Споделена история от Тинейджърски

На дискотека под 18
Здравейте!
Това лято с приятелката ми планираме да отидем на дискотека в Пловдив (и двете сме около 15). Най- вероятно и момче на 18 ще дойде с нас. Въпросите ми са:
1. Ще ни пуснат ли и двете, ако сме само с него?
2. Колко пари приблизително трябва да дадем на охраната ако ни направят проблеми?
3. В кои дискотеки в Пловдив пускат най- лесно лица под 18?
Благодаря предварително :)

Коментари

1.   1. Ще ни пуснат ли и двете, ако сме само с него?
НЕ
2. Колко пари приблизително трябва да дадем на охраната ако ни направят проблеми?
Глобата е към 20 хил. лв - ако имате толкова джобни - дайте. НЯМА ДА ВИ ПУСНАТ на 15 г. в дискотека
3. В кои дискотеки в Пловдив пускат най- лесно лица под 18?
Не съм от Пловдив, но и да пускат някъде СЛЕД 22 ч., това място е съмнително и с не добра слава.
На 15 г. ти е много рано да ходиш по дискотеки.

2.   Това, че решили да се правите на големи, можете да то направите и на село. Съберете се в къщата на момчето и си направете дискотека. Крйният ефект и завършек ще бъде същият, т. е., е.. н.

3.   Аз съм от Пловдив и ще Ви кажа... на 17 съм и аз.. влизал съм безброй пъти в Billioner, в Galaxy i PLANET-a изобщо не се пробвайте, може да пробвате и в Secrets, едва ли до лятото нещо ще се е променило толкова драстично в контрола на дискотеките, че да не ви пуснат в Bilioner примерно.. момчето което ще дойде на 18 години с вас.. никаква роля няма да Ви играе.. охраната изобщо не го интересува с колко момчета си.. и на колко са, като цяло не знам колко пари ще ви трябват за пиене.. зависи от всичко.. кои има участие в дадената дискотека.. кой ден е от седмицата и така.. :) като цяло съм влизал и без пари в Bilioner, но се е случвало на приятел да дават 10 лева на охраната.. не повече, а всъщност и в момента познавам охраната.. и ако сега отидете едва ли някой ще ви направи проблем.. няма никакъв контрол :) За полицията не се притеснявай.. недей слушай коментар - 1, пълни простотии дрънкаш.. верно е, така са глобите.. и попринцип не трябва да пускат, .. но няма 6-5 на никой не му пука, важното е пара да има :)

4.   Пробвайте в VODNATA PALATA тя е до нас,там ще те пуснат лесно
ПАРИ за охрана: по 50 лева и двете=100
Принципно изглеждайте като по възрастни,
Друго пред дискотеката накарайте някои 30-40 годишен да ви придружи като дъщери(изобщо не е препоръчително)Все едно сте на 17 години и тази вечер имате рожден ден:При мен мина :д

Момче на 17 години

5.   номер едно слаб ти е суага брат/сестро в стара загора сам виждал как на сикретс пускат лапета ... шнаса е 50 на 50

6.   Вече пускат почти навсякъде дори и да нямаш 18 ! Колкото до номер 1 явно си няма на представа в какъв свят живеем ! Дискотеки ако не пускат лица под 18 те ще обеднеят ! :)

7.   За по 100 лева пускат.

8.   Няма да те пуснат, аз съм на 17 и с майка ми и баща ми не ме пуснаха, като имаш на идея, че те са известни и имат пари и дадохме на охраната, но казаха че при една проверка ще стане по-зле и мен не ме пуснаха. Съветвам те да си направите едно идване до София. Тук правят всяка събота тийн партита от 5 до 10, да ти кажа честно стават много готини купони, всички сме по масите, не се бият, абе супер яко си изкарваме, хората ни викат, че ходим на детски купони, но не знаят колко е забавно и с колко печени хора се запознах там. Елате сутринта, разкарайте се малко, идете на парти и после с най-късния влак се върнете, доколкото знам за ученици билета за идване е 4 лева, а входа на партита е 5, абе към 20 лева ще ви свършат работа. Потърси събития във Фейсбук, не може да не ги намериш.

