Споделена история от Тинейджърски

Първи път-той е по-слаб
Моят проблем е малко необичаен.Момиче на 15 съм и реших да правя секс с приятеля ми. Но много ме притеснява факта,че той е слаб и висок,а аз съм малко закръглена. По принцип доста хора ми казват,че имам хубава физика,а и приятеля ми постоянно ми повтаря мили думи за тялото ми (а може и нарочно да е,не знам),но мен ме е срам.
Според вас кофти ли ще се получи,че съм по-пълна от него?
Искам всичко да мине идеално,не искам да се разочарова от мене заради този ми недостатък... Но наистина се притеснявам. Имали ли сте подобен проблем?

Коментари

1.   Все пак има разлика между "дебела" и "закръглена" както казваш. Според мен пълнотата не е лошо нещо, ако си закръглена - аз харесвам такива момичета, а ако някой друг е дебел може да се постарае да е отслабне още повече, че не е и здравословно. Кажи колко си висока и колко тежиш, за да преценим ? Иначе да ти кажа тези другите, които постоянно "гладуват" за да са кожи и кости и дето си мислят, че изглеждат като манекенки и са по хубави така - въобще не са прави. На мен най-много ми се е повръщало от такива.

2.   Момиче жените са предразположени да трупат повече мазнини от мъжете това е физиология нормално е да си по закръглена пък и това нас мъжете ни харесва понякога.Не се притеснявай,но се замисли дали не си още малка за секс и също така помисли дали приятелят ти си заслужава,за да не изпадаш в кофти ситуации после

3.   Да, благодаря за изказването на номер 1 , че от слабите му се повръща :)
Не трябва изобщо, АМА изобщо да ти пука каква си, щом той те харесва такава каквато си, не трябва да ти пука дали си закръглена, дебела и т.н. ^^

- peace out

4.   Не харесваме пълни. Искам като го вкарам, да простърже на кокал.

5.   Ако приятелят ти не харесваше закръглени момичета, въобще нямаше да е с теб. Ти си негов тип, щом сте заедно. И го привличаш сексуално. Повярвай ми.

7.   Боже боже тоя свят на къде отиде ?

8.   Аз съм в същото положение аз съм 147см на 14 год 45кг ужасна ли съм моля кажете ми