Споделена история от Тинейджърски

Моля ви помогнете ?
Здравейте на всички. :))
Преди 3 дена реших да си вляза във Facebook, но не можах.. изписа ми Confirm your identity мисля, че беше и натиснах "продължи". Даде ми един код да напиша.. знаете от онези леко скритите които трябва да разчетем..След това ми даде снимки на мои приятели и имена да позная коя на кого е. След като го направих ми излезе да сменя паролата си.. смених я и ми изписа "Sorry, something went wrong.
We're working on it and we'll get it fixed as soon as we can."... Не знам какво става, но страшно ме притеснява.. Моля който знае как да си го оправя или се е случвало някога и на него да пише в коментар. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Пращала си твърде много покани за приятелства, за това така е станало... един вид те предупреждават, да пращаш на хора които познаваш само...

2.   може би, паролата ти е хакната

3.   Исках да ти помогна, но не знам английск,
за какво става въпрос? ?

4.   Леле и сега какво ще правим без фейсбук? ! Нищо, че няма какво да ядем вкъщи.

5.   Здравей. Някой ти е докладвал профила и затова е трябвало да разпознаваш хора от листа ти с приятели. На мен също ми се бе случило преди и не успях да го оправя. Сега този профил не съществува, изтрит е от администраторите. Не искам да те отчайвам, просто споделям какво ми се беше случило. Ако не се оправи си направи нов, какво толкова.. :)

6.   На мен ми стана, пробвай пак, после ще трябва да си смениш паролата и готово :)

8.   А сега когато влезеш и се опиташ да се логнеш със сменената парола пак този надпис ли изписва?

9.   Случвало ми се с, опитай пак и ще влезеш

10.   Това е новият вирус! Трий си Facebook-а и си направи нов.

11.   Аз не знам как да го оправиш,но май знам как се е получил този обратен ефект : някой определено ти е хакнал профила и затова единствения начин е да намериш програма, която да разкара вредителя от профила ти или си създай нов ... Желая ти успех!

12.   На майка ми на профила се случи то беше сутринта (около 5) тя ме събуди и аз бях толкова сънен че само ръчках някви глупости, писах имена и го оправих..

13.   И при мен беше така но успях 2

14.   Пращала си много приятелства явно и ти си като мен

15.   Направих си нов профил.
-авторката