Споделена история от Тинейджърски

Девствена ли съм?
Здравейте! Малко ми е объркано, изплашена съм и незнам какво да правя.. преди 2 дена аз и моя приятел правихме секс.. не беше точно секс, защото той си го вкара 2 пъти.. а аз не усетих абсолютно нищо! Нито болка, нито удоволствие! Девствена ли съм? Вечерта когато погледнах имах кръв по гащите.. изплаших се, но на другия ден ми беше дошло.. възможно ли е да съм бременна? Сега съм неразположена и ми се гади почти целия ден.. друг път не ми е ставало така.. моля ви помогнете ми..

Коментари

1.   ОООО да бременна си с тризнаци ( три момичета ).
Ей девойки, започвате много да прекалявате и да се излагате. Не може така, срамота е.

2.   Абе, защо не започнете отново да си играете на пясъчника в детските градини и да не се тормозите с подобни неща??????????????????????????

3.   Ами за първия въпрос щом има кръв не си детствена, а за втория... едва ли споко не си бременна изглежа на тоя приятел му е много малък... макар, че двете неща не се свързват .. това, че хем има кръв хем не си усетила нищо малко е странно... и можеби сега се радваш, че си успял/а да надхитриш редакторите .. но ако все пак настояваш моя е по-голям ;-)

4.   Коментаторите - това да не ви е място за подигравки! Мило момиче, първо - как ще си бременна и ще ти се гади на втория ден след акта, още повече, че си в момента неразположена?!!! За уточнение - при бременност отсъства менструация, или е съвсем оскъдна и гадинито започва поне 1-2 седмици след забременяването. За другото - може кръвта на гащите да е от дефлорацията, която би тррябвало да се е осъществила, щом го е "вкарал два пъти". Това, че не е имало болка обаче може да значи, че си девствена и девствената ципа просто е еластична. Защо, ако не ти се иска да ходиш на гинеколог, като се оправиш да се поразгледаш примерно сама с огледалце? Ако отворът е явно по-голям и пр. - не си девствена. За удоволствието - естествено, че първия път нищо няма да усетиш. Спокойно - това ще се промени с времето. И накрая - какво казва младежът? Попитай го какво той е усетил, само да не му е за пръв път и на него? Забравих за гаденето - може да е така поради нервното ти напрежение, което се усеща и в момента, поради по-топлото и тежко време и пр. Случва се по различен начин да преминат тези дни. Следващият опит или сексуаленп акт ще покаже какво е положението, но поговорете как да се предпазваш от забременяване, а и от болести!

5.   Според мен не си девствена, защото е имало акт, дори и да си го е вкарал и 1 път! А това за д.ц.- абе хора, не се ли научихте, че тя е не за сексуална защита, а за защита от болести и тям подобни? Тя не е фактор! Фактор е дали те е пипал мъж или не. Д.ц. може да се скъса по много начини. Но... съжалявам , не си девствена. :( Споко, не се притеснявай, все пак ще има и други мъже в живота ти! :) Така е с повечето от нас.

6.   Абе как ще си бременна нали ти е дошло!! А за гаденето незнам!