9.   40% са тийнеджъри на възраст 15-16 годишни по дискотеките, а в Пловдив по принцип са си чалготеки, така, че няма да имате проблем. Аз за последните 3-4 години съм ходил почти всяка седмица, и няколко пъти да е имало проверка, просто казват всички непълнолетни да излязат, без глоби и подобни.
М, 18

10.   На твоите години съм, от по-малък град и си ходя без проблем, даже и без придружител да съм. При нас в дискотеката пускат непълнолетни след 1-2h, защото преди това мисля, че има проверки. Ходила съм и в съседните градове(по-големи от моя) на дискотека, там също ме пускат(само, че с придружител). Като цяло, когато излизам вечер гледам да съм с някой по-голям роднина или приятел.

11.   Пускат почти навсякъде.Щом в София ме пускат дори и без допълнителни пари,значи смятай.

Момиче 15г

12.   1.Ще Ви пуснат, разбира се, ако имате 20 бона за вход
2. Под 3000 лева не става
3. Вероятно в кур***ките дискотеки ще ви пуснат, ама да не ревете после...
Момиче, имаш ли си на идея какви глупости мислиш?
Нищо лошо, ама на 15 г да ходи по дискотеки, да се прави на 20 годишна... тотално актъорство

13.   Нямате ли тийн дискотеки, в София има, хората са между 14 и 19 и е от 17 до 21:30, Пловдив е голям град, би трябвало и там да има

14.   На 50 години си пише под 80 годишни не се допускат
след 80 годишна възраст дискотеките са разрешени

15.   Изобщо не се надявай някой да пусне 15 годишни в дискотека, нито в Пловдив, нито в друг град. Така, че направете си домашен купон. И не, няма как да подкупиш охраната, защото ако има проверки и се установи, че е пуснал 15 годишни такава глоба ще му тръснат, че свят ще му се завие.

16.   Много ли ти се въртят кючеци авторке?

17.   Бе ако бяхте 17 годишни сигурно щяха да ви пуснат, ама на 15 не ми се вярва.

18.   До номер 1: В дискотеките е пълно с 12-13 годишни, Пловдив не прави изключение. Това за глобата – то хора, прегазили човек, плащат толкова. Сумата е нереална.
До авторката: има още много информация за дискотеките в интернет и въпроси, зададени от момичета като теб.

20.   От авторката: Номер 2 откъде реши, че сме селяни? Аз живея в чужбина, а приятелката ми е от Пловдив. Ако на това викаш селяни... Просто не съм запозната с нещата и затова направих темета. Благодаря на всички други за отговорите. най- вероятно ще се пробваме в Galaxy, защото там ходят най- често изпълнителите, които харесваме. :)

21.   За Пловдив не знам, но във Варна почти навсякъде пускат, без плаза. 02 набор ходят в 4ас пик , високи ли са -никъв проблем. Аз съм почти на 15, ходих скоро в 4ас пик, 1,60 съм за повече информация и ме пуснаха, малко трудно , но заради височианта.. Във Варна не съм чул да правят тийн партита, мисля , че на хелолуин имаше нещо подобно преди година -две .

23.   Аз през целия си живот не съм ходел на дискотеки - само 2 или 3 пъти най много съм ходел - по принцип правя партита в къщи.Въпреки че съм доста над 18 - на 52 години съм ако има значение. Не понасям дискотеките принципно

24.   Принципно момчетата под 18 не ги пускат но момичетата да защото ако са по разголени охранителите ги взимат за проститутки а ако влязат проститутки им дават бонуси затова онова момиче когато е отишла с родителите си не са я пуснали.