Споделена история от Тинейджърски

Година след година
Всичко започна,когато мама ме записа в детската градина Ханс Кристян Андерсен...когато видях едно момче на име Анди направо се влюбих в него.След 1 година,когато вече бяхме в първи клас ние бяхме най-добри приятели...споделях си всичко със него-тайни,истини и т.н..След време станахме трети клас,започнах да се влюбвам много силно,но той не знаеше.През лятото той ме канеше у тях и аз у нас...Винаги ме подкрепяше,но аз все още го обичам.Моята най-добра приятелка Рени го разпитва през часове!!Не исках да му казва,че го обичам,заащото мисля,че ще започне да ме отблъсква.Излизаме заедно навсякъде,всеено сме гаджето,но се притеснявам дали не изпитва същите чуства,като моите.Вече пораснах и съм на 15 години,а той живее в моя блок и ми е съсед!!!Аз го обичам толкова много,че един ден той ми предложи да сме гаджето,но аз му отказах.Хванас си друго гадже за да мога да го забравя,но все още го обичам...обичам го..много...и бих умряла за него!Бих се хвърлила в огъня за него...бих го целунла,но немога!Моля ви,помогнете ми!

Ако има правописни грешки,ме извинете!

Коментари

1.   Ми защо си му отказала тогава? хахахах

2.   Е за кое искаш да ти помогнем, след като ти си имала шанс и си го изпуснала.Защо си хвана друго гадже и искаше да забравиш този,след като той даже ти е предложил,пък ти все още го обичаш.Като тръгнеш с друг не се забравя толкова лесно предишния,надявам се да си го проумяла.Много малка си се влюбила и интересното е,че все още си влюбена в същия.

3.   Малък много малък е процента да има приятелство между момиче и момче, най-големите връзки стават още от деца.
като момче на 14 бих те посъветвал да му признаеш истинските и искренни чуства към него, ако това не го трогне значи не си заслужава ..... успех

4.   Попитай го дали още иска да сте гаджета.

5.   Ами просто е адски трогателно това което прочетох в тази историика и е хубаво че си споделила тва което ти е тежало по некав начин :) моят съвет с цел да ти помогна по некав начин е просто остави самото време да покаже кво ще стане между теб и това момче щото времето е най-добрият лечител в случая и ако все още си поддържате некви отношения с това момче според мен просто седнете и поговорете , уточнете си нещата за да няма неяснотии в отношенията ви ;) просто нещата стават когато се изправиш срещу тях и разговаряш с човека до себе си .. треа да се разговаря нали за това сме хора :) иначе мога да ти пожелая голям Успех и дай боже да намериш Истинското щастие от което определено се нуждаеш :)

6.   От автора: Много ви благодаря!Оценявам го!Написах тази история в този сайт за да успея да разбера истината и да ми помогнете!