Споделена история от Тинейджърски

Кеч Мания!
Здравейте! Пише Ви момиче на 15 години. И така от доста време започнах да гледам кеч в нета и се пристрастих, хвана ме. Реших, че и аз искам да се занимавам с кеч, но в моя град няма уроци по кеч, навсякъде разпитах и ми казаха, че няма. Гледах жените от световната федерация по кеч, (WWE) които са страхотни и аз искам да съм, като тях. Няколко нощи вече сънувах, че съм в световната федерация по кеч и съм се запознала с другите звезди, защото съм се отнесла по този кеч. Да, чувала съм, че не се бият наистина, но аз искам да започна да се занимавам с кеч още сега. Това е мечтаната работа за мен. Къде мога да се занимавам с кеч и да бъда обучавана от професионалисти? Колко ще струва? Как мога да бъда приета в световната федерация по кеч? Искам да си изкарвам хляба, като се занимавам с кеч. Помогнете ми и не ми казвайте, че няма да мога да се занимавам с кеч, а ме посъветвайте, моля. Кажете ми някой тренировки, от който да стана по-силна и да мога да се бия по-добре. Благодаря! :)

Коментари

1.   По скоро да се занимаваш с актьорско майсторство, това е правилната дума , не '' кеч ''

5.   Здраве, пише момче на 14 години
Започни да тренираш бойно изкуство, като шао лин
Аз го тренирам просто е уникално
След това като вече си напреднала пиши пак
Си де със здраве
Майна Пловдив

7.   Искам дамо да ти кажа, че най-вероятно ако отидеш на състезание, ще разбереш, че едно е да гледаш и да се възхищаваш на бойците, а друго нещо е като стъпиш на ринга. Най-вероятно умората ще е по-голяма от болката, а и от адреналина няма да обръщаш много внимание на звуците около теб. Надявам се и ти да изглеждаш толкова добре като тях, а не да те бъркат с мъж, защото по мое мнение за едно момиче са по-подходящи някакви по-атлетични спортове, като например Тае Куон-До. Това бойно изкуство например би ти дало повече отколкото онзи спортен побой от телевизията. Но не искам да си налагам мнението, ти сама избираш по кой път да тръгнеш. Успехи. :)

8.   Кеч не е истинско. Всичко там е сценарий. Не се бият наистина, за да влезеш в WWE трябва да имаш връзки. Всичко в един мач е като танц

10.   Сега "разбирачите" ще почнат с клишетата че кеча не е истински,че всичко е по сценарий и не се бият наистина.
Та момиче виж сега не искам да те обезнадеждавам но няма как да отидеш в WWE,бих казал че е невъзможно и твърде много се вживяваш,това ти го пише човек който е ОГРОМЕН фен на кеча,гледай си кеч колкото искаш но не се вживявай толкова :).
Момче на 16

11.   От авторката: Не се вживявам, но просто обожавам кечът. Това е моята страст и искам да се занимавам с това. Идолите ми са близначките ''Бела'' и Ева Мари. Те са страхотни и искам да съм, като тях. Обожавам ги. :)

12.   Абе хора, все повече започвам да се изумявам от вас! Кви теми пишете просто.... кечистка ще ми става тя! Хаха! Просто много се забавлявам в този сайт, модератори, благодаря ви че публикувате такива теми!!!

13.   Боже, събери си вересиите

14.   Мани темата. Повече се чудя как може да одобряват такива безполезни коментари като на номер 12 и 13.

15.   От авторката: Аз обожавам кеча, защо ме обвинявате? Да, искам да се занимавам с кеч, защото ми е любим спорт и е страхотно според мен. Просто исках да ми отговорите на няколко въпроса, защото няма към кого да се обърна. ''Къде мога да се занимавам с кеч и да бъда обучавана от професионалисти? Колко ще струва? Как мога да бъда приета в световната федерация по кеч?'' Благодаря предварително! :)

18.   Здравейй!! Аз съм на 13 години и си мисля, че в момента чета себе си в това, което си написала за себе си! Аз също се запалих мега много по кеча и най-вероятно в момента ти си на 20 години, но никога не е късно да сбъднеш мечтата си! На мен любимите ми кичистки са Becky Lynch и Sasha Banks особено Беки! ОБОЖАВАМ Я! Искам да съм като нея, НИКОГА не се повлиявай от чуждото мнение.. в момента аз ще започвам да тренирам джудо после към кеч и се надявам да отида в Америка, за да подпиша договор с WWE! П.С всичко хубаво