Споделена история от Тинейджърски

Нямам хъс за живот... :(
Здравейте, не знам как да започна понеже не умея да изказвам чувствата си по този начин. Преди 9 месеца се влюбих в едно момче, което не познавах. С течение на времето се запознахме и дори станахме приятели... излизахме заедно навсякъде. Преди някъде около 4-5 месеца и двамата изпитвахме силни чувства един към друг...тои искаше да се съберем както и всички около нас, само че аз си знаех че не бива :# Преди близо 3 месеца се събрахме. Беше ни адски трудно понеже сме от едно училище и всички учители бяха против нас (не знам защо). Майка му е решила, че взимам наркотици, което с ръка на сърцето мога да отрека...никога не съм взимала наркотици... пушила съм трева няколко пъти преди и това е... Преди 4-5 дни той ме скъса... каза ми че съм избрала наркотиците пред него...просто не ми го побира умът...казах му да ми направи тест ако ще вярва на другите, но той и това не иска :( Страшно трудно ми е да го гледам как ме подминава с високо вдигната глава, как се закача с (тая, оная)...проблемът е там, че той твърди, че ме обича... изолирах се от света и не правя нищо друго освен да плача... Знам че ще кажете не си струва, не плачи, вдигни глава и продължавай напред... той е поредният не последният... Знам че е така, но просто силите ми не стигат до там и страшно много ми личи... не мога да се правя на безразлична :С ... Благодаря...

Коментари

1.   Много отблъсква наистина едно момиче, което се занимава с дроги! Може би това е причината той да не те иска или твоето обкръжение, знам ли...То е ясно , че ти е трудно още повече , че ние жените не обичаме да бъдем изоставяни. Какво да те посъветвам освен да се откажеш и от тревата и да докажеш на всички, че си сериозно момиче. На никой не му е лесно в този живот и всеки изпада в такива гадни моменти. Амбицирай се и се мобилизирай и покажи на хората коя си. Желая ти успех!

2.   Проблемът е там, че аз не се занимавам с дрога...даже не съм виждала...а с тревата съм спряла още от лятото. Ние тогава не се познавахе още. ;( нз нз

3.   Абе, чакай малко ! Ти кой клас си ? Няма значение ... Има толкова много момчета, които ще срещнеш, толкова много любови ... Щом така е станало, така е трябвало да бъде . Ти не можеш нищо да направиш ... За мен това е детинско ... Все пак би трябвало да се допиташ до човека до себе си , а не да слушаш този или онзи ... Вземи се в ръце !!! Дори и да си пушила трева ( аз пуша трева , макар и не често, но аз не намирам нищо лошо в нея, когато не се прекалява с нея , то и алкохола не е добре, когато се прекалява с него, същото е и с тревата, никога не съм вземала нищо твърдо)... много се захласнах ... та.... това е снобизъм .. Остави го, след време ще осъзнае какъв глупак е !

4.   По-добре хубаво си замисли дали този човек наистина му пука за теб и дали наистина те обича, както твърди... зашото според мен, ако в действителност беше така, нямаше да слуша тоя и оня какво му говорят за теб, щеше да ти повярва, и ако наистина има чуватва към теб нямаше да те подминава като пътен знак, най-малко заради това, че сте имали някаква връзка помежду си!!! Моя съвет е да му покажеш, че ако той не приема такава, каквато си, то на този свят има много други момчета, които биха го сторили!!!! Аз ти вярвам, че не се занимаваш с наркотици, но дори и да беше така, не мислиш ли че първото нещо, което въпросното момче би трябвало да направи е не да те отреже и да се прави, че не те познава, е да ти помогне и да ти даде своята подкрепа??? Желая ти успех и запомни, че за всяко себеуважаващо се момиче най-важно е да знам цената си... Не се жертвай заради неща, които не си заслужават.... макар че това понякога е по-лесният избор! ;);)

5.   :)...това се опитвам да направя :#

6.   За кво ти е щом вярва на околните а не на теб а относно това за наркотиците явно компанията ти или нешо друго подтиква към тая мисъл

7.   Знаеш ли това ме подсеща за една "поговорка" - "Има ли желание има и начин, няма ли желание - намираме оправдание!" Ако наистина те обичаше щеше най-малкото да опита да те откаже от наркотиците (явно той вярва във това, а аз смятам че не опотребяваш такива боклуци) нали любимите хора правят всичко добро за своята половинка! Има няколко варянта за причините, подтикнали го към това - първия е майка му и близките му да са му напълнили главата с глупости, а втория е - просто да не те обича, но да драматизира всичко, използвайки наркотиците за свое прикритие! Колкото до мъката - тя сама ще избледнее докато един ден изочщо няма да я има! Плачи си колкото искаш, може да ти помогне! Сълзите до сега не са навредили на никой! Не слушай хората какво говорят! Ми май това е от мен. Айде много успехчета :P
PS: Вярвай в любовта, колкото и да боли!

8.   Номер 4, 7 мерси много...хубаво е да се чувстваш подкрепен, разбран и съветван (sun) :)

9.   Започваш да си носиш новите дрехи, оправяш си прическата, слагаш си грима и излизаш навън с усмивка! Ще флиртуваш, ще ходиш по купони, без да те е страх, че ще се засечете, когато го видиш го поздравяваш уверено и продължаваш ... Не си стой в къщи с подпухнали от сълзи очи - това няма да ти помогне - най-много да пропуснеш някой хубав миг. Повярвай, знам го от опит...