Споделена история от Тинейджърски

Тъпа история, която е много важна за мен
Здравейте! Направо към въпроса - харесвам едно момче, дори не се познаваме, но сме се виждали (напоследък доста често се "засичаме"). Проблема е там, че една моя приятелка също го харесва (малко е тъпо, ама..). Когато се засичаме с момчето винаги сме двете (с приятелката ми) и той си навежда главата към земята (нали знаете), все едно, че харесва някоя от нас.. но коя? Ще събера смелост да се запозная с него, само ако съм сама (това мога да го направя). Момчето е много забавно и хубаво..Наистина го харесвам, но когато се засечем, той винаги става много срамежлив. Досега винаги съм се отказвала от момчетата, които съм харесвала, а те не са много..Но този път няма да се откажа..Моля ви, много ви моля, дайте ми съвет какво да правя (или по-точно дали съм права), как да разбера дали ме харесва и как да му покажа, че и аз много го харесвам? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Здрасти ,
ми значи имах същия проблем. Отказвах се от момчетата заради най - добрата ми приятелка. Знам че е МНОГО тъпо , но според мен скайп помага за запознанствата , така можеш да го опознаеш макар и по , трудния начин без приятелката ти да разбере. И съвет не отстъпвай , колкото и добра приятелка да ти е. Повярвай ми , ще съжаляваш.

2.   Като за начало ще е д0бре да се разберете с фр-т0 ти да не се карате пр0ст0 тази коят0 той харесва да бъде с него и тва е. Следващия път кат0 г0 засичаш гледай да си сама.. Поговори с него но недавай нчапрау на въпр0са какт0 тук.. Просто питай г0 как е.. кво прай.. ако искаш да знаеш нещ0 повече за него.. важното е да го предразположиш така че да забрави срама.. и да може да говори с теб по какват и да е тема.. след 1вата среща да има и 2ра.. уж приятелски и вече на вт0рата среща му обясни как ст0ят нещата.. че от известно време ти е симпатичен д0ста д0ри.. и би искала да знаеш.. какви са намеренията му спрямо теб и т.н...

3.   Facebook :)

Мег*

4.   според мен вариантът е скайп

5.   от авторката : Благодаря на всички. Да, пишем си по скайп. Имам напредък! Питах го дали ходи някъде сам, той ми каза, че като разхожда кучето е сам. И сега ме уведомява като излиза някъде и е сам :D. Намекнах му, че го харесвам, защото не искам да му казвам по скайп. И ми се струва, че когато сме в парка, той доста често ме заглежда. Усмихвам му се..

6.   пак съм аз (авторката) : Охх, вече с момчето се познаваме, излизаме в една компания. Не, че ме е срам, но просто като е окoло мен си гълтам езика. А "оная", която също го харесва се прави на такава, каквато не е (което много ме дразни). Не знам какво да кажа като е при нас. Гледам да оставаме насаме, защото знам, че тогава ще се отпусна, но окoло нас винаги има хора. По скайп си пишем за всякакви неща. Но когато излезем имам чувството, че и той си мери думите като мен. С всички останали разговаря спокойно, само с мен не. Иска ми се да отидем на разходка до боровата горичка с колелата (хм, той е байкър), но ме е страх да не му стана досадна.