Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към жените
Здравейте мили момичета и дами,
Пише Ви 14 годишно момиче.
След седмица и малко ми предстои пътуване до Турция за 3 дни.
Гадното е , че точно тогава ми се пада да ми дойде а не бих искала.
Та исках да попитам има ли някакви методи или хапчета с които да го предизвикам да ми дойде по рано.
Ако знаете ще съм благодарна да ми кажете кои са и евентуално цена горе -доло.
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Ако започнеш да пиеш 3-4 дни противозачатъчни и ги спреш ще ти дойде веднага. Понякога обаче може да ти дойде втори път за месеца...Ако няма по-сигурен начин може да опиташ...

2.   Аз трябваше да патувам преди седмица за морето и си взех Pimolut Nor 5 .. но така и не се престраших да ги пия. Пиеш ги 3-4 дни преди да ти дойде и ги спираш,когато искаш,след 1 2 дни ти идва. Гледам,че доста момичета са изказали положително мнение за тях. И не са скъпи 3.20 ;)))

3.   Номер 2, (не съм авторката, а момиче със същия проблем) безопасни ли са? А и съм девствена (също на 14), това проблем ли ще е?

4.   Абе т0пл0т0 предизвиква менстр0ацията имах един фр слагаше си торбички на ст0маха да се исп0ти и да си махне к0ремчет0 к0гат0 пр0бвах и аз вкъ6ти тряше ми дойде след 2- 3 дена ама същата вечер ми д0йде.. през н0ща.. не ви трят хапчета.. да си ссипвате метаб0лизма :)

5.   Направи си чай от обелките на лука!
Звучи гадно, но действа със сигурност! Ще ти дойде до няколко часа. Ако не ти дойде до другия ден си направи пак.При мен подейства и съм чувала и при други, че действа! Първият път като си направих след половин час ми прицапа, но не ми дойде. На другия ден го направих пак, но с обелките от два лука и ми дойде след 3-4 часа май...
Взимаш една голяма глава лук (или две ) и я обелваш.Обелките и слагаш във вдоа с количество 1 чаена чаша.Слагаш на котлона и като заври чакаш 2-3 минути докато придобие оранжево-кафеникъв цвят.И после докато е поносимо топло пиеш.

Мег*

6.   Вместо да използваш такива "съмнителни" медикаменти, или пиеш хапчета, защо не пробваш с тампони. Аз също съм девствена миналата година като ходих на море ми дойде и използвах тампони, много съм доволна, нямам никакви проблеми. Първоначално и аз мислех да пробвам с хапчета, но прецених, че не си заслужава да рискувам с такива химии. Вземи си най-малкия размер тампони, не се притеснявай, пак ще си останеш девствена, малко са случаите някоя девойка да се е отворила с тампон, но това е когато се използват големи тампони. Ти си прецени сама, това е моя съвет.

7.   Чувала съм за витамин С ;p

8.   Не пий Примолут Нор.Веднъж ми се наложи и на мен, но нямаше ефект, цикъла ми дойде точно на датата, въпреки, че в момента го пиех. Нищо неможеш да направиш така, че не пий нищо по-добре.
Ж 28

9.   Моят съвет е нищо да не правиш.....После организна ти се прецаква тотално.
Преди 3 месеца направих грешката да пия "Оргаметрил", имаше ефект, но после ми промени цикъла тотално има и други странични ефекти.
Моят съвет е да не се месиш в работата на природата.

10.   Не бе хора малката просто възнамерява да се ч*ка, с някой хлапак с голяма уста и с малка......затова не желае да и дойде точно тогава.
Хайде авторката признай си, че причината е точно това ако имаш достатъчно смелост да разберат хората какъв ти в умствения капацитет.

11.   Номер 10, твоя "умствен капацитет" май липсва!!! Просто не иска докато е на почивка да е неразположена. Има басейни, море. Боже, колко си малоумен/малоумна, не мога да ти се начудя. Ужас, вече ми е писнало от такива като теб! А и да иска- какво те засяга?!!?! Нейн си е личният живот- не твой!!! Тя преценява- не се бъркай!

12.   Безотказно действа отварата от лук! По горе едно момиче е написало как се приготвя,аз също съм пробвала....има действие пък и лукат е много полезен не се тревожи да пиеш!

13.   Номер 7 с витамин С не ти идва по - рано а закъснява, защото винамина има съсирващ ефект. Пробвай това с лука, малко е гаден чая ама действа. Аз правя нещо много странно значи пия чай от лук то цикъла ми идва и после се тъпча с витамин С, за да ми спре след 3-тия ден, това е от мен надявам се да съм ти помогнала.
S. I. S

14.   И аз имам такъв проблем, имам прощална след седмица, а не знам какво да правя.. ;х трябва да ми дойде същият ден в който е завършването, не мога да опитам с лукът защото ме държи повече време, по 9/10 дена и пак ще ме хване, моля кажете как да го забавя, не искам да си провалям така чаканата вечер :(
момиче на 14 ;)

15.   Ще го пробвам това с чая от лук