Споделена история от Тинейджърски

Моля ви, помогнете ми!
Здравейте!Аз съм на 12,а животът ми е безсмислен.Баща ми постоянно ми вика за какво ли не,даже понякога без причина...Всички ме опрекват-такава съм била,онакава съм била.Имам чувството,че единствените хора,които се грижат за мен са баба ми и дядо ми...те не са мното възрасни на 47 години са...Имам приятелка на която много вярвам,но тя вече не е в моето училище..Сега ще заминавам на лагер и мисля да се да направя нещо....Писнало ми е от гадния ми живот...Мисля си че така ще сложа край на мъките макар,че не ми се вярва...Ако не се самоубия то тогава какво да направя зя да сложа край?!?МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Коментари

1.   Браво бе девойко ... за самоубийство говориш на 12 години ... Осъзнаваш ли какво искаш найстина, защото и аз съм била на 12 все пак и в тази възраст човек мисли многооо по- различно от колкото като поотрасне с някоя друга година ...
Баща ти ти вика, добре разбирам че е неприятно, на никого не би му било приятно някой да му вика , но ти все пак си дете
И как реши , че животът ти е безмислен ей така на 12 години ? Можеш да го кажеш, но поне след 10 години това за безмислието ...
Годините са пред теб и те очакват хубави неща вярвай ми (не казвам , че всичко ще ти е перфекрно, но пък и никъде нищо не е идеално) ...Ще срещнеш любовта, ще промениш приятелите и възгледите си, ще бъдеш абитуриентка , студнтка ако искаш...Вообще твърде малка си и нищо не си видяла от живота за да мислиш за неговия край ...
Така , че се стегни някак си, иди си на лагера и се забавлявай и да вземеш да си избиеш тези мисли от главата !!!
Lexy

2.   Я, се усъзнай! Хората имат такива проблеми, а ти.. Ревеш ми тука, че баща ти ти се кара. Както и всички останали. Ами потърси вината и в себе си. Но в никакъв случай не посягай на живота си. Каква беше пък тази глупост..?

- Атина`

3.   Детска му раб0та :) Вече някой и е викнал и готова да умре.. осъзнай се бе момиче животът е пред теб.. Моя е много по - жесток и дори не съм си го помисляла.. Има за кво да живееш.. най - малко се старай км по - добро бдеще и разбирасе че на бащати му пука за теб, той ти е баща..Замисли се малко можеби грешката е в теб.. защ0 ти вика и кво си напрайла.. Кви сте такива лигави.. малките.. ИМате всичко и пак се оплаквате..

5.   Пълни глупости да посягаш на живота си на тази възраст и да казваш, че животът ти е безсмислен, няма за какво да живееш и тн...
Знам, че всяка възраст си има проблеми и за теб това, което става в живота ти изглежда мн сериозно, но след време всичко ще се промени. Както каза 1. "Ще срещнеш любовта, ще промениш приятелите и възгледите си, ще бъдеш абитуриентка..."
Не си проваляй живота така, а помисли за бъдещето си! :)

Мег*

6.   теб те е хванал пубертета затова се чустваш така