Споделена история от Тинейджърски

Увереността ли е по-важна за едно момче?
Леко рязвлекателен въпрос та да се отърсим от тия проблеми, ама все пак и смислен. Основно за женската аудитория.
--- Увереността ли е по важна или външния вид.
Какво мислите. Ако едно момче не е грозно но не е и кой знае колко красиво и е уверен в себе си, бихте ли го "харесали". Говоря че не му пука за това дали го харесват или не и си се държи нирмално, забавлява си се, заговаря си момичета.

Предполагам се сещате че такъв съм аз. Не бих се нарекъл грозен, даже изобщо, но не съм от мускулестите синеоки красавци. Обаче винаги съм имал някакво самочувствие и не съм се комплексирал за това че не изглеждам "перфектно". До сега не съм имал приятелка нито пък каквато и да е връзка с момиче, та ми стана интересно, грешно ли нещо правя. Благодаря. Моля без хейт.

Коментари

1.   Според зависи. Зависи от жената, зависи от вкусовете - има жени, които гледат външния вид, има жени, за които не е важно, но може би добрият външният вид прави човек уверен.
Не мога да говоря за всички, но на мен не ми харесват прекалено поддържаните, тренирани мъже. Да, хубаво е човек да е стегнат, чисто облечен, но ако мъжът прекарва повече време в контене от мен - не, мерси. Също - за какво ми са плочки-мочки, когато прекарва 3 часа на ден във фитнеса, взима добавки и има проблеми с ерекцията заради тях? Ходиш после с някакъв напомпан примат. Има професии, коиот изискват тренирано тяло, но ей така да ставаме добичета заради вида, не - не ми харесват такива момчета лично на мен, а и повечето са същност страшно комплексирани и се стремят така да прикрият нещо. Един сигурен в себе си мъж за мен е много по-привлекателен, ако ще да има коремче. Разни хора, разни идеали

2.   Джоба ти е важен. Всеки може да се перчи и прави на мъжкар!

Поздрави, Узунов

3.   Увереността. Определено увереността и излъчването за мен са преди външния вид.

4.   Увереността приятелю... това е важно повярвай ми...
Аз не съм кой знае какво но уверостта и така да се каже наглостта ми към жените винаги ми е давала успехи.... дори после са ми казвали "много си нагъл, но това ми харесва"...
Успех!

5.   Е, ти щом си такъв, по себе си не виждаш ли, че питаш тук?

6.   Гледам момичетата от моя клас ходят с разни грозници, така че според мен да.

7.   Хубаво е човек да е уверен, но когато имаш супер високо самочувствие това понякога отблъсква жените.

8.   Съгласна съм с №1
Не си мисли, че всички момичета харесват синеоки, мускулести красавци. Аз например харесва мъже с нормално телосложение, с дълга коса (не прекалено де :Д) и горе-долу добре изглеждащо лице. Не харесвам неподдържани мъже. И за въпросът ти - увереността е по-важна в 90% от случаите според мен, но разбира се и ти знаеш, че за да се влюбиш в някой трябва поне малко да ти е лицеприятен, така че както №1 каза - зависи от човека.
Не знам на колко си, но не се отчайвай и действай смело.