Споделена история от Тинейджърски

Скайп програмата се нуждае от противофлиртуване!!!
Всичко започна,когато си свалих сакйпа...от тогава се некви мъже от България,Англия,КИТАЙ и др. ми викат "Аре да се срещнем некъде и да се по еб*ме".Аз им викам "Нема да стане.Отиди и си купи една проститутка и с нея се еб*и до живот ако ти стиска!Той ми казва "Ами аз тебе те копувам за 50лв.,става ли,а маце?"...та,мисълта ми е,че в Скайп програмата няма противофлиртуване,пък даже един искаше секс чат!!!Немога да живея така!всеки ден някой идиот ме намира и иска секс чат!!!!който има същия проблем да пише коментарче :).Мъжете си мислят,че ние жените сме едни кукли за секс ама не е така
НАПИСАНО ОТ 16 ГОДИШНО МОМИЧЕ!!!

Коментари

1.   Лошото е, че някои и за секс не ставате.

Иначе Скайп си има настройки, ползвай ги, като мен и НИКОГА няма да получиш покана за виртуален секс от непознат.

Дядо торбалан

2.   Ако не знаеш Skype има една опция "Блокирай този абонат" :)
"Мъжете си мислят,че ние жените сме едни кукли за секс ама не е така " Точно така си е особенно твойте набори :D

3.   Ами не живей така. Като е почнало със свалянето на скайпа, ще свърши с изтриването му.

Абе... мен защо никой не ме търси за секс там? Я да си проверя настройките. :)))) Що да не ме пофлиртуват малко..

4.   Оправи си настройките и нещата ще се оправят

5.   Мъже с комплекси търсят евтини жени. И едните и другите с лопата да ги ринеш.
Ралф

6.   Ами да, мисля че на всички ни се е случвало, но е неизбежно. Мисълта ми е, че във виртуалното пространство можеш да срещнеш както много добри хора, така и абсолютни боклуци. Но не е много трудно да игнорираш който и да било /стига да искаш/ , както е написал Дядо Торбалан :)

7.   ОМГ :D Ти ме изуми бе момиче. Не приемай непознати в скайп и готово. Ти все едно си родена през миналия век. Направо ме очуди, когато видях, че си на 16. Преди да погледна годините си помислих, че е възрастен човек. :D

8.   Мисля че знаеш как може да си оправиш настройките в скайп и да не приемаш съобщения от никого , все пак това се научава почти веднага след инсталирването му
Друго, което не разбирам е защо се ядосваш така за такива неща
Когато видиш , че някой ти предлаг секс или те засяга, а ти пък не го познаваш , ами БЛОКИРАЙ го
А относно това че " Мъжете си мислят,че ние жените сме едни кукли за секс ама не е така " всеки може да мисли каквото и когато реши , за когото реши
Важното е ти да знаеш сама какъв човек си !!!
Lexy

9.   Номер 8,благодаря ти,много!!!

10.   Факт е, че е пълно във виртуалния свят с пердофили, психорати и дори хлапета, но е факт, че скайп е един да не кажа най-големия чат за запознанства в света .. пък и не виждам какъв е смисъла не им давай пълномощо тогава..

11.   А ти защо им отговаряш? И мен ме заговарят разни изроди, ама аз пиша само: "Познаваме ли се от някъде?" и като чуя отговора всичко се изяснява. Блокирам ги и лек ден!

Отговори от рода: "Не се познаваме, ама няма лошо да се запознаем" или "Ами не, ама защо пък да не се поопознаем малко".
Малееееее, идва ми да им кажа, оня виц: "А вие с тези кривите крака можете ли да бягате Господине?".......Ха, ха, ха....."Бягайте, бягайте тогава"!

Приятели не се правят по нета, те се правят в реалният живот, та даже и там е доста трудно да вярваш на хората, да не говорим, ако не ги виждаш и не ги познаваш лично.

Има си понро сайтове, да ходят там да си търсят емоции и материали за среднощни ръкоделия. Жалки типове и педофили разни.

Ти от лепки и отрепки не си ли се отървала до сега? Ами методът, както в живота, така и във виртуалният свят е един и същ, отрязваш ги и с подвита опашка и леко скимтене се разкарват. Ха, ха, ха....Ако и това не проработи и не си отидат доброволно, натискаш опцията "Block this user" и всичко се връща в нормалното си състояние.

Яги