Споделена история от Тинейджърски

Да продължа ли?
Малко ми е трудно да говоря за това, но имам нужда от помощ. Нямам представа какво да правя с живота си. Обичам го - много, адски, адски много. Не е фикс-идея. И друг път съм била влюбена в момчета, но сега е по-различно. От почти година сме заедно - късаме, после пак се събираме.
В момента сме в труден период. Дори не знам дали сме обвързани. Обажда ми се много рядко, не сме се виждали от повече от две седмици.
Казал на най-добрия си приятел, който е и мой най-добър приятел (х.х), че е заради работата. Работи от 6 сутрин до 8-9 вечер. Така ще е лятото, после не знам. Според приятеля ми изглеждал много уморен и без кеф за нищо, но факт е, че излиза с него, а с мен - не. Дори за половин час...
Не знам какво да правя...
Приятелите ми ми казват все различни неща. Един казва - бори се за това, което искаш. Да се опитам да го разбера... Друг ми казва да продължавам напред.. защото щастието ми не можело да зависи от кефа на един човек - от това дали на него му се прииска да се видим или не.
Много съм объркана. Аз много го обичам, знам, че и той до последно уж ме обичаше. Сега не знам какво се промени..
Да продължа ли напред или да се боря? Трудно е, защото нямам желание за нищо без него...

Коментари

1.   Съветвам те да слушаш разума и сърцето си,а не хората.Ако се бориш нищо няма да загубиш,но ако-не,може да намериш повече внимание и любов от друг.Но щом нямаш желание за нищо без него,поговори с него,може пък нещата да се променят.Успех.

2.   Ами.... или е от жена или е от жена, неможе просто ей така да зареже любимата .. според мен го зарежи колкото и да го обичаш не мисля че едно момиче трябва да бъде подложено на това (испитание) или (мъчение) от всякъде си личи че от негова страна няма да тръгне нищо..... съветвам те да го зарежеш пък ти както решиш

3.   Изобщо не слушай хората какво говорят и аз бях така чудех се какво да правя и ето сега съм далеко от него и се опитвам да го забравя но знай че не е лесно да оставиш някой който обичаш ... ;} от личен опит го знам .. ;]] слушай сърцето си и никой друг ..