Споделена история от Тинейджърски

Търся история по действителен случай
Здравейте!

от стари познати чух една история по действителен случай .. ще ви я разкажа на кратко пък дано вие я намерите някъде в нета, или ако има филм ще се радвам да го споделите :P
значи всичко започва преди около двайсетилетие накъде в Америка .. имало седем вярващи младежи си правят една екскурзия на еднин от младежите неговите родители имали
вила някъде ам в прочем имало и младежки .. нз колко момчета и колко момичета .. те когато пристигнали първо коленичили да се помолят (казах ли че те вярвали в бог И.Х.)
и ако щете вярвайте точно тогава влиза от горе нещо като огромно абе нещо като сфера кръгло като кръгло обраче.. и тогава младежите се приближили и видяли Исус
влезли в тпва обраче където е бил исус много оплашени и тогава бог първо им каза да не се страхуват а после че ще ги заведе да видят първо ада..
там видяли много страшно и тъмно зло нещо не съм по историите, но колкото мога ще ви разкажа.. та там видели как хората се пържели в ада в една голяма казана
и там имаше едни разделени неща пруститутките са били на едно място разделени от останалите .. и още едно разделено нещо то било момичетата който имали манята да се гримирът
и там казвали падали им кожата, некфо такова бръчкано нз после ги заведе да видят рая и се качили и видели едни бели порти амам много големи и толкова хувава природа
там имаше един ангел на портата и един от младежите се опитал да скъса едно цвете но не успял тогава ангела му казал тук неможе с сила всичко става с любов
опитал младежа още веднъж с любов а не с сила и виядял че стана.. това е исторята помогнете ............

Коментари

1.   :)))) Тези яко са се надрусали. Май само това й е истинското на историята.

2.   Леле колко неграмотно и неясно е написано - бе за теб няма ни главни букви, ни изречения, ни правопис! С големи усилия разбрах написаното и много ми прилича на Дантевият "АД". Нали си спомняш от средното училище - Данте пише "АД" и там подробно се разказва за Чистилището и различните кръгове на ада. По мое време бях открила чудесно издание с добри илюстрации на един италиански художник, но не го помня. Само дето мисля, че РАЯ не се включва там. За филм не съм чувала, а до това, че било по действителен случай - е то си е смешно направо.

3.   Батка, уникално тъпо и неграмотно парче си, пуши си тревичката и не се занимавай с такива сложни неща като компютрите...

4.   Нямам време да гледам дали пиша правилно или не ;-)

5.   А как очакваш да те вземем насериозно тогава? :)

7.   Като минеш в четвърти клас ще те научат да пишеш правилно.
Д-р Хаус

8.   Щом нямаш време да гледаш как пишеш защо тогава се занимаваш да пишеш история ?

9.   младежите са от чили, разказа го има в ютюб