Споделена история от Тинейджърски

Вече загубих надежда
Здр-те на всички...

Аз съм момче, на 14 от горе долу среден град. вярвате или не, до сега не съм имал гадже.. не знам какво трябва да променя в себеси нямам самочуствие и вяеа, че нещо ще се промени някога... нека ви разкажа малко повече за мен.,...,..,.,.,
през слободното си време съм пред компа или гледам някой филм или се мотам из така наречения (нет) клипчета историики скайп и т.н. не спортувам а и да ви кажа честно не съм от най-красивите момчета. не знам как да се държъ пред момиче, в компаня, а и ако някой ден изляза с момиче не зная и да се целувам...
навярно можеби тази история ви става скучна колко пъти пиша това тук!!!
е аз найстина не знам какво да правия ако това се питате не не съм обратен,,
намерих някой теми из разни форуми посветени на този проблем, но не успях да приложа нищо в мен и моя принцип на живот. очаквам да ми кажете вашите мнения, съвети дори въпроси

с уважение Чумата :)

Коментари

1.   Ами започни да спортуваш, така ще намериш приятели. Когато си в компания с момиче давай малко по- смело и с по- голямо самочуствие. А колкото до целуването, никой не се е родил научен!

2.   Оф, боже.Бил на 14.Поразгледай сайта да видиш колко народ има на по 20 и кусур години, който са на същото дередже! А ти се вайкаш, че си на 14! Прочети историите им и си извади нужните бележки.За да не попаднеш в същото положение!

*Syndrome

3.   Защо си мислиш, че като си на 14 и все още не си ок с момичетата, значи ти има нещо? Всяко нещо с времето си. Както каза №1 започни да спортуваш или се запиши на някакви забавни за теб курсове, така ще се запознаеш с хора с твоите интереси. С колкото повече хора общуваш, толкова повече научаваш .... ще свикнеш да се държиш естествено неусетно. Замени стоенето на компа с реални занимания. Все пак компютърът е удобство и екстра, когато се използва разумно, а когато се превърне в начин на живот ....в негово име се лишаваш от мнооого много забавни, хубави и интересни неща, които си струва да изживееш

5.   Ако започнеш да ходиш на училище, може би там ще се запознаеш с някое момиче :)

6.   първо за това как да се държиш пред момиче . аз лично ти препоръчвам когато си с момиче да бъдеш себе си а не да се правиш на кякакъф гъзар . нека момичетата те харесват такъф какъфто си а не онова което те биха искали да бъдеш това е от мене по този въпрос . а за целувката не се тревожи и аз бях така първият ми път се пръснах от притеснения но ако имаш истински чувства към момичто и го обича наистина и мислиш че трябва точно с нея то става от само себе си . няма какво да се притесняваш и късмет !!!