Споделена история от Тинейджърски

Адски тъпата ми постъпка!
Имам приятел от няколко месеца. Идеален е. КРАСИВ, УМЕН, ЗАБАВЕН. Всичко си има :) И ми се обади да излезем, аз обаче вече имах уговорка. С едно момиче и брат й. Казах му, че ще ходим на басейн с едни приятели (не знам какво е разбрал под приятели). И поканих и него - той ми отказа. След басейна седнахме на заведение. Аз, приятелката ми, брат й, но дойдеха още няколко момчета- познати на брат й. Седнахме там, заговорихме се. И дойде гаджето ми, погледна ме и ме извика. Отидох, целунах го, а от него никаква реакция. Попитах го има ли нещо. А той мълчеше. Помислих, че е станало нещо лошо. Изгубил е роднина, какво ли не ми мина през главата. Изкарах си акъла. Той ме попита: "Това ли са ти приятелите? С тях ли ходи на басейн?". Аз му казах- не само с него (посочих брата на приятелката ми) и нея (опитах се да му покажа приятелката ми, но тя била отишла до тоалетната- точно в този момент). Стана много тъпо. Все едно съм излязла само с едно момче. И докато му обясня той си тръгна. Затичах се след него, хванах го за рамото, а той само дето не ме блъсна. Продължи да ходи напред все едно ме няма. Идеше ми да ревна. Почувствах се ужано. Всичко това стана вчера. От тогава не сме говорили, не сме се виждали. Не знам вече. Аз съм си виновна, че правя такива глупости. Толкова съм тъпа..

Коментари

1.   Не са глупости, защото не е станало кой знае какво.....Няма да пу позволяваш да се държи така, защото накрая ще стигнеш до там, че няма да се виждаш с никой друг, освен с него...Казвам ти го от опит, преминала съм през няколко такива връзки.Пиши му смс, след като не иска да говори с теб , и му обясни...

2.   Не, не си виновна ти. Кофти стечение на обстоятелства. Лошото е, че приятелят ти ти няма доверие.

3.   Ти не си глупава ... по скоро си наивна, поради липса на опит (така си мисля) , не трябва да му позволяваш да те контролира толкова много , ти си свободен човек и трябва да можеш да излизаш безпрепятствано с твои приятели, било то момичета или момчета, а ревността от негова страна (ревнува не този който обича, а този който иска да бъде обичан), трябва да си имате доверие- това е най-важно (момче на 20 :) )

4.   Просто те ревнува момиче! А това значи, че държи на теб. Опитай първа да се обадиш и се срещнете насаме. Без да се оправдаваш ясно и просто му обясни ситуацията и подчертай, че ти държиш на него и връзката ви. Колкото до приятелите - ти имаш такива и това, че може да отидите някъде заедно без него не значи, че му изневеряваш. Доверието е в основата на всяка връзка.