Споделена история от Тинейджърски

Искам да правя секс с новата ни съученичка
Здравейте! Аз съм момче на 17 години. Моля спешно редакторите да публикуват историята ми. През изминалата 2014 година в класа ни дойде ново момиче. Всички я коментират колко е мила и добра с всички от училище. Толкова е срамежлива, винаги се усмихва, но понеже съм си малко хлапак и обичам да се закачам с нея, да се майтапя с нея, да я дразня, а тя полудява по този начин :Д. Та да си дойдем на думата - не е най-слаба, краката и са малко по-едри от на другите, но това ме подлудява. Лесно се възбуждам, а когато съм до нея и направо едвам издържам да не я доближа с ръцете си. Идва ми да я скъсам, аз съм по бързите скорости, не обичам да чакам. Имал съм всяко момиче, което съм поискал, че даже и по-големи каки... Подразбрах, че до сега е нямала нито едно гадже, девствена е и е стеснителна, но именно това ме кара да я искам все повече и повече. Няколко пъти съм я натискал до стената в класната ни стая, сядам до нея, но не знам дали и тя иска същото... Наистина е много красива, искам да я бъда първия. Да и призная, че я желая или да продължавам с намеците?

Коментари

1.   За да задоволиш апетита на долната си глава, първо мисли с горната! Впечатли я с други неща, дръж се мило, дори малко романтично и така ще ти падне по-лесно в ръчичките. Късмет, братче!

2.   Малко ме съмнява историята на 17 годишния сваляч дето е бил с всички дето е поискал даже и с по големи каки.

Но да приемем за сеунда че е истина... не съсипвай живота на момичето. Момичетата са доста по различни от момчетата в това отношение. За тях първия път е мноооого по важен както физически така и емоционално. Може жестоко да и прецакаш живота ако я нараниш, а ти ще я нараниш със сигурност. Емоционално говоря въпреки че и за физически не бих се учудил.
Иди по добре се занимавай с по големите каки а не притяснявай момичето. То ако наистина е добро и мило ще си намери по добър от теб.

3.   Ако й признаеш че я желаеш веднага ама моментално ше те отреже щом е стеснителна и срамежлива. На мен лично преди няколко дни ми направиха такова признание и веднага отрязах момчето. ;) При което той веднага започна да се извинява и каза че се е пошегувал. Като начало излезте заедно, позабавлявайте се. Ако има приятелки поразпитай ги дали има симпатии към някой. Ако има това може да си ти. Това със станета е добро, даже много добро. Продължавай да й намекваш.

4.   Така, първо трябва да разбереш какъв тип момчета харесва. Съветвам те първо да й пишеш и от там да разбереш дали харесва лоши момчета или си пада по милите и свестните. Но тъй както я описа си пада по вторият тип, но нищо не се знае. Аз също съм мила, добра и усмихната и много срамежлива, но ме привличат лошите момчета. Даже мъже. Ако е за свестните й прави мили жестове, покажи й, че си различен, сприятелете се. Когато тя почне да те опознае, ще те хареса леко по-леко ще се влюби в тебе, ще ти има безкрайно доверие, ще те обича и след това ще спите заедно, ти ще бъдеш внимателен, тя неспокойна. Ще забравиш, че си искал само да правиш секс с нея, защото дотогава ти ще си се влюбил силно и ще забравиш, че силните й бедра ти харесвали, любовта ви ще бъде легенда но след това ще се нараните, ще се разделите, ще си навредите, ще ви боли за всички прекарани мигове заедно, но въпреки това ще си останете приятели и пак ще се ревнувате, ще се държите както преди, ще се съберете, но няма да се получи пак и повече никога няма да намерите любовта си. Не й пиши :ДД

5.   Остави момичето да има пълноцене живот, а не някакъв мачо да я оправи няклко пъти и да я остави. Нека да си намери истинско гадже, което да я цени.

6.   Нахал, остави момичето на мира. Щом е за самото чукане, по добре върви да онанираш. Вижте се какви сте долни, после само кифли намирате. Ето така си ги правите, а после негодувате, че няма свестни момичета.

7.   Ти искаш, а тя дали иска, а? Ами ако не иска, какво правиш?

8.   Не се занимавай с нея, само ще я нараниш. Тя не е като теб първосигнална и няма да ти пусне току така. Трябва да я лъжеш, че си влюбен и тем подобни, но ако го направиш, само за да я натаковаш, много ще я нараниш. А колкото и да не ти се вярва, отгоре има един, дето вижда и ще ти се върне. По-голям съм от теб и съм виждал с очите си точно на такива мъже как съдбата им го връща тъпкано. Ако я харесваш като човек, като жена, действай, но ако е само за чукането, остави я на мира.

А колкото до големия опит, който уж имаш, малко не ти вярвам, защото ако го имаше, нямаше да задаваш такива въпроси, а направо щеше да и влезеш под кожата. А и като ти гледам разсъжденията, ти дори нямаш подход към жените, камо ли да имаш опит. Ако някое намигване и натискане го броиш за опит, далеч си от истината. Пък и на 17 колко да си опитен? Я си правил 10-20 пъти секс, я не, а емоционално си още по-неопитен. Ама поне си вярваш или искаш ние да ти повярваме.

10.   С това притискане само ще я отблъснеш а и щом е притеснителна едва ли ще харесва бройкаджии като тебе. Веднага си личи че искаш да я използваш само заради секса.

