Споделена история от Тинейджърски

Да кажа ли на моята приятелка?
Здравейте...аз сам момиче на 15,името и градът ми ще останат анонимни.Преди по-малко от месец получих смс,в който се казва че на 15 август моята приятелка ще пострада много жестоко.Спомням си че миналата година също получих смс за мен.но на тази дата бях заминала на море и когато се прибрахме видяхме че са ни обрали.Това беше голяма загуба за баща ми.Много ме е страх тя да не пострада много я обичам и не бих искала да й се случи нещо лошо. Моля ви не давайте коментари да се обадим на полицията защото този човек е скрит..Благодаря предварително!

Коментари

1.   Какво ще рече "този човек е скрит"? Едва ли е невъзможно да бъде открит...

2.   Може да е просто някаква гавра...

3.   Кажи и.. ама трябва задължително да кажете в полицията... това са сериозни неща

4.   Хахахаха колко си.......глуповата да кажем, за да не е толкова обидно.Много ясно, че трябва да и покажеш СМС-а не само да и кажеш.Длъжна си! Предупреди я ВЕДНАГА

5.   Просто й кажи да бъде внимателна - сънувала си лош сън или нещо такова, но не я плаши излишно, може да е само някаква лоша шега. Колкото до полицията - обадете се!!!

6.   Хаха, момиче, няма скрити хора. Покажи СМСа където трябва, пък да видиш скрит ли е.

Ale

7.   Покажи смс-а в полицията и ше го открият .. :) Колкото до приятелката ти, защо не и предложиш да иде някъде на море на почивка.. или просто незнам кажи и го по начин по който няма да я исплашиш, или на 15ти август стойте с нея и р0дителите и.. незнам .. Кажи и че си го сънувала и да бъде внимателна.. примерно..

Яг0дка :)

8.   Здравй! Кажи на приятелката си и евнтуално на родителите и, нека на тази дата спи у вас например. Ако решиш да отидеш до полоцията и разкажеш как са ви обрали след подобен смс, те ще открият човека, който ви притеснява по номера или други сигнали. Може в полицията да има подобни сигнали и от други хора. Смени номера си и внимавай на кой го даваш. Проблемите ще изчезнат. :)

9.   Номер 5- какви лоши сънища, бе?? :D:D:D:D:D Покажи й СМС-а и се замисли на кой си давала номерът си!

Lady GaGa's Biggest Fan

10.   ДЛЪЖНА СИ !!
Номер 9., просто си ми смешна/смешен gaga's fan _ l _ ``

11.   номер 10 - в дупето, мила/ мой човек :)

Lady GaGa's Biggest Fan

12.   Номер 5 : Номер 9, или какъвто си там фен, ти явно не използваш мозъка си по предназначение ;) Друго няма да кажа.