се говора за историйте на тема гаджета и тем подобни.
Към #3 не смятам че ще се намирам в такъв момент където ще искам да нямам гадже защото просто няма да стане :Р И има повод за отчаяние защото ума ми виси само на тази тема и само от това се нуждая в момента.
Към #4.. мерси за съвета :)

Като цяло имах нуждата да си споделя историята защото нямям с кого да говоря за това, а ако имам късмет и тука може да стане нещо интересно :Р

К.Е

7.   Здравей аз съм момиче на 16 и аз в момента си нямам гадже и може да се каже, че никога не съм имала сериозно. Разбирам какво чувстваш и аэ съм се чувствала така. Все се случва аз да харесвам някого, но той мене не, или мен да ме харесва, но аз него не и така. Но съм решила, че за всеки влак си имапътници и никога не е късно. Не се отчайвай. Ако искаш пиши ми. Скайпа ми е mazoretkata

8.   От автора: #5 спести си критиките за някой друг, не виждам някакав смисъл да ти се обяснявам па за всичко.. като не разбираш поне не се обаждай... и не ме почвай с всичките бедни хора в света и тн. ако ти дори не помагаш по какъвто и да е начин. За всички останали задръжте си критиките защото ще бъдат съвсем лесно игнорирани.

9.   Не се обиждай, авторче, но наистина всички тук са прави. Прекалено много се вживяваш, но на тези години е нормално ;)

10.   От автора: не се вживявам ами казвам какво чуствам и как смятам че сам просто прецакан...

11.   Не беше критика, а шут по задника. Съжалявам, че не си го разбрал.
Не виждам смисъл да бърша сополите и за слушам хленча на един мъж, пък бил той още момче. И най-малко това ще му помогне.
Животът е навън, момче, не пред монитора. Но за него трябва смелост. Там и целуват, и удрят плесници. Май не ти стиска да го опиташ, а?

номер 5

12.   10. От автора: не се вживявам ами казвам какво чуствам и как смятам че сам просто прецакан...

Tипично изказване на слаб човек. (лузър,нерд) както искаш така го наречи. Жените търсят сила,а не някого да спасяват и да им реват на рамото. Като искаме деца,ще си родим... Ние искаме мъже,опора... Напълно съм съгласна с номер5...

13.   от автора: ахх номер 5 .. много си забавен ама както казах, ако не знаеш какво става не се обаждай

К.Е

14.   От автора: Към 5- не хленча, а си споделям историята тука, доколкото разбрах за това е сайта. Както казах по-рано, няма да се обяснявам на идиоти като тебе. Кат не ти харесва историята съвсем лесно можеш да не я следиш. И никаде не сам споменавал за седене пред РС по цял ден но изглежда ти си доста запознат с това, така че не се прави на великия който е изпитвал изцяло живота защото нищо не знаеш за него,напълно нищо, нито пък знаеш какво живота ми е хвърлял до сега. Та общо взето ако бях на твое място щях да си спестя времето да пиша на "хленчещия мъж" защото просто не ме интересува какво имаш да кажеш.

К.Е

15.   От автора; към12 от кога романтика е равно на looser, nerd тва ми е много интересно

18.   Щом си оставил скайп - ясна е работата. Това е поредният ти жалък опит да "забиеш" някоя. Как искаш да си намериш гадже, като висиш в нета и пишеш подобни темички? Освен това звучиш така, сякаш на всяка цена трябва да имаш момиче до себе си, а това прилича на отчаяние. Не искам да ти правя характеристика, затова ще кажа само - излез навън, срещай се с нови хора и все отнякъде ще се появи твоето момиче :)

19.   От автора: към 18... не права никакв жалък опит за "забиване на някоя". оставям си го за хора каквито и да са ако искат да си чатат с мене... и не не виса в нета нито "седа пред монитора цял ден". по цял ден сам на вън и хода на фитнес също и тн... бахти полезните коментари иначе мерси

22.   От 18 към автора: Последното ти изречение ме разби отвсякъде и вече съжалявам, че отделих време за "уникално различната ти история". По принцип не съм груб човек, но такива като тебе ме изкушават да бъда. Не стига, че хората са седнали и са си направили труда да коментират по някакъв начин , какъвто и да е той, ами пък той, отвореният, тръгнал да дели коментарите на "полезни" и "безполезни". Извинявай, но с подобно отношение и след 10 год. няма да си намереш свястно момиче.
Колкото до скайп - не се засягай толкова де, и без това вече е честа практика (за мое най-голямо съжаление). Всички много добре знаем за какво си го оставил :) Какво, нима си тръгнал да ме убеждаваш, че чакаш на него да ти пишат момченца? Хайде стига, не падам от Марс :)) Много ти здраве и промени подхода си ;)