Споделена история от Тинейджърски

Дотегнал живот
Казвам го направо ....... според вас нали един човек като мен който си няма приятели и да гледаш навън как другите се забавляват докато ти стоиш у дома си сам , който си няма приятел който да обича и той да ме обича , да нямаш родители които да те разбират ,да нямаш никакво самочувствие защото няма как да го повдигнеш. ,.. Изобщо никой не те вижда сякаш не съществуваш .... кажете ми не е ли по добре изобщо да не живея на 15 съм а вече ми е дотегнал живота представете си на колко съм а вече не ми се живее седа секи ден в къщи сама никъде не излизам защото няма с кого и много пъти съм се замисляла дали да не посегна на живота си предполагам , че на никои няма да му е мъчно за един човек който изобщо все едно не съществува. Знам че сигурно не съм само аз с тоя проблем но... по добре такива като мен да ни няма поне няма да страдаме не всъщност които иска да си живее но според мен аз не трябва да живея просто няма смисъл . Няма за кого да живея нито пък има за какво!!!

Коментари

1.   Оф, кво да ти кажа..С това излизане навън направо ме потрисате.Вечно трябва да е с някой.Да, в компания е по-забавно, но когато нямаш такава не означава, че си осъдена да киснеш у вас по цял ден.Излез сама, разходи се и се порадвай на природата и времето.Току виж си намерила и приятели по този начин :)
И само за инфо - аз излизам с кучето си ;)

*Syndrome

2.   Здравей. Недей така. Все още си само на 15. Животът тепърва предстои. Наистина понякога не е розав, но повярвай след залезът следва изгрев. Опитай се да се запознаеш с нови хора, може да се виждаш със съученици, отиди на почивка, там няма да познаваш никой и ще ти е по-лесно да се запознаеш с някого. Повярвай ми аз съм на 16 и преди съм се чувствала така, дори понякога и сега, но осъзнах, че ако искам нещата да се променят трябва аэ да се променя. Поех инициативата и започнах да се запознавам с хора, реших да не се срамувам. Бях на почивка и там се запознах, реших, че дори и да не се получи няма лошо, защото после ще се върна и няма да ги познавам, но ако се получи си намирам нови приятели, с които мога да се забавлявам. И се получи. Животът е кратък и трябва да се въэползвам от всичко, дори и да сгреша. Не се отчайвай ще намериш щастието има време. А родителите ти как ще те разбират, като дори не знаят как се чувстваш. Кажи им, че искаш промяна. Запиши се на танци или нещо друго. Там засигурност ще се запознаеш с нови хора. И не забравяй още си млада и животът тепърва предстои. Късмет и горе главата. :)

3.   Разбирам те напълно и аз съм същата . Много пъти съм си мислила така да сложа край на живота си защото в него няма най - важното Любовта . Колко пъти съм искала да получавам любов и да я дарявам на хората , който ме обичат но за съжалиние все не случвам . Всичко е интереси според мен в този свят ! Аз се научих да обичам единствено тези който ме обичат семейството ! Опитай се да ги откриеш преследвай мечтите си излизай , забавлявай се ! Не разбрах момче или момиче си ?

4.   Здравей :) прочетох ти тъжната история и повярвай ми .. все едно чета за себе си .. ;(;( аз съм момче на 22 години почти и до сега нито истински приятели съм срещнал нито гадже съм имал .. аве нищо което имат другите младежи аз не съм изпитал ;(;( по цял ден повечето съм в нас пред компа затворен между четири стени и просто самотата и тъгата вече ме смазват и силите все повече и повече ме напускат .. със семейството ми системно имам кавги и разправии ядосват ме постоянно ... като изляза някаде излизам сам щото просто си нямам никого .. почват пък ужасните идиоти да ме вбесяват .. просто с две думи да ти кажа "като теб съм" ;(;(;( но душата ми е адски добра и проявявам винаги съчувствие към изстрадалите хора просто щото знам какво е чувството да си така ... ако искаш ме намери на скайпа поне да си вдъхнем неква надежда и взаимно да си споделяме , мисля че това ше ти е от голяма полза на теб както и на мен :) скайпа ми е realist936

6.   на 18 съм и съм момче в почти същото положение съм като твоето и като на 4.
мислил съм си същите неща, който пишеш до сега си мислих, че само на мен ми се случва това.. трябва да си силна рано или късно за всеки има по нещо хубаво.. Както каза 4 , ако търсиш някой с твоя проблем , може да си оставиш скайпа най-малкото така ще намериш някой с който да си пишеш и да създаваш приятелства

7.   На 18г съм и съм в почти същото положение като теб и 4 мислил съм си съшите неща който пишеш опитай се да бъдеш силна рано или късно за всеки има нещо хубаво и ако искаш остави скайп най-малкото хората с подобен проблем ще могат да ти пишат , а също така и да създаваш приятелства