Споделена история от Тинейджърски

Защо е така?
Здравейте мили съфорумници!За втори път пиша в този сайт за да потъря мнението ви отностно това какво чувствам и какво ми е вътре в мен.
Незнам къде да излея това което има в мен и дали някой ще има желание да чуе поредните тинейджърски глупости но все пак това което изпитвам го пиша тук.

Никога преди не бих повярвала че липсата на приятели може да бъде така болезнена и тежка.Аз съм момиче съвсем обикновенно на 16 съм а нямам нито една приятелка.Знам че си казвате ТАЗИ Е ЛУДА.ЧАК ПЪК ДА НЯМА 1 ПРИЯТЕЛКА но истината е само една и тя е че нямам дори една.

Имах едно момиче с което се познавахме много време почти 4 години но направих една глупост,скарахме се и досега не си говорим.Тя много се обиди и ми заяви че не иска да има нищо общо с мен и сега си нямам никого.Излизам с майка защото нямам с кого.

Аз съм затворник в собствения си свят и само се залъгвам ден след ден че нещо ще се промени,че ще успея но уви.Излизам с майка си по морето,хапваме сладолед и пуканки и в това няма нищо лошо но е присъщо това де става със хора на моята възраст.Времето си тече ли тече но аз нямам приятели.Колкото и да звучи шокиращо аз нямам нито един приятел.Цял ден сама си седя в нас и слушам рок парчета и гледам тавана.

По рано ходих на психиатър но уви.Нищо не стана.Нищо не ми помогна.Все така си стоя в стаята и гледам как момичета и момчета се забавляват.

Моля ви за съвет.Защото не мога да живея повече в самота.Тя е като сяра.Разяждате от вътре и олката е ужасна.

Искам да имам приятели поне един.Защото сега дори това нямам.Вече почнах сама да си говоря.Никъде не излизам и ако изляза ще е с майка ми.Незнам дали разбирате какво ми е и как се чувства човек на мое място.Надеждата ми умира ден след ден и светлина в тунела няма.
Ако знаете как да ми помогнете да не се чувствам така ужасно пишете.
Поне излях част от това което ме тормозеше и знайте-по голяма мъка от самотата няма!

Коментари

1.   Знам как се чувстваш аз съм на 15 и имам същия рроблем и аз така нямам приятели и излизам с маика ми и гледам как другите момичета и момчета се забавляват пък аз седя в къщи и няма с кого да изляза и аз да се веселя ;( ;( знам кво ти е но може би някои ден и ние ще имаме приятели и ще се веселим като тях ! ;( :)
Мимка

2.   Защо просто не се държиш естествено в училище например...дръж се приятелски..казвай здравей на всички...говори си със всички и постепенно нещата ще се оправят..

3.   И бих искал да ти бъда приятел :) skype ми е Kolcho200 намери ме и може да станем приятели :)

4.   Държиш се така, че отблъскваш хората, с които общуваш. Може би ги плашиш с нещо. Ти си знаеш какво правиш. Но след като психиатър не е успял да ти помогне, какво бихме могли да направим ние. Според мен, ти си знаеш най-добре какво става и защо става така.

6.   От кой град си?
Запиши се на спорт, миличка.

7.   ти от кой град си ако искаш ми пиши на email-a там може да си разменим скайповете емайла ми е polina_3@gyuvetch.bg

8.   Мога само да те попитам. Ти направи ли нещо по въпроса да си намериш приятели. Те няма да паднат от небето. Общувай повече със съучениците си, на морето можеш лесно да се запознаеш с някого, запиши се на нещо спорт, танци или друго, там също можеш да си намериш познати. Но знай, че ако ти не напрвиш нещо по въпроса няма да стане нищо. Ако искаш нещата да се променят, промени се ти. Късмет. :)

9.   Аз дори и това не правя пред компа по цял де, добре само, че си имам приятели и постоянно ме търсят както аз тях.
но не се натъжавай трябва да се мотивираш по някакъв начин, не трябва да ти пука, поне за повечето неща трябва да изизаш отначало сама запознай се с хора с връсници по улицата на центара тук там .. ако си стойш у вас и чакаш някои да почука на вратата жестоко се лъжеш.. пък ми е много странно как на 16 г. момиче нормално и да няма приятели просто немога да си го обесня, е така е за мен е не обеснимо едно за други друго.
пък и неможе човек да каже разбирам те.. най-добре човек усеща и може да почувства преживяното ако найстина е минал по този път, ако найстина му са се случвали такива проблеми.. само тогава би разбрал човека от среща напълнно.. ето мен момоче на 14 г. и още не съм имал гадже..
някой може да ме разбере, други не... съвета ми към тебе е
да направиш нещо по-въпроса не трябва да си стойш с кръстени ръце и да мислиш, че нещо ще се оправи от самосебе си. пък и имам един въпрос към теб ти учиш ли, на училище ходиш ли или вече не ?

10.   Ходя на училище но сменям вече трето училище с надеждата да се промени нещо.По принцип тренирам плуване и това ми помага донякъде.Не излизам по морето.Това да изляза с някой,да се разходим и да се забавляваме ми е напълно непознато.И да номер 9 аз нямам приятели.Колкото и да ти е чудно аз нямам.Дори един.Просто си стоя сама в нас и това е.Аз немога да се престраша и това се усеща от околните.Маже би нищо няма да се промени и аз се примирих.Благодаря на всички за подкрепата.Може би на въпроса ЗАЩО Е ТАКА има само един отговор и той е ЗАЩОТО ТИ СИ ГО НАПРАВИ.Може би аз съм виновна за това и отблъсквам околоните.Сменила съм 9 класа и 4 училища и досега все нямам една приятелка с която да изляза.

11.   Пиши ми, ако искаш на e-mail roza.ro@abv.bg ще си разменим skype. :) Знам как се чувстваш, ще се радвам да си поговорим, и без това няма какво друго да се прави по цял ден. Аз имам чувството, че времето понякога просто не минава....