12.   До колкото разбрах ти искаш да я използваш само за секс. Нека не се лъжем. Видял си хубаво момиче и искаш секс. Такъв тип момичета не са за една нощ. От погледа на едно момиче(аз) мога да ти кажа, че момичетата мразят бройкаджиите. Особено ако са от тахите. Така, че си прави сметката, наеми си проститутка ако толкова искаш секс.

13.   Ти нормален ли си? Ако това момиче е такова каквото го описваш никога няма да легне с теб. ;)

15.   Ще бъде супер тъпо, ако се хванеш с нея, да я минеш и накрая да я зарежеш. Не стига, че ще и остане лош спомен от първо гадже, ами и от първия път.

16.   Абе момче, нормален ли си да пишеш такива простотии в тези сайтове? Що за човек си ти? Да искаш да скъсаш съученичката си, а най-нахално я затискаш в стената! Представял ли си си как се чувства тя? Човек да не е спокоен за децата си в днешно време! Толкова години да се трудиш за своето дете и накрая да се появи някакъв малък, разглезен, възбуден пикльо, който иска да насили дъщеря ти! Ужас... Потресена съм от тази младеж! Моля се за момичето да не ти се върже на акъла.

20.   Хвани си някое курве и остави момичето на мира. Трябва и истински мъж, който ще я уважава и цени, а не използвач като теб. Недей да я нараняваш определено не е от жените, които ще си лягат с всеки.

21.   до 4:

По-добре осъзнай, че т. нар. "лоши момчета" всъщност са недорасли комплексари и от рано се насочи към свестен мъж, на когото можеш да разчиташ. То си е цяло изкуство за една жена да намери свестен мъж де.

22.   Охх... не знам... И аз съм такава -по-стеснителна... Защо все привличаме такива ненормалници и после нас ни боли....
Бях в същата ситуация и аз... И бройкаджията на даскалото ме харесваше (беше и от моя клас). Притискания, подсвирквания, намеци, все до мен се наместваше, слага си раката на бедрото ми - несъзнателно било. Обаче на мен ми харесваше всичко това, дори не знам защо. И това - онова, третото, петото. В леглото и изкарахме 3 месеца. И накрая ми беше крайно гадно... за какво беше всичко... не се знае... всъщност знае се -заради тъпия секс беше. Промених се изцяло, така ми подейства всичко това..

Моля те, недей да я искаш само за секса... ужасно е...
Ако си сериозен... ок...

23.   Направо ми стана смешно, тук масово казахте на момчето, че нищо няма да стане... иии всъщност сте прави. Момче, и аз съм от стеснителните, от това което си казал, имам прилика с момичето, като характер, и вярвай ми, ако някой дойде и ми изръси нещо.... ТАКОВА... толкова директно, първо, няма да знам какво да кажа или направя, а след това просто ще се измъкна тактично, надявайки се да ме оставиш на мира. Извинявай... но аз не бих излязла с теб дори и ако се държи мило с мен. За какъв се мислиш, че да притискаш горкото момиче в стената? Хората тук са прави за едно - от това за което се представяш, просто ще я разбиеш... Момчетата масово се оплаквате, че има само к**ви. Ами тези момичета не са се появили от нищото, а точно заради ей такива глупаци, които са ги минали веднъж - два пъти и са ги зарязали.

Имаше едно момче, което доста време ме обиждаше. И после изведнъж дойде и ми изръси - Аз много те харесвам искаш ли да си станеме гаджета. - Идеше ми да потъна в земята. И в опита си да се скрия възможно най - бързо му изръсих, че трябва да помисля и набързо отидох при приятелите си. После въпросното момче не ме остави, дори и когато събрах сила да му кажа не... мисълта ми беше - не й досаждай така. Това ще я натовари допълнително.

Една част от мен крещи, че не трябва да ти давам съвет, защото момичето ще страда, но все пак... просто бъди мил с нея. Не я притискай към стената, а й говори приятелски, така ще се отпусне около теб, няма да е толкова стеснителна. Не я притискай с разни въпроси, това ще я стресира. И най - важното... ако мислиш просто да я минеш и да я зарежеш - изобщо не си прави труда да я сваляш или да правиш каквото и да е било...

24.   Не прекалявай с приятелския тон, за да не попаднеш в така наречената "FRIENDZONE". Като си направил това със стената, поне си показал какви са ти намеренията. Тези стеснителните са скрити мръсници, но внимавай, защото тази още е малка и може още да не го е осъзнала. (може да не е загоряла достатъчно)

25.   Абе я остави момичето намира и си гледай работата, не я разваляй!

26.   Ако някое момче ме използва само за секс - ще го забутам под земята буквално!! Крайно време е момчетата да мислят с гарната си глава вместо с долната!
Авторе , помисли си ако някоя те използва само за секс и си девствен - Какво би направил?

27.   Съвета ми е да я попиташ дали иска да го правите. Ако се дърпа, отведи я във вас, когато ще сте сами и я изнасили. Мъжът трябва да бъде мъж. Аз така правя :)

28.   до 26:

Доста кофти пример... наедин девствен мъж ако някоя почти непозната му предложи само секс, 99. 9% от случаите ще се навие с кеф. Просто ролите на мъжете и жените са различни.

29.   27 повдига ми се от теб и от такива като теб, не си никакъв мъж щом постъпваш с момичетата по този начин!