Споделена история от Тинейджърски

Силно окосмена съм
Здравейте !
Момиче съм и имам един проблем който ужасно много мразя и ми е супер гадно оффф ;(;(;( Дори ме е срам да го кажа .... по цялото си тяло имам косъмчета които не са толкова малко и малки като на другите моито са супер гадни и аз чувставам ужасно . И сега през лятото също ми е гадно шот като отидем на море и аз немога да се съблека от срам ужасно ми ее ;( . Деже сега лятото момичетата ходят с къси блузки им се виждат пъповете или само така леко се вижда , апък аз немога да си позволя да ходя така защото имам много косъмчета и нося се колкото се може по дълги блузки ;( Моля ви кажате кво да пр как да ги махна чувставам се ужасно . ПОМОГНЕТЕ МИ !!!

Коментари

1.   Охх и аз съм така. Не знам да има разрешение този проблем. :(( Това лято на морето сигурно ще ни е много тежко ама няма как. Само не ги махай ако имаш на корема или гърба там недей че ще станат големи. Успех

2.   Mислех, че съм единствената... имам същия проблем, а съм на 15 ! ;х помня преди 2-3 години как ходих с дълги панталони цяло лято, защото ме беше срам да си покажа краката ;х сега ги махам космите с епилатор, ама е много неудобно, щот трябва да чакам да израснат достатъчно и да си загубя целия ден в обезкосмяване ;х гадост ! съветиии ?

3.   Първо помисли за хормоналния проблем,който очевидно имаш! Такива неща не са шега работа.Отиди на лекар и той ще прецени от какво лечение имаш нужда,пък после ще мислиш как да ги махнеш.Отделно,че има хапчета с които космите оредяват

4.   Да си чувала за самобръсначки, епилатори и т.н.?! : )

5.   Купи си кислородна вода от аптеката и ги изруси.

6.   Защо не пробвате зимата да отидете на фотоепилация,малки зони като корема и кръста не струват безбожно скъпо. Няколко процедури и ще ги забравите завинаги,но както вече казах-ходете зимата,че лятото от лазера стават пигментации...сега можете да се възползвате от коламаска :)
Сиво

7.   5. Купи си кислородна вода от аптеката и ги изруси.

Недей! ;/
Ще изсветлеят, но пак ще се виждат, дори сега лятото като почернееш ще се виждат повече...А и мисля, че от кислородната вода растът повече..не съм сигурна.
А за проблема ти- и аз имам подобен проблем, нз твоето до колко е сериозно или преувеличено.На корема можеш да ги махаш с кола маска поне по средата, където са най-много, аз ги махам ...иначе не си само ти..не се притеснявай толкова :)

8.   Да бе .. и аз съм така и много се дразня ;х немога като другите да си показвам краката и корема когато пожелая.. много ме е яд като гледам другите да са винаги с гладки крака, а аз да трябва да се мъча с един порутан епилатор всеки път, да неговорим, че ми израстват много груби косми, а на места и тънки, които се късат и немогат да се отскубнат от корена ;х освен това след като се епилирам краката ми стават червени, целите на пъпчици и самата епилация ми отнема по 2 часа най- малко за единия крак !!!!

9.   Просто се обръсни.. :)

10.   Направи си кола маска , аз съм момче и бях силно окосмен докато днеска преди 1 час не си направих кола маска сам и сичко е супер ....

11.   Ох боже и аз съм така...Имам косъмчета на краката..лятото не мога да си позволя да сложа къси панталонки....Но всички ми казват че не се забелязвали...Ехо все пак съм на 12!!!Не е нормално да имам толкова косми....абе спокойно-от хормоните е мамичета!!!Просто ние застем по-бързо от останалите :]]

12.   Вижте аз на краkaта ги махам там си знам работата ;д не искам за там съвет трябва ми съвет за тялото само където е корема там там как да ги махна ???

13.   Да бре и аз имам същия проблем много косми много чудо, а съм мъж кво става тука целите ми крака са покрити с косми да не съм животно кви са тия неща по мене бре хахахахах. Абре страшни сте

14.   Ха ха много ли ти е смешно

15.   КОЛА МАСКА! ;D

16.   Сега, не знам на колко си години, но аз съм на 15 и мисля, че бабами нарочно е търсила най-косматия мъж.. Се едно по каталог го е избирала. Аз и майка ми страдаме много от това, но си има и решение. Хората са го предложили, ще ги подкрепя и аз. Понеже имах много гадни косми отидох на кола маска и стана супер. Има проблем, че докато израстнат пак минава време и се виждат, за това ги махам с епилатор, или ако ме боли супер много с депилатоар. А иначе, докато растат, можеш да ходиш с дълги дрехи. Така че просто ги махни мръсните шибани косми и се радвай на лятотоооо ;)))

17.   Амии като имаш ги махни с епилатор или кола маска а ако вашите не ти дават просто трябва да преглътнеш срама ;]]

18.   Аз само мога да ни кажа че имам и аз космички и то големи ама си ги махам с депиатоар.. дории и си ги махам на дудито и на гъза..

20.   Остави методите за обезкосмяване и отиди на гинеколог, защото най-вероятно имаш хормонален проблем. Аз също имам този проблем и знам, че докато не се реши проблемът отвътре, колкото и да се мъчиш няма да го решиш ;)

21.   Боже значи не съм само аз, значи аз сън на 14 и имам мало косъмчета по корема, и всеки ден трябва да се бръсна под мишниците и да махам космите на краката, а косата ми не расте!! Много е гадно, ама какво да се прави! По - тъмните косме ги махам, а светлите като се изпека не се личат много.

23.   20. Остави методите за обезкосмяване и отиди на гинеколог,
Първо, за хормонални проблеми не се ходи на гинеколог, а на ендокринолог. Гинеколога няма да ти свърши работа. АЗ също имам подобен проблем и отидох на ендокринолог обаче се оказа че всички хормони са си в норма иии лекаря каза просто да махам космите и тва е. Така че кола маска, бръснене, епилатор или депилатоар - избирай. Ако понасяш болка супер - кола маската и епилатора са за теб като препоръчвам кола маска при козметик. Бръсненето и депилатоара също стават но за много кратък период от време. Съвет: ако махаш космите за 1ви път първо ги обръсни, изчакай да поникнат леко и след това действай с епилатора (ако избереш него) :)

24.   неможе да бъде.. има средства заобезкосмяване за Бога! нямам думи.. но ако имаш по необичайни места отиди на лекар.. успех

25.   Такава си каквато си, не му мисли много-много, опитай с изсветляване, опитай с кола маска, епилация или знам ли какво още, но да не ти пука. Ако някой те харесва то ще за съвсем друго а не за това колко си гладка и обезкосмена.

27.   И аз имам същия проблем а съм почти на 15... но за мое нещастие това ми е от бебе... може би защото съм се родила почти на границата със смърта и нещо е станало? Незнам... но това което правя е с епилатор за краката губи много време но е супер.. а за ръцете ги изрусявам с боя... пробвай същото и за корема купи си боя но да е с амоняк защото другите имат много малък ефект

28.   Аз бях същата... Но един ден не изтърпях защото едни деца в училище ми видяха краката и започнаха да си шушукат и да ме гледат.. ;(Затова като се прибрах взех машинката и боли, но трябваше. Просто толкова ми беше годноо... Но намерих начин как да не мисля за болката. На мен ми помага перфектно! Започвам да пея :Д И така не мисля за болката! УСПЕХ! (На 13 съм)