Споделена история от Тинейджърски

Разделени за през лятото
Здравейте.Момиче на 15 съм и имам приятел на 18.В началото ми беше трудно да го обикна,защото преживявах раздяла(нищо,че беше минала почти година,беше ми много тежко).Ии не можех да изпитвам пълноценни чувства,но с времето се привързвам все повече към него. И ето,4 месеца сме заедно.
Проблема е,че през лятната ваканция се наложи да съм извън града и не мога да се видя с него. Страх ме е,много ме е страх да не се отчуждим,защото комуникираме единствено по телефона и скайп... Моля ви,дайте идеи как да поддържаме "искрата" и да не загубим желание да сме заедно,докато се върна.

Коментари

1.   Ако наистина се обичате ще може да сте заедно нищо, че сте били разделени през лятото :)

2.   Имала съм подобен проблем. Просто се поуспокой. Връзката по телефон и скайп може да се окаже доста силна. А и толкова ли е трудно да се виждате от време на време? Поне веднъж в месеца да идва при теб или нещо такова, можете дори да си делите разходите за път. Просто се чувайте редновно, разказвайте си деня... И най-важното, останете си верни.

*Sunny girl

3.   Пфф знаеш ли колко хора,които се обичат са разделени?! Знаеш ли ? Не си го виждала само за през лятото ... ХАх я се стегни ако го обичаш ще го чакаш ... Аз като не съм виждала приятеля си 0т 2 години какво да кажа не съм тръгнала да рева тука,нали.Може да съм много груба ама е смешно за едно лято ако се обичате няма да се разделите повярвай ми,а и нали ти звъни това значи че мисли за теб ;)

4.   Номер 3! Не си прочела историята внимателно,пък си тръгнала да важничиш... "не съм тръгнала да рева" Интересно къде в моята история се споменава,че рева,както ти мислиш??!!И няма аз да го чакам,а той мен.Казах,че аз съм извън града,а не той...Писнало ми е от ей такива като тебе,където дрънкат глупости и важничат излишно,без да са разбрали правилно.

6.   Еми се там,кой го няма ;) И "не съм тръгнала да рева" е метафора ако незнаеш да ти кажа и на мене ми е писнало от ей такива като тебе дет за най-малкото се оплакват "оx ами сега той си намери друга..."-НАПРИМЕР. Ми си намери кат си тъпа и не можеш го задържиш .. Нека позная ти си от богато сем нали те са толкова разглезени :] И наистина помисли ако ет обича,ако ти го обичаш,ако ви е писано,ако държите един на друг и господ да слезе няма ви раздели... Но щом пишеш тука,значи не си сигурна в него ;)
Sunshine /№